ייייייייייאאאאאאאאאא

מוקימו

New member
ייייייייייאאאאאאאאאא

מ-ש-ע-מ-ם ל-י!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מוקימו

New member
הייתי חייבת.

מלא זמן לא נפתח פה שירשור חדש, וגם אין פה מנהלת שתמחוק הודעות, אז יעללה, תציפו ת'פורום הזה בשטויות, לפני שהוא יסגר. יש לי שאלה חשובה לשאול אותה אנשים נורמאליים: הייתם פעם בדיכאון? איך הרגשתם אז (ואל תענו לי רע, תפרטו קצת) אמממממ, וגם עוד שאלה, איך מחשבים את תעודת הבגרות עם פסיכומטרי????? למישהו יש מושג??????

m i r u s h i

New member
פלאפון/tapuzforum/images/emo3.gif

ככה מעבירים את הזמן (smsים יתקבלו בברכה)

מוקימו

New member
אין לי מספר.

ומה, כל כך משעמם בצבא???????? את צריכה תעסוקה?????????????????

מוקימו

New member
שאלון: (כדי להעיר אתכם...)

גנוב מפורום עברי לידר שגנב מאילת שגנב מיאיר לפיד: מה התכונה הכי דומיננטית שלך? מה מצחיק אותך? מה מפחיד אותך? מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? איזה חלק בך היית משנה? על מה אתה מתחרט? לאיזה מקום היית רוצה לחזור? השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...? מה הדבר הכי מטומטם שעשית? מה סקסי בעינייך? באיזה אמונה טפלה אתה מאמין? מתי בכית בפעם האחרונה? דבר שלא יודעים עלייך: איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: סופר אהוב: ספר אהוב: עם מי היית רוצה לבצע דואט?: עם איזה ישראלי היית רוצה לצאת לארוחת ערב? מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?: אם היית חיה איזו חיה היית?: הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים): הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? השיר האהוב עלייך? מה היית לוקח לאי בודד? איזה איבר בגוף אתה הכי אוהב בעצמך? מה יהיה כתוב על מצבתך? ואני אענה אחכ.........

יאי, שאלון! :)

מה התכונה הכי דומיננטית שלך? מממ.. אני מעריכה שקיצוניות, אני יכולה להיות מאוד שמחה ברגע אחד, ומאוד מדוכאת ברגע אחר.. זה מוזר! מה מצחיק אותך? החיקוי של אסי ("ארץ נהדרת", "שידורי המהפכה") לאורי גלר.. כ"כ חזק.. מה מפחיד אותך? סרטי אימה מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? נופים ירוקים עושים לי את זה לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? "סדנה להפסקת ההתמכרות לשוקולד".. אני חייבת להפסיק במינונים. איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? להיות מבדרת עד כדי דמעות, איזה חלק בך היית משנה? את השער, הוא בעייתי.. על מה אתה מתחרט? לא עולה לי עכשיו משהו =/ לאיזה מקום היית רוצה לחזור? חופשה באורלנדו פלורידה עם המשפחה.. היה כ"כ כיף.. השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...? שני... מה הדבר הכי מטומטם שעשית? נדלקתי על איזה אידיוט... מה סקסי בעינייך? ואוו.. שאלה קצת בוטה, אבל מה איכפת לי, אינטרנט.. עיניים, זרועות, כפות ידיים.. באיזה אמונה טפלה אתה מאמין? לא מאמינה באמונות תפלות מתי בכית בפעם האחרונה? לא זוכרת.. אולי הזלתי דמעה לפני יומיים, אבל לבכות רציני.. לפני הרבה זמן, אולי שנה. דבר שלא יודעים עלייך: אני אוהבת לרקוד כשאני לבד.. (לא בקיצוניות, אבל לפעמים חח..) איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: חבילה של שוקולד תסדר אותי. סופר אהוב: שרון קריץ' ספר אהוב: "שני ירחים", "המרדף אחרי ורמר", "מישהו לרוץ איתו". עם מי היית רוצה לבצע דואט?: דנה ברגר... אולי עם מוניקה סקס חחח.. (הלהקה.. מכירים?) עם איזה ישראלי היית רוצה לצאת לארוחת ערב? אורי אומנותי
מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?: אופי.. לא מסתכלת ישירות על יופי, אני בעייתית. אם היית חיה איזו חיה היית?: חתול? הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים): להיות אדישים, אדישות זו תכונה נוראית. הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): שלא נותנים לי רגע של שקט עם עצמי, אני צריכה את זה לפעמים. איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? לא עשיתי דיאטה (אף פעם לא הרגשתי שאני שמנה באופן קיצוני.) מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? לא שמעתי לאחרונה בדיחות.. השיר האהוב עלייך? יש הרבה.. חבל לענות על זה, אבל יש כמה שהם בראש הרשימה- "תחרות כלבים" אביתר בנאי, "וניל" סיון שביט, "שלושים" פרוייקט שלושים. להקות לועזיות - travis coldplay radiohead :) מה היית לוקח לאי בודד? דף ועט.. אני חייבת לכתוב, לא יכולה בלי זה איזה איבר בגוף אתה הכי אוהב בעצמך? עיניים.. מה יהיה כתוב על מצבתך? "היית מיוחדת."

מוקימו

New member
וואיייייייי

את אוהבת וניל?????????? נכון שיר מדהים????????? (לא הרבה מבינים אותו - ולכן הוא ירד מהר מהתודעה, אבל אני פשוט מאוד אוהבת את השיר הזה, לא יודעת בדיוק למה) אבל אני שונאת, אבל שונאת את תחרות כלבים של בנאי. ותזהרי ממני, אני משוגעת.

בסדר

מה התכונה הכי דומיננטית שלך? היפראקטיביות מה מצחיק אותך? סאות'פארק מה מפחיד אותך? הלא נודע מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? חברים ומשפחה, תל אביב, אוכל. לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? תיאטרון או מחשבים איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? יכולת טכנית לתקן דברים איזה חלק בך היית משנה? את הפחדים איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? עוגה על מה אתה מתחרט? על העוגה שאכלתי לאיזה מקום היית רוצה לחזור? קליפורניה השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...? אור קטן מה הדבר הכי מטומטם שעשית? חוג טיסנים בגיל 11 באיזה אמונה טפלה אתה מאמין? לא להגיד "בהצלחה" לפני אודישן או לפני הצגה מתי בכית בפעם האחרונה? שלשום - בסרט "בבל" דבר שלא יודעים עלייך: שבכיתי שלשום בסרט בבל. טוב עכשיו כבר יודעים. איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: עוגה. או קניות... אם היית חיה איזו חיה היית?: דג הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים): את השאלונים הארוכים האלה הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): אטימות מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? זה ארוך... השיר האהוב עלייך? joseph arthur - a smile that explodes מה היית לוקח לאי בודד? את כל החברים

לא תיארתי לעצמי שאתה היפראקטיבי...

אבל זו תכונה חמודה ביותר
אגב, עוגות זה שליטה.. (בעיקר של אמא שלי
אולי אני אביא לך מתישהו אם יהיה מפגש חחח..)

P00H

New member
סליחה על ההתפרצות לפורום

אבל ----- אור קטן!! המלצתי (אחרי קריאת המענה שלך לשאלון) מותר לי להמליץ לך איזה קורס קצר (עדיף אינטנסיבי) למודעות עצמית?! (ברור לך שמה שענית זה לא ממש אתה-ואל תשאל מאיפה אני יודע).

מוקימו

New member
עונההה

מה התכונה הכי דומיננטית שלך? לעזור לאחרים מה מצחיק אותך? משחק מכור, הייתי מכורה לדבר הזה מה מפחיד אותך? להתחתן מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? את הארץ שלנו, לטייל בה, היא פשוט מהממת לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? פסיכיאטר איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? סבלנות איזה חלק בך היית משנה? את ההערכה העצמית שלי, היא פשוט בזבל על מה אתה מתחרט? על שהייתי משוגעת בכיתה י', ועד עכשיו ומי יודע עד מתי זה יעשה לי בעיות לאיזה מקום היית רוצה לחזור? שוויץ. לבית שלי השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...? מושקי מה הדבר הכי מטומטם שעשית? שביקשתי מאיזה חברה שלי סליחה משהו כמו חצי שנה, ורק אז היא סלחה. אם לא הייתי אוהבת אותה באמת הייתי זורקת אותה לזבל, אבל אהבתי אותה. שיט מה סקסי בעינייך? אמממממממ משהו שדי לא נעים להגיד אותו כדוסית אבל ______ די מגרה אותי. באיזה אמונה טפלה אתה מאמין? לאידעת מתי בכית בפעם האחרונה? אהם כמעט בכיתי אתמול, אבל זה היה סיפור מיוחד דבר שלא יודעים עלייך: שאני משוגעת איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: מוזיקה על חוף הים סופר אהוב: אין לי מישהו ספר אהוב: כנ"ל עם מי היית רוצה לבצע דואט?: יש לי קול מזעזע, אבל הלוואי שהייתי יכולה לשיר עם עברי לידר ואביב גפן עם איזה ישראלי היית רוצה לצאת לארוחת ערב? אומנותי (?), הוא נשמע חביב מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?: קליק אם היית חיה איזו חיה היית?: אילה הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים): לעצבן אותי. אני לא מורה למחשבים, תקלטו את זה (ותגידו את זה לאבא שלי, הוא משגע אותי על כל דבר קטן שקורה במחשב) הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): לקום בבוקר. שסופרים לי שעות שינה איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? די נורמאלי, פיצה מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? לא זוכרת השיר האהוב עלייך? האם להיות בך מאוהב, בכלל את אביב גפן מה היית לוקח לאי בודד? את לאהלה. שיט. איזה איבר בגוף אתה הכי אוהב בעצמך? לא יודעת. אני לא חושבת יותר מידי על הגוף שלי מה יהיה כתוב על מצבתך? לא יודעת, אבל מה שבטוח זה לא יהיה הכל נכון

חולה על שאלנים../images/Emo13.gif

מה התכונה הכי דומיננטית שלך?רגישות וכנות מה מצחיק אותך?ה
שלי. מה מפחיד אותך?המוות מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ?את האומנים שלנו
לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת?יוגה איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך?נגינה איזה חלק בך היית משנה?אני מאוד רוצה לרדת לפחות עוד 10 קילו על מה אתה מתחרט?שעדיין לא למדתי נגינה לאיזה מקום היית רוצה לחזור?למסיבת השקה של סינגל החדש של אמיר שהתקיימה ב16 לחודש הזה.היה כל כך כייף
השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...?רעות כמובן
מה הדבר הכי מטומטם שעשית?לא זוכרת האמת
מה סקסי בעינייך?אמיר פיי גוטמן
באיזה אמונה טפלה אתה מאמין?שאסור להשאיר נעל הפוכה. מתי בכית בפעם האחרונה?ביום שישי בלילה. דבר שלא יודעים עלייך:אין.אני מספרת הכל למי שאני מכירה. איך אתה אוהב לפנק את עצמך?:הופעה\הצגה של אמיר,לצפות באמיר מופיע בטלויזיה,מרתון פלייסטשיין. סופר אהוב:לא עולה לי בראש כרגע ספר אהוב:אותה תשובה מהשאלה הקודמת. עם מי היית רוצה לבצע דואט?:נו מה נראה לכם.... עם אמיר פיי גוטמן כמובן
עם איזה ישראלי היית רוצה לצאת לארוחת ערב?אותה תשובה מהשאלה הקודמת. מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?:העיניים אם היית חיה איזו חיה היית?:ציפור דרור הייתי פעם אחת רוצה שתפסיקו... (להשלים):הייתי משנה את המילה לשיפסקו המריבות בעולם והייתי רוצה שכל כדור הארץ יחיו בהרמוניה ובשלווה. הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים):שחצנות איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ?כדורי שוקולד מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה?הבדיחות של אדיר מילר שהוא סיפר שהתארח בתוכנית של יאיר לפיד
השיר האהוב עלייך?"מרגיש"של אמיר פיי גוטמן
מה היית לוקח לאי בודד?את הכלב המדהים שלי
,את הסינגל החדש של אמיר+דיסקמן,תמונה של אמיר,ואת קונסולת הPSP שלי. איזה איבר בגוף אתה הכי אוהב בעצמך?השפתיים מה יהיה כתוב על מצבתך?לא חושבת על זה.

עונה

מה התכונה הכי דומיננטית שלך? לא יודעת מה הכי אבל יש לי כמה: עקשנות, הומור, חברותיות. מה מצחיק אותך? החברים שלי. מה מפחיד אותך? המוות וכאב. מה הדבר שאתה הכי אוהב בארץ? לא יודעת, פלאפל? חח סתם, שונאת פלאפל. לאיזה סדנא או טיפול היית שמח ללכת? משהו להרגיע את הנפש נשמע מגניב, מסאז'ים וכאלה. איזה עוד כישרון היית שמח שיהיה לך? כישרון? אמממ הייתי רוצה לדעת טריליון שפות. איזה חלק בך היית משנה? לא יודעתתתתתתתתתת .. על מה אתה מתחרט? על הרבה דברים, על זה שאני לא מקדישה הרבה זמן לאנשים שאני אוהבת, למשפחה שלי, לסבא וסבתא, אני מתחרטת ששנה שעברה לא למדתי טוב להיסטוריה, אני מתחרטת על זה שאני מתעצלת לפעמים, אני מתחרטת שלפעמים אני נותנת ללחץ להשפיע עלי, אני מתחרטת אם פגעתי אי פעם במישו, ואני מתחרטת שלא הבאתי לאורי חיבוק במפגש האחרון,
. לאיזה מקום היית רוצה לחזור? לאילת, לים, לאופנועי ים, מצנח ים, בננות, אבובים.... הדברים הכי כיפים בעולם! השלם את המשפט.... (שמך) הוא ...? דנית-שם לא מזוהה מה הדבר הכי מטומטם שעשית? דבר מטומטם?! אממממממ לא זוכרת.... באיזה אמונה טפלה אתה מאמין? חתול שחור-מזל רע... מתי בכית בפעם האחרונה? היום.. כי כאב לי הראש ממש....
ועדיין.... דבר שלא יודעים עלייך: אממ אני שונאת חצילים, ואני דיי סלקטיבית כלפי אוכל, יש הרבה דברים שאני לא אוהבת. איך אתה אוהב לפנק את עצמך?: להיות עם חברים בעיקר. סופר אהוב: אין אחד ספציפי אבל אני אוהבת את מאיר שלו. ספר אהוב: נער קריאה. עם מי היית רוצה לבצע דואט?: עם נינט, פחחחחחחח סתם, עם אורי
. מה הדבר הראשון שמסתכלים אצל בחור/ה?: עיניים/ חיוך... תלוי מה התכונה הכי דומיננטית אצל אותו בחור או בחורה. אם היית חיה איזו חיה היית?: דולפין או משהו עף. הדבר שהכי מרגיז אותי זה...(להשלים): הכאבי ראש שתקפו אותי. איזה מאכל ישבור לך את הדיאטה ? אני לא בדיאטה, ככה ששום מאכל לא ישבור ת'דיאטה שאין לי. מהי הבדיחה הטובה ביותר ששמעת השנה? איך אומרים חבר שלי ? חברי איך אומרים בעל שלי? בעלי איך אומרים אנס שלי? אנסי (הנשיא) פחחחחחחחחחחחחח
השיר האהוב עלייך? גשם של אלי לוזון, פשוט שמעתי אותו כמה פעמים ומאז הוא אחד השירים שאני הכי אוהבת. מה היית לוקח לאי בודד? את החברים שלי ואוכל וסירה.

למעלה