ילדים בבית

מעיין108

New member
ילדים בבית

אני ובן זוגי רבים על הילדים לבן זוגי מפריע שהיילדים שלנו יושבים בבית הקשר היחידי שלי עם חברות הוא שיטחי יוצא ששני הילדים שלי בן ארבע וחצי ובת שבע וחצי יושבים יום שבת בבית באמצע שבוע נימצאים בחוגים אני מרגישה משעממת לא אהודה מה לעשות

לטפל בעצמך.

נראה כאילו לך יש בעיה עם עצמך יותר מאשר לילדים יש בעיות עם עצמם. את צריכה להרגיש שאת לא משעממת וכן אהודה. לכי לטיפול, לקורס מודעות (יכולה להמליץ על מטפלים ועל קורסים אם את רוצה). בנוסף, האם בעלך יוזם משהו ועושה משהו או שהוא רק מאשים אותך? האם הילדים מבקשים ללכת לחברים במהלך השבוע ואת מונעת זאת מהם? או שהם מבקשים להביא חברים ואת מונעת את זה מהם? האם הם מבקשים לעשות משהו ביום שבת ובגלל שאין לכם כוח אתם לא עושים את זה? מה חסר לך בחיים???

מעיין108

New member
תשובה

בעלי יוזם יציאות מהבית וגם מאשים אותי שאני לא חברותית שבגללי הילדים לא ניפגשים עם חברים אין דרישות מצד הבת חברות באות אליה ולהפך ועם הבן לציין שהבן שלי בן ארבע וחצי ואני לא מצפה שיהיה לו בגיל הזה חברים כדי להיפגש כן הבעיה אצלי בעלי פעם בחודש ויותר ניפגש עם ההורים אחים ואני כמעט שלא פעם בחודש ויותר אני מרגישה שונה מהסביבה ויחסי הם שיטחיים עם הסביבה היות וזו הסביבה שלא גדלתי בה ואין משפחה לבעלי וגם לא לי באזור שאני מתגוררת אני לא יודעת במה לעבוד כי אין לי אש בעיניים לרצות לעבוד במשהו מסויים הילדים לא דורשים בשבת יציאות הם מורגלים שהולכים לים להצגה שנהם יחד איתנו

למעלה