יי לפייטוני ולכולם

דבירית

New member
יי לפייטוני ולכולם

חזרתי אחרי תקופה מזה ארוכה הדורת חוויות שך קורס נהדר בקולנוע עם מרצה מקסימה ושיעורים מלהיבים. צביום שישי שעבר ראיתי קצת צעירים. האמת שהכרחתי את עצמי כי אני כל כך מתגנעת למפגשים ולאדרנלין ששטף אותי בזמן האחרון יש לי חשק לעשות כל מני דברים שהייתי עושה מקודם. התעניינתי במה שקורה ומה שהייתי רוצה לדעת איך התגלה הסוד של אשלי.? אוליביה שוב דחפה את אפה לעניינים לא שלה? האמת שקצת כעסתי על אשלי כי היא בעצמה התחילה את כל הבלאגן. בשביל מה מכל הבחורים בעולם לקחה דוקא זרע שלו. כולם סולחים לה בגלל היותה אשלי... אני שמחה גם שפיליס לפחות גילתה שזו דיאן האשמה בהצתה ומבינה ראותה בהחלט על הנקמה בדיאן. זה כמו בלחיות את החיים כשסאם ביקש מנורה לששכוח את כל מה שלינדזי עשתה לה, סיממה אותה והחזיקה אותה כבת ערובה עם עוד מישהו. מה פתאום ג'ק חושב שהיא תוכל להניח לעניין. ראיתי פה חדשים... נעים להכיר אתכם איפה הרמוניקה, ים כחול? את JUNNY אני זוכרת עידית

python 4

New member
עידית!../images/Emo24.gif

נחמד לראותך פה שוב! אני שמח שחזרת לכתוב פה. הפרקים האחרונים קצת משמימים אותי.. נמאס לי מפרצופה המעורר רחמים של שרון. הוא הפסיק לעורר רחמים כבר מזמן, ועכשיו זה סתם עוררות-רחמים-וואנבי. יאללה שיתגרשו וגמרנו, ניק will be better off.

../images/Emo58.gif גם לי נמאס משרון, אבל...

שימו לב לפרק ביום שני, הנשיקה המדוברת בינה לבין ויקטור, וגם ההריון של אשלי מתגלה... הולך להיות פרק ענק, אסור לפספס!!!!

sergew2

New member
נחמד לראות פה אנשים! =)

ד"א...רציתי לשאול. מתי מתחילים הפרקים של 2003? או שהם כבר התחילו??

דבירית

New member
ירוני וכולם

הקטע של שרון וניק באמת כבר מפגר במיוחד איך ששששרון ממנסה לשחק אותה כאילו לא איכפת להב. היא הביאה את הסעיף. דרך אגב, אני זוכרת שאתה לא רואה כוכב נולד אבל אני חייבת להגיד שמרינה באה לי ממש לא וטוב באוזן. אולי מישהו אחר מבין על מה אני מדברת, או שמא התחלת לצפות...

דבירית

New member
מרוב התבלבלות שכחתי את הדבר הכי חמשוב סולי

גם אני מאד שמחה לחזור ורציתי לשאול משהו חשוב. מדוע ב ד,ף הבית תפוז אין מקום לרשימה אישית של פורומים? או שיש ואיני יודעת עליה. עדכנו אותי . אם יש זה יקל מאד את הכניסה. זה מעצבן ששששששכל פעם שבאים לתפוז צריך להיכנס דרך רשימת הפורומים . תודה עידית

../images/Emo32.gif../images/Emo58.gifעידיתוש וכולם!!!../images/Emo13.gif

מה נשמע???
אז שבוע הבא הנשיקה בן שרון לויקטור?
וואו... חייבת להנציח את הרגע הזה... שמחה שאשלי תהיה בהריון, רק חבל שלא יהיה לזה סוף טוב...
אוליביה ממש מגעילה אותי, פשוט בן אדם דוחה! אז למי תתנו גלגל הצלה ב"כוכב נולד"?
אני: מרים טוקאן, היא הכי מרגשת אותי בכל פעם מחדש.

ועוד משהו- בילי החדש...

ממש מגעילוללללל!!!
אבל עכשיו יש מישהו ראוי למקנזי החדשה והמזוייפת!!!

דבירית

New member
היי אריזו מצחיקה את!

עדיין לא ראיתי את בילי החדש. הקלטתי היום ועוד אראה היום. אביע את דעתי עליו. אוהבת אתכם איך בידרתם אותי. כיף להיכנס לפה. אגב מה עם תפוז .? אין מקום לרשימת פורומים אישית בדף הבית?

דבירית

New member
אוףףף הקלטת הסתיימה בדיוק במתח...

בטוח אראה אקליט את הפרק האחרון ביום א. בקטעי האחרון ג'ק הודיע לפיליס שלא יעשה דבר פזיז כמו לשלוח את אם ילדו למעצר ווויקטור, לארי ודיאגו מחכים לפושעים בדיוק אחרי שדיאגו אמר לויקטור שהוא פועל לפי תכניתו אבל יגבה אותו במקרה שיצטרך. קרה משהו מיוימד באותו פרק? האמת שמהתחלה דמיינתי את כריסטין בתחפושת אבןל ללא ידעתיע שהיא עוד שם. אז חשבתי שזו שחקנית מסרט שראינו בקורס. פאפי מהסרט פני צלקת. כנראה שהקורס נדבק לי ממש חזק ולא ייייצא. עידית אגב מצאתי איפה גכותבים את שם הפורומים וזה יותר קל. אולי זה ייכנסימה עכשיו אחרי שכתבתי בפורטם.

עידית שלחתי עוד מסר ../images/Emo30.gif

מקווה שהצלחתי להסביר בקשר ל-sms, בכל מקרה אני כאן אם את צריכה...

junny

New member
אהלן!

הלוואי ויהיה פה איחוד פורום כמו פעם. בשנה האחרונה, מאז שינוי שעת הצפיה מת פה. אבל כייף שחזרת! עכשיו צריך להחזיר את הרמוני ויהיה בסדר

למעלה