ילדודס,

svety

New member
ילדודס,../images/Emo190.gif

התגידו שלום לסבתא של הפורום?
יש לי סיפורים וחוויות מוואקן [מי,מי ראתה את סונטה ארקטיקה?
] אבל זה רק אם תגידו יפה שלום

Beyond The Veil

New member
סווטי!!!

היי
(אני גל, הקרציה שמצטרפת לעידן ומיכל כל פעם למסיבות, למקרה שלא תזהי
) ספרי, ספרי, אל תחסכי! אני שונאת אותך על כל הקטע עם סונאטה

svety

New member
את לא קרציה ../images/Emo3.gif../images/Emo190.gif

איזה כיף שמתייחסים אלי
אניוואי, היה ממש מגניב בוואקן, המון אנשים ובירה וצחוקים ואין-אין-אין לא ראיתי הרבה הופעות כי נו ככה יצא
אבל
[אני בכוונה שומרת את סונטה לסוף...] Iron Maiden הם ללא צל של ספק הפרפורמרים הכי גדולים שאי פעם ראיתי ואי פעם אראה. עמדתי איזה שורה 389763976304, ועדיין הרגשתי כאילו הם שרים ומנגנים רק בשבילי. הם שרו את כל הלהיטים הגדולים שלהם, פרט לBring your daughter (שזה קצת מבאס, אבל אסור להתבאס מהופעה של מיידן). ההופעה הזו הייתה סוג של הגשמת חלום, לעמוד שם ולשיר יחד עם קהל של יותר מ70000 איש (השמועות מדברות על 100000!!!) את Fear Of The Dark, Hallowed Be Thy Name, Run To The Hills, The Number Of The Beast ועוד ועוד. Nightwish נתנו הופעה ממש טובה, ואם נתחשב בעובדה שאני לא כ"כ מחבבת אותם, ועוד יותר לא מחבבת את הזוועה הזאת שמתקראת זמרת, אז אפשר לומר שהייתה הופעה מדהימה. נהנתי מEver Dream, Nemo. Wish I Had An Angle , Dark Chest Of Wonders וזהו בערך. מה שכן, כמה שהיא מעצבנת, אנט יודעת להחזיק את הקהל שלה וזה מעולה. Kreator היו כוחניים ועצבניים כהרגלם, שרדתי בשורה החמישית [
] שיר ורבע, ואז הועפתי משם בעזרת כוחות הפוגו האימתניים, אבל זה היה בשיר ורבע הכי מעולים שלהם, Violent Revolution, ובקצת מPleasure To Kill. כל שאר ההופעה הורכבה מהמון המנונים שלהם, כמו Flag Of Hate. למען האמת, יותר נהנתי בהופעה שלהם בארץ, אבל שווין. היו הפסקות ארוכות בין השירים, ופרט לנאום אחד נגד גזענות הסולן בקושי דיבר, ובגלל זה הרגשתי שהיה מעפן. At The Gates וואו, וואו ושוב וואו. בחיים לא חשבתי שאזכה לראות אותם. היה מדהים, פתחו עם Slaughter Of The Soul והמשיכו עם כל כך הרבה שירים מעולים, בין השאר Blinded By Fear . הופעה מדהימה מאין כמוה. התרגשות עצומה
Powerwolf הלכתי בגלל המלצה של ידיד, היה ממש נחמד, צריכה להקשיב להם עוד. לא הכרתי אף שיר והלכתי לשם בספונטניות, אחרי שברחתי מההופעה של Carcass, ככה שנחמד לי. Kamelot או איך שלא מאייתים את זה. נגררתי אחרי החבר'ה, היה משעמם, הלכתי לעשות שופינג במטאלמרקט, פספסתי את ההופעה של Sabaton בגלל זה. טפוי. The Fading שלנו, שזכו במטאלבאטל, והביאו לנו כבוד על. ההופעה היתה מעולה, באנו כל החבר'ה ועמדנו שורה ראשונה, עם המון דגלים וצעקות וצרחות. אפילו פספסנו חלק מההופעה של Ensiferum הממש מגניבים, בשיל להיות שם ולתת ריספקט לחבר'ה המגניבים שלנו. ו...Sonata Arctica. למה הם בסוף? כי כל כך התאכזבתי מההופעה שלהם, ועוד יותר התאכזבתי לגלות שאני לא היחידה. טוני החליט שאנחנו קהל של ילדים קטנים ועשה לנו הפעלות, שר רק בלדה אחת [Replica] ובקושי הצליח להחזיק את הקהל שלו. היה קהל פשוט רדום. וחבל, זו להקה כל כך מדהימה, כל כך אנרגטית, חבל שמול קהל כל כך גדול הם פישלו. אני לא מצליחה להזכר אפילו מה הם ביצעו, פרט לThe Cage. ממש מבאס.

McBlack

New member
יפה לך :)

וואי, מאכזב. ועוד רפליקה זה אחד השירים היותר גרועים שלהם. לפחות נהנית...

svety

New member
דווקא רפליקה הוא אחד האהובים עלי..../images/Emo190.gif

svety

New member
מתי הם הספיקו להחליף גיטריסט ../images/Emo3.gif?../images/Emo190.gif

למעלה