ילדה של החיים

שרי 43

New member
ילדה של החיים

היא שכבה במחלקה האונקולוגית בבית החולים מיטה לבנה, סדינים מצוירים איך עבר יומך? מה עם הילדים? לקחת אותם לצפות בנשרים? רגע, אל תגידי כלום, קודם רוצה בדיחה – אבל אחת חדשה אין לי אלצהיימר יש לי רק את ה"מחלה" רוצה שתקריאי לי את כל השירים ואת הסיפורים – אבל הקצרים ספרי לי את מי פגשת? עם מי הזדיינת? אל תחסירי פרט – את שומעת וחיוך של ממזרה מרוח לה על הפנים ואני מלטפת את ראשה הקרח מחזיקה בידה הצנומה שסימנים כחולים ממלאים אותה ומדברת, ומספרת ומצחיקה ורק בדרך הביתה אני תוהה איך זה שהיא לא מתלוננת על מר גורלה? אף פעם לא בוכה נאחזת בחיים, מתענינת כאילו אני החולה והיא המבקרת עוברת שנה ועוברות שנתיים ואני רואה אותה קמלה לי מול העיניים ובכל זאת כל כך בוגרת בזה למחלה, נאבקת עד כלו כוחותיה....... "יתגדל ויתקדש שמיה רבא"...... אני מביטה בתכריך הלבן שעוטף את גופה נחנקת מכאב, דומעת, חושבת אלוהים – ילדה בת שלושים ילדה של טבע ילדה של החיים.......

אודליה*

New member
שרי יקרה

קראתי עם המון רגש את אשר עברת, אין מילים לתאר את התחושה העצובה שאת משרה במכתבך, מחזיקה אני את שתי ידייך וליבי איתך. אשמח אם תהיי שותפה בפורום ותתני עידוד וכוחות לאנשים שעוברים את מה שעברת ועדיין עוברת. מהמכתב ניתן היה לראות את הכח שלך בהתמודדות, ואם הכח הזה תוכלי להמשיך הלאה. אודליה*

rubber duck

New member
מדהים ועצוב

שרי כמו שכתבת היא אצתה לדעת ואני בטוח שהיא רוצה לדעת גם עתה היא איתך לעולמי עד עמקו עמוק בפנים שרון

למעלה