יניב פרק 10 לצפייה ישירה

• פותח הנושא popay02
  • פורסם בתאריך
P

popay02

Guest
יניב פרק 10 לצפייה ישירה, יניב פרק 10 להורדה, יניב פרק 10 שידור חי, יניב פרק 10 שידור ישיר, יניב עונה 1 פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה, יניב עונה 1 פרק 10 שידור חי ישיר, יניב סדרה רשת 13 פרקים מלאים – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

תקציר הסדרה: קומדיה המתמקדת בסיפורו של יניב, אבל כמה מחקרים מדעיים עדכניים החוקרים גרמו אנשים בגילאי לבחון את הקשר בין הערכת אושר לבין תחושות הבדידות היומיומיות שלהם, ושאלו אותם באיזו מידה הם מסכימים עם אמירות כמו "אני מעריך דברים בחיים רק במידה שהם משפיעים על האושר שלי" ו" אני מודאג מהאושר שלי גם כשאני מרגיש מאושר". הוא מצא שככל שאנשים יותר מדווחים על הערכה של אושר, כך גדל הסיכוי שהם ירגישו בדידות. יתרה מזאת, המחקרים הראו כי וריאציות בין-תרבותיות ממלאות תפקיד מובהק סטטיסטית בביטוי של המצב, שכן הוא שקל יותר בקרב סטודנטים בריטיים מאשר סטודנטים בינלאומיים וסטודנטים ממדינות בעלות הכנסה נמוכה. "ניתן להסביר זאת על ידי העובדה שהאזרחים שאינם בריטניה והאזרחים הכפולים במחקר שלנו מקורם בעיקר במדינות לא מערביות, במיוחד תרבויות מזרחיות", אומר שותף למחקר, בהרם מחמודי חזיר. "האושר שם קשור לעתים קרובות לשלווה פנימית ולשביעות רצון ולא להתרגשות או התרוממות רוח." למרות זאת, החברות המזרחיות אינן חסינות מפני התופעה. מבחן שני בחן את ההשפעה של אילוץ אנשים להעריך אושר על ידי הצגתם מאמרים וסרטים המגבירים נושאים של השתייכות ואינטימיות. ההשפעות הללו הוערכו הן באמצעות דיווח עצמי והן מבחינה כמותית על ידי מדידת רמות הורמוני הלחץ של פרוגסטרון וקורטיזול ברוק שלהם. מבחן זה הראה כי גרימת אנשים להעריך אושר מובילה לבדידות גדולה יותר יחסית. מצביעים על כך שהערך הבסיסי של אושר אישי בחברה המודרנית עשוי להיות מוערך יתר על המידה - לפעמים אפילו לא מומלץ. כמובן, אין שום דבר רע באושר כשלעצמו, אבל החתירה לנירוונה האישית שלך עלולה לפגוע בבריאות הנפשית שלך ובקשר שלך לאחרים סביבך. ולהעריך אותו באותה מידה שאנו עושים בחברה האמריקאית המודרנית עשויות להיות השלכות שליליות בלתי צפויות - במיוחד מכיוון שהאושר בתרבות המערבית קשור קשר הדוק לרווח אישי. המחליט לפתוח מסעדה בבית – והופך את חיי משפחתו לסיוט. בכיכובם של חנן סביון, שני קליין, אורנה בנאי ותיקי דיין.​

למעלה