ימנונים תכירו: זהו מוטי ממן . מכונת רעל ביביסטית קלאסית והאיש שנתפס כחשוד בריגול עבור איראן.

אלפיני

Well-known member

הפתעה הפתעה,

תומך בצל
מסמן את אהוד ברק כאויב ישראל

הפייד שלו מלא בתאוריות ביביסטיות שקריות ועלובות.

אז תגידו לנו שוב שרק שמאלנים בוגדים.

1726757777670.png

1726757913448.png

קבצים מצורפים

• 1726757459587.png
    1726757459587.png
    KB 177.6 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל

ימנונים תכירו: זהו מוטי ממן . מכונת רעל ביביסטית קלאסית והאיש שנתפס כחשוד בריגול עבור איראן.​

נציין לטובת אלו שאין להם כוח לקרוא ליינט, שבכל הכתבה הארוכה יחסית אין שום אזכור לדעותיו הפוליטיות של ממן, להיותו "ביביסט" כפי שנטען כאן, ושאר המצאות שהרל"ב מרגיש צורך לטעון (כנראה ממקום גזעני/אתני ואי-ההבנה הכוללת וארוכת השנים את העולם המזרחי בישראל).

אלפיני

Well-known member
נציין לטובת אלו שאין להם כוח לקרוא ליינט, שבכל הכתבה הארוכה יחסית אין שום אזכור לדעותיו הפוליטיות של ממן, להיותו "ביביסט" כפי שנטען כאן, ושאר המצאות שהרל"ב מרגיש צורך לטעון (כנראה ממקום גזעני/אתני ואי-ההבנה הכוללת וארוכת השנים את העולם המזרחי בישראל).
הכתבה ציינה מי האיש.
הפנינים שכתב ישירות מדף הפייסבוק שלו.
יש שם , יש לייקים וכו.

אתה רשאי לשוב ולטמון ראשך בחול כאילו כלום לא קרה.

אלפיני

Well-known member
עברתי שוב ולא מצאתי. התוכל להואיל בטובך להפנות לדברים?
אין בעיה.

קח. ישר ממקלדת הביביסט.

ישר ממקלדת הביביסט

והשני שתומך בצל

++++הערה אחר עריכה לא מתחייב שהלינקים יישארו זמן רב. סביר להניח שהאיש או מי ממשפחתו ימחקו אותם בשלב זה או אחר*******

נערך לאחרונה ב:

lemner40

Well-known member
אין בעיה.

קח. ישר ממקלדת הביביסט.

הבוס נתניהו מקבל מיליונים מקטאר.
אז שאר החלאות מהליכוד יכולים גם.
הליכוד הוא ארגון פשיעה

Harrington

Well-known member
מנהל

אלפיני

Well-known member
זה לא מה ששאלתי ולא מה שביקשתי. היכן בכתבה אליה הפנית מופיע מה שטענת שבניגוד לדברי מופיע בה?
הבהרתי לך, יש את הכתבה המציינת שהאיש נעצר , ויש את הדברים שאני הוספתי לגבי מי ובמה הוא תומך. אילו שני דברים נפרדים. אז ברור שלא תמצא אותם בכתבה. בדף הפייסבוק שלו עדיין כן.

עכשיו הוספתי גם שני לינקים ישירות לפייסבוק שלו לגבי התמונות הללו.
מובן לך?

Harrington

Well-known member
מנהל
הבהרתי לך, יש את הכתבה המציינת שהאיש נעצר , ויש את הדברים שאני הוספתי לגבי מי ובמה הוא תומך.
לא, דווקא לא "הבהרת" כך בשום מקום, אלא ניסית להציג מצג שווא כאילו הדברים מופיעים בכתבה.

ניסית. זכותך. לא הלך. קורה.

מיצינו.

אלפיני

Well-known member
לא, דווקא לא "הבהרת" כך בשום מקום, אלא ניסית להציג מצג שווא כאילו הדברים מופיעים בכתבה.

ניסית. זכותך. לא הלך. קורה.

מיצינו.
תתייחס לעיקר חמודון. לא הבנת, שאלת. הבהרתי.
עכשיו יש כתבה, לינקים, ומכך נובע אחד ביביסט החשוד בריגול עבור איראן.
תמצא מתי שבא לך. הנתונים האמפיריים ברורים כשמש. זה מה שחשוב.

Harrington

Well-known member
מנהל
תתייחס לעיקר חמודון. לא הבנת, שאלת. הבהרתי.
עכשיו יש כתבה, לינקים, ומכך נובע אחד ביביסט החשוד בריגול עבור איראן.
תמצא מתי שבא לך. הנתונים האמפיריים ברורים כשמש. זה מה שחשוב.
אתייחס למה שמתחשק לי יקירי. אני לא כל כך אוהב שמשקרים לי. מוציא לי קצת את החשק להתעמק במה שמעבר לכך. כאן הנפצת משהו שהתברר כלא נכון, הבהרת הבהרה שהתבררה כלא נכונה, ובסוף הבאת קישור למקום אחר לחלוטין. ב'אדיבותך' הנ"ל קראת פעמיים את הכתבה הארוכה הראשונה, ערכתי חיפוש אחר מילים בדף, וכל זה באתר שאני נגעל כל שניה שהוא מופיע על צג המחשב שלי. אז לא, לא מתחשק לי כעת לעבור גם לטענות נוספות שלך ולקוות שאולי, סוף סוף דייקת, ואמצא שם משהו מעניין. נכנסתי לשניה לפייסבוק שאמור ללמד אותי על היות ממן ביביסט. ראית משהו על אהוד ברח פושע מלחמה. שוין. זה כמובן לא קשור לנושא. אז צריך לעבור הלאה.

סורי אך כאמור, לא בשבילי. אולי ביום מן הימים אם תציג קישור מדויק שבאמת מלמד על מה שאתה טוען שהוא מלמד, אחזור לכאן ואתעמק בעמוד הפייסבוק של אותו ממן. בינתיים זה לא יכול היה לעניין אותי פחות. עמך הסליחה.

מיצינו.

אלפיני

Well-known member
אתייחס למה שמתחשק לי יקירי. אני לא כל כך אוהב שמשקרים לי. מוציא לי קצת את החשק להתעמק במה שמעבר לכך. כאן הנפצת משהו שהתברר כלא נכון, הבהרת הבהרה שהתבררה כלא נכונה,
לטעון שאני זה שמשקר זאת בדיחה לא מוצלחת מאחר ועשיתי הפרדה בין המידע בכתבה לבין נושא הביביזם ובשום שלב לא אמרתי כי הכתבה מציינת שמדובר בביביסט .

הטענות הללו הן על דעתי בלבד. ומעבר לכך, כשבקשת הבהרות , נתתי אותן ללא שום תירוצים.

הרושם המתקבל הוא שהבעיה היא יותר הצורך שלך להתחמק מהמציאות הכואבת הטופחת על פניך.

זאת ממש לא הפעם הראשונה שנתקלים בכך אתך.

תתמודד.

lemner40

Well-known member
הבהרתי לך, יש את הכתבה המציינת שהאיש נעצר , ויש את הדברים שאני הוספתי לגבי מי ובמה הוא תומך.

עכשיו הוספתי גם שני לינקים ישירות לפייסבוק שלו לגבי התמונות הללו.
מובן לך?
למה אתה מתווכח עם טרול ביביסט ?
הוא לא אדם אמיתי
אין לו דיעות
ומעולם הוא ניסה להבין משהו או ללמוד .
כמו כל טרול תפקידו להציק

Harrington

Well-known member
מנהל
למה אתה מתווכח עם טרול ביביסט ?
הוא לא אדם אמיתי
אין לו דיעות
ומעולם הוא ניסה להבין משהו או ללמוד .
כמו כל טרול תפקידו להציק
גם אתה התחלת לסבול מבעיית ההשלכה המוכרת כל כך מגולשי השמאל והרל"ב כאן :)?

Cranio

Well-known member

הפתעה הפתעה,

תומך בצל
מסמן את אהוד ברק כאויב ישראל

הפייד שלו מלא בתאוריות ביביסטיות שקריות ועלובות.

אז תגידו לנו שוב שרק שמאלנים בוגדים.

צפה בקובץ המצורף 116972

צפה בקובץ המצורף 116973

לדעתי הוא הכין לעצמו כיסוי כדי שלא יחשדו בו.

תסתכל על התאריך , זה התפרסם בעיצומה של המשא ומתן עם האיראנים.

אלפיני

Well-known member
לדעתי הוא הכין לעצמו כיסוי כדי שלא יחשדו בו.

תסתכל על התאריך , זה התפרסם בעיצומה של המשא ומתן עם האיראנים.
הפוסט של הצל הוא מיולי 2023. שנה לפני שהתחיל את טיולים לאיראן ב מאי 2024. אז פשוט נראה לי שכמו רבים מהביביסטים
כל גינוני הפטריוטיזם הם שופוני, או כפי שאמר סמואל גו'נסון פעם מפלטו של הנבל. בתאכלס מה שמעניין אותו זה כסף.

אם תכנס לפייסבוק פתאום התעוררו המרעילים הקבועים שם וכבר בוכים ומכינים את התירוץ החדש מדוע אותו חשפו ויש אחד אחר עם צו איסור פרסום?
הם יודעים במי מדובר, ומניסטיריון האמת התחיל עם התרעלה.

Cranio

Well-known member
הפוסט של הצל הוא מיולי 2023. שנה לפני שהתחיל את טיולים לאיראן ב מאי 2024. אז פשוט נראה לי שכמו רבים מהביביסטים
כל גינוני הפטריוטיזם הם שופוני, או כפי שאמר סמואל גו'נסון פעם מפלטו של הנבל. בתאכלס מה שמעניין אותו זה כסף.

אם תכנס לפייסבוק פתאום התעוררו המרעילים הקבועים שם וכבר בוכים ומכינים את התירוץ החדש מדוע אותו חשפו ויש אחד אחר עם צו איסור פרסום?
הם יודעים במי מדובר, ומניסטיריון האמת התחיל עם התרעלה.
יכול להיות שהוא אכן ביביסט .
חשבתי שהוא יותר מתוחכם מימני ממוצע .

למעלה