יייייייישששששששששששש!!!!

Amir BA

New member
יייייייישששששששששששש!!!!

האמת לא האמנתי שהיום הזה יגיע, איזה אושר אם מישהו היה אומר לי בתחילת השנה שנסיים את השנה אלופים הייתי מעיף אותו לאלף עזאזל. אבל הקבוצה הזאת פשוט נהיתה טובה יותר ככל שהשנה התקדמה והפיצ'ינג בפלייאוף פשוט היה Lights Out!. מה הייתי נותן כדי להיות עכשיו ב-SF

clevelandrocks

New member
כל הכבוד!

זה באמת אחד הדברים היפים בבייסבול- תמיד יכולה לצוץ קבוצה שאף אחד לא ציפה שתגיע רחוק ותיקח אליפות. המשחק אתמול היה מצוין- פיצ'ינג דיול כמו שצריך ועוד הוכחה לזה, זה שהוא נגמר תוך פחות משעתיים וחצי.

מזכיר קצת את הוייט סוקס 2005

הגיחו מהחשכה רק כדי להיעלם יותר עמוק הפיליז כמובן סיפור אחר אבל גם הם נכנעו ללא תנאי למכונה של לינסקאם וקיין

Mikey Weiss

New member
אני מקווה שלא תהרוג אותי אם אני אגיד

שהיה מדהים מדהים מדהים להיות אתמול בלילה בחוץ כאן בסן פרנסיסקו? (ואיך רק גיליתי עכשיו שיש פורום בייסבול? מזל שהג'יאנס לקחו את הוורלד סרייס, טרחתי לחפש עוד אנשים לדבר איתם על זה!) והנה דוגמא למה קורה כשדברים מקליקים במאני טיים. בחיים לא הייתי מנחשת (או מצפה) שהעונה תיגמר ככה, אבל זה מה שעשה את אתמול בלילה אפילו יותר מיוחד.

Mikey Weiss

New member
ותמונות / קטעי וידאו מסן פרנסיסקו אתמול

א' תסלחו לי על ההצפה, אין לי הרבה אנשים שאני יכולה להציק להם על זה בארץ. ב' תסלחו לי על האיכות, לא לקחתי איתי מצלמה נורמלית כי פחדתי לג'נקסס. בפאב בסוף המשחק: http://www.youtube.com/watch?v=D8J86YAO9yQ על מרקט סטריט, אחר כך: http://www.youtube.com/watch?v=qMEm0ra0Y9g http://www.youtube.com/watch?v=NKYVY3WIUhk

Mikey Weiss

New member
4

טוב, עוד קצת אחר כך כי עכשיו אני צריכה לעשות דברים קטנוניים כמו לעבוד.

Amir BA

New member
מניאקית!

סתם..
קודם כל ברוכה הבאה לפינה הקטנה שלנו
תמיד טוב שיש פה עוד אנשים חדשים ובמיוחד שהם אוהדי ג'יאנטס אז אני מקנא בך מאוד והתמונות והוידאו רק גרמו לקנאה להיות יותר גדולה. האמת שישבתי אתמול כל היום בעבודה עם אוזניות והקשבתי לשידור של KNBR אחרי הזכיה אז הצלחתי טיפה ל"טעום" מהאווירה. היה מדהים לשמוע את Mel and Kuip משדרים את ההאאוט האחרון, כולי הייתי צמרמורת. נשמח לראות עוד תמונות ווידאו (את הולכת למצעד האליפות?) חבל שהגעת בסוף העונה אבל, אומנם ב-off season טיפה שקט פה אבל יש קצת אקשן עם העברות של שחקנים וspring training ממש מעבר לפינה אז מקווים להמשיך לראות אותך כאן

Mikey Weiss

New member
לצערי לא.

מי עושה מצעד אליפות ב11 בבוקר ביום רביעי? יש לי פגישה שנקבעה שמונים שנה מראש בערך עם אנשים מחו"ל ככה שאין מצב שאני יכולה להגיד שאני חולה וללכת למצעד במקום. אבל האמת שיותר היה לי חשוב להיות שם ברגע של הזכייה, כשזה הכי טרי ואמיתי. עד מחר לכולם כבר היו יומיים לטחון את זה. גם ככה קניתי הבוקר את הסן פרנסיסקו כרוניקל וקראתי אותו חמש פעמים מהתחלה עד הסוף. אבל יש עוד תמונות, פשוט לא הספקתי להעלות. המנגנון של תפוז מציק, כידוע. עוד לא שמעתי את השידור של האאוט האחרון, לא ברדיו ולא בטלוויזיה! בפאב שהייתי בו היה כל כך רועש שלא היה אפשר לשמוע כלום, והיום אחרי שקראתי עיתונים נמנעתי מללכת לחפש את ההקלטה כי ידעתי שאני לא אעשה כלום אחרת. גם ככה אני מבלה יותר מדי זמן בפורומי ספורט ופורומים אחרים, אז לא ממש חיפשתי עוד פורום, והאמת היא שכשגרים בארה"ב לא ממש צריך פורומי בייסבול כדי לדבר על זה, כי כולם מדברים על זה כל הזמן, בכל מקום, זה כל כך חלק מהחיים. אבל פתאום אתמול אחרי הזכייה הרגשתי צורך לחלוק את החוויה עם אנשים כמוני שלא גדלו בתוך ההווייה הזו. ואז הגעתי לכאן. אגב, פה כולם כבר מדברים על איך לוקחים תואר גם בעונה הבאה. אפילו יום אחד רק לחגוג הם לא לקחו. אבל בעיתון של היום, עם הבחירות והכל, שני שליש היה הג'יאנטס (והמוסף המיוחד של הכרוניקל היה כתום!) וכמה עמודים היו על הבחירות. פרופורציות זה לא הצד החזק כאן.

Amir BA

New member
הדברים החשובים באמת זה בייסבול

וספורט בכלל, לא פוליטיקה. אז העיתונים בסדר גמור מבחינתי. אני בהחלט רואה אותנו נותנים פייט גם בשנה הבאה כי הפיצ'ינג יישאר כמו שהוא ואני מניח שינסו להביא כמה חובטים יותר טובים כך שיש בסיס טוב לבנות עליו.

Mikey Weiss

New member
או, אני לא מתלוננת

ימים שבהם הספורט שולט בעיתון נחשבים ימים טובים מבחינתי. הכי חשוב לי שלא יפגעו בתלכיד של הקבוצה, אם כי יצטרכו לעשות שינויים רציניים בסגל כדי שזה יקרה, ולא נראה לי שזה יקרה - מקסימום באמת לחזק עמדות שצריכות קצת עזרה, כמו חובטים. אחד הדברים הכי נפלאים בקבוצה הזו זה שזו ממש לא קבוצה של סטארים (חוץ משחקן אחד, כמובן), למרות שיש המון המון כשרון. ויש בסיס כזה מצוין לבנות עליו, כמו שאמרת. אני אתן לעצמי (ולעיתונים) עוד כמה ימים לפני שיתחילו לנתח למוות את סוגיית את מי להביא לקבוצה. יהיה מספיק אוף סיזן בשביל ה.

מזל טוב אמיר!

שראיתי את זה בבוקר ישר חשבתי עלייך, שמח מאוד בשבילך. בכלל מגיע לסן פרנסיסקו אליפות, קבוצה חביבה שלא מעט הם REJECTS כמו אוריבה, האף וברל בהתקפה שחברו ביחד ולקחו אליפות...כמובן שהרוב זה בזכות הפיצ'ינג הנהדר עם טימי, קיין והזקן של בריאן ווילסון אבל מגניב כל הסיפור.

איך שכחתי את רנטריה

שלקח MVP עם הHR הענק...איך הוא תמיד נמצא שם - עם הסינגל המנצח ב1997 (מצטער ינון) וגם האאוט האחרון ב2004 שכל אוהדי בוסטון זוכרים...יודע להגיע לגמר הבחור.

Homer Simpson

New member
מזל טוב!

כתושב ה-Bay Area לשעבר אני מאוד שמח בשבילם, למרות שאני לא אוהד אותם.

למעלה