ינון מגל שופך את ליבו.

שמלת תחרה1

Well-known member
"מאוד מאוד מאוד הפריע שאנשים רקדו שם עם פסל של בודהה”.
ואני שואלת, רצחו, אנסו, חטפו, אזרחים ישראלים, תיירים עובדים זרים בניהם ילדים וקשישים.
הנאצים מעזה לא איבחנו בן האנשים, רצו להטיל מורא ולכבוש את המדינה.
האם ריקוד עם פסל הדבר הכי נורא?

שמלת תחרה1

Well-known member
ואני שואלת, רצחו, אנסו, חטפו, אזרחים ישראלים, תיירים עובדים זרים בניהם ילדים וקשישים.
מה עם הנשים ש....

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא אמר שזה ה"הכי נורא"?
גם לי זה הפריע (לקח לי גם זמן לקלוט את זה מרוב שזה היה לי מוזר וחריג למחוזותינו). ברור גם שהרצח והמעשים הזוועתיים שנעשו שם קשים וחמורים פי כמה. אין כל סתירה בין שני הדברים.

שמלת תחרה1

Well-known member
הוא אמר שזה ה"הכי נורא"?
גם לי זה הפריע (לקח לי גם זמן לקלוט את זה מרוב שזה היה לי מוזר וחריג למחוזותינו). ברור גם שהרצח והמעשים הזוועתיים שנעשו שם קשים וחמורים פי כמה. אין כל סתירה בין שני הדברים.
הגיעו למסיבה, תיירים, והיו גם עובדים זרים. מה איכפת לו מי רקד עם מי, ומי רקד עם מה.
זה הזמן להמשיך את הקרע בן בעם? או זמן לאחדות?

Harrington

Well-known member
מנהל
הגיעו למסיבה, תיירים, והיו גם עובדים זרים. מה איכפת לו מי רקד עם מי, ומי רקד עם מה.
זה הזמן להמשיך את הקרע בן בעם? או זמן לאחדות?
תגידי, מבין כל אלו שמשתמשים במונח "זה הזמן?", מישהו אי-פעם הצביע מתי כן יהיה זמן נכון לדבר (יהא אשר יהא)?
יש לו דעה. הרגיש צורך וחשקה נפשו להביע אותה. וייטר.

mיטלמן

Well-known member
אז הוא אמר.
מה שאותי מצחיק ומזעזע,
כל המאמינים הגדולים שלוקחים את תפקיד הנביאים וטוענים שההוא שבשמיים והארץ העניש את חוגגי המסיבה.
אבוי לנו.
כנ"ל למסיתים (גם פה בתפוז) ש"יודעים" שזה עונש בגלל גוש קטיף ואוסלו ועוד.
נובה היתה אמורה להתקיים בצפון הארץ ולא קיבלה אישור בטחוני, שמועה ששמעתי, לא לוקחת אחריות.

למעלה