ילדים לא רוצים להיות בקשר

guy247

New member
ילדים לא רוצים להיות בקשר

שלום,אני עומד להתגרש וילדיי אומרים שלא יהיו איתי בקשר , מה עושים במצב כזה? ,מנשלים אותם מכל רכושי? נותנים לזמן לעשות את שלו ואולי הם יירגעו?

תודה לעונים

סרבנות קשר

שלום רב!
לא פירטת באילו גילאים הילדים.
מכל מקום, ככל שפנייה ישירה שלך לילדים לא עוזרת יש להגיש תביעה מתאימה לביהמ"ש לחידוש הקשר ובמסגרתה ביהמ"ש ימנה פקידת סעד אשר תנסה לעזור ואף תגיש המלצות טיפוליות.
במקרים מתאימים ביהמ"ש גם ממנה מומחה רלוונטי מטעמו.
לנשל מהרכוש, זה לא פתרון אלא העמקת הבעייה.

בהצלחה!

guy247

New member
סרבנות קשר

הילדים בגיל 13,17.5,22 אי אפשר לכפות עליהם קשר בגיל כזה אני חושב , מה אפשר לעשות אם הם לא רוצים קשר עם אביהם?

guy247

New member
אין סיבה ספציפית הם סתם כועסים בגלל שאנחנו מתגרשים

אני ממליצה שתנסו ללכת כולכם ביחד לכמה פגישות של ייעוץ/טיפול

משפחתי.
אם כבר אין תקשורת בינך לבין אמא שלהם, אז תנסה לקבוע פגישה עם יועץ לפחות לך ולילדים או אפילו לילדים בלעדיך (תלוי מה יציע היועץ).
בגדול - הסיפור שלך לוקה בחסר. אני מניחה שלאמא שלהם הם לא הציבו את אותו אולטימטום... כלומר אותה לא ינדו. כנראה שהם תופסים אותך בתור החזק והפוגע בסיטואציה ואותה בתור החלשה והנפגעת שזקוקה לתמיכה שלהם.
א. אולי זה נכון אובייקטיבית... (כן, יש גברים זבל... וגם נשים כאלו לא חסר...)
ב. אם זה לא נכון ואתה מרגיש שהיית הוגן איתה ואיתם כל השנים, אז יש מקום לתקן, כמו שאמרתי, בעזרת ייעוץ.
כמו שכבר הבנת בעצמך, יהיה מאוד קשה להכריח אותם להיות איתך בקשר, אבל אם תילחם לא לשלם מזונות לקטנים ודמי כיס לגדולים, אז כנראה זה יסתום את הגולל על כל קשר עתידי איתם...

זאת לא שאלה משפטית

זאת שאלה פסיכולוגית. יש פסיכולוגים שמתמחים בבעיות כאלה. אינני יודעת את שיעור ההצלחה שלהם.

למעלה