ילדה בת 3 מרגישה ברייקי

טליה Talya

New member
ילדה בת 3 מרגישה ברייקי../images/Emo23.gif../images/Emo57.gif

לאחרונה עברתי סדנת רייקי 3. במהלך הסדנה, באמצעות דמיון מודרך ניסיתי להרחיק ממני והלאה כאב ראש טורדני מאוד בסינוסים באזור העין השלישית
שלאחרונה מטריד אותי מאוד. עברתי חוויה מדהימה שבהלכה "הוצאתי" במאמץ רב מבנה דמוי פירמידה מוזהבת מאזור העין השלישית. נשאלתי ממתי היא שם ומיד חלפה לי בראש תמונה של מצרים העתיקה וראיתי את עצמי כילדה קטנה לבושה כמו הפרעונים מבהולת מאוד סביבה היתה התרחשות מהירה היו לידה 3 אנשים שבגללם היא בכתה....אין ספק שזו סיטואציה שאני צריכה לחזור אליה וללמוד ממנה עוד.... בכל אופן
הסדנה הסתיימה ואני נסעתי הביתה בדרך עברתי במעון לקחת את בתי הקטנה בת ה-3. פתחתי את הדלת בשלום מחוייך ניגשנו אחת לשניה ואני התכופפתי על הברכיים, כמו תמיד, כדי להיות בגובה שלה ולחבק אותה ולתת לה להטביע את פניה בתוך שערי... זה דבר שהיא אוהבת לעשות מינקות.... ואילו הפעם היא לא עשתה זאת היא הביטה בי ובלי להגיד מילה היא פשוט הניחה את שתי כפות ידיה על ראשי ומיד אחר"כ שמה את כף ידה הקטנטנה בדיוק על המצח שלי בעין השלישית . נדהמתי מאוד מהמהלך הזה שעשתה לא שאלתי אותה למה עשתה זאת מבפנים ידעתי שהיא הרגישה בשינוי התדרים שחל בי ובמה שנעשה בעין השלישית....
שבת קסומה לכולם!!

daoli

New member
שלום, חדשה בפורום שלכם

קראתי את מה שכתבת וזה היה פשוט מדהים. אכן ילדים מרגישים ורואים כל מיני דברים. זה הזכיר לי שכשבני היה בן שלוש, חברה שלי באה אלינו הביתה. הבן שלי שם לה יד על המצח ושאל אם כואב לה בסגול הזה. בוקר אחד הוא התעורר ואמר לי שאני ממש ירוקה היום והצביע על אזור הלב ואמר ששם יש הרבה ירוק. הוא גם היה מספר שיש שני מלאכים ששומרים עליו אחד ירוק ואחד כחול עם חרב אור.יום אחד הוא בכה וכששאלתי מה קרה הוא אמר שיש לו געגוע לאור שממנו בא. היתה תקופה שהוא כל הזמן טען שהוא חיל וירו לו בראש. אחר כך סיפר סיפורים על זה שיחד עם סבא הוא חי לפני שנים בג'ונגל והיה לובש גלימה כתומה. והיום הוא כבר לא מספר על דברים שהוא רואה אבל אמר לי לפני כמה חודשים שיש לו מתנת ריפוי, שהוא יודע לרפא. אני לא ממש מעודדת אותו לדבר, אבל גם לא אומרת לו שהוא "מקשקש וממציא". בתקופה האחרונה הוא ביקש שאספר לו על אטלנטיס, הוא התחיל להתעניין בחלל וביקומים מקבילים. והאמת שאני לא יודעת כלום על אטלנטיס, הבטחתי לחפש לו מידע.

טליה Talya

New member
היי ברוכה הבאה!!!

איזה ילד חמוד
ואיזה כייף שאת זוכרת את הכל,מקשיבה ומקבלת. לוחם אור קטן,הילד שלך. ילד עם המון חוכמת עבר בא ללמד כאן על כדור הארץ. אשמח לשמוע עוד חוויות.
טליה

שמחה מאוד להגיע לפורום זה ../images/Emo140.gif

ביתי הקטנה רואה וחשה מתמיד. אני מוקסמת ממנה בכל פעם ומאושרת שהיא בחרה לבור אלינו, למשפחתנו. היא ילדה צנועה, יש בה יכולות ריפוי וראיית הילות וצבעים. מגיל 6 היא בחוג יוגה המשלבים מדיטציות ועוד דברים נפלאים. בכל פעם אני מאושרת שהיא בחרה בנו. שבת נפלאה לכם, רונית

טליה Talya

New member
היי רונית../images/Emo24.gifברוכה הבאה../images/Emo23.gif

במה מתבטאת יכולת הריפוי שלה? ואיך שמת לב שהיא רואה צבעים של הילות? אשמח אם תשתפי פה מחוויותייך.
הילדודים המדהימים...אני תמיד בכל ערב כשמשכיבה לישון אומרת להם תודה שהם בחרו להיוולד לי....

היי טליה ../images/Emo140.gif

לפני כהקטנה שלי היתה בת 6 הלכנו לכיוון מעלית הבנין ואז היא אמרה לה: "אמא, איזה סגול יפה יש לך מסביבי לראש". ואז המשיכה לומר שיש לנו כמה צבעים מסביב ולשאלתי אמרה :" אמא, יש צבעים מסביב לכל דבר ". נידהמתי . היא לא ידעה שקוראים לזה הילה. הקטנה רואה אם יש כתם שחור על אדם ויודעת לאבחות היכן כואב לו. בדקנו זאת והיא צודקת. כמו כן, היא בחוג יוגה מגיל 5 ובחוג הקטנה ששמה טל והמורה רואות הילות. המורה שלה מלמדת אותה המון והן עושות מדיטציות . בקרוב יפתח רייקי לילדים וכמובן שהיא כבר רשומה. כמו כן, היא חשה נוכחויות שיש בבית. ילדה רוחנית, מקסימה.. שמחה שהיא באה לחיינו.
כמו שכתבת טליה : תודה שהיא בחרה להיוולד לי

טליה Talya

New member
איזה כייף!!!!

גם הילדים הגדולים שלי למדו רייקי 1. ו...שאלה שלא קשורה כל כך.... למה קראת לעצמך "צבעים מרפאים"?...

קרניני K

New member
ואוו

מדהים!!! לא ייאמן.... וגם איזה מגניב, ראית את עצמך בגלגול קודם במצרים? איך הולך הטיפול של הרייקי? איך ראית דרך רייקי גלגול?... בדיוק עכשיו סיימתי בלימודים קורס על הפרמידות במצריים וראיתי הרבה תמונות מדהימות, שאומרים שלא ייאמן בכלל שהאדם הפשוט של פעם ללא שום מכשיר בנה את הפרמידות העצומות הללו.. יש כאלה שטוענים שאולי חוצנים בנו מרוב שזה לא הגיוני... הפרמידה מורכבת מהמוןןןן אבנים בגובה 150 מ' וכל אבן אחת שוקלת 2 טון!. איך הגיעו למעלה??

טליה Talya

New member
היי קרן...ראיתי רק עכשיו את ההודעה הזו...

ראיתי סיטואציה מסויימת שאני במצריים העתיקה ילדה קטנה ומפוחדת עם הבגדים המצריים/פרעונים ותסרוקת "קרה".... לא ראיתי דרך הרייקי גלגול עשיתי דמיון מודרך להבין מהיכן נובע הכאב וממתי הוא שם.... לגבי הטיפול של הרייקי, באותו יום למדתי רייקי 3 ועל הדרך...היתה המדיטציה הזו.
באמת תעלומה ומיסתורין נסובים סביב הפרמידות גם הפרמידות שבד' אמריקה.

למעלה