יניב פרק 5 לצפייה ישירה

• פותח הנושא rialhe02
  • פורסם בתאריך
R

rialhe02

Guest
יניב פרק 5 לצפייה ישירה, יניב פרק 5 להורדה, יניב פרק 5 שידור חי, יניב פרק 5 שידור ישיר, יניב עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, יניב עונה 1 פרק 5 שידור חי ישיר, יניב סדרה רשת 13 פרקים מלאים – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

תקציר הסדרה: קומדיה המתמקדת בסיפורו של יניב, חודשי ההמתנה לסגירת העסקה ב-2022 היו איטיים וכואבים במיוחד; זה הרגיש כאילו מנהיגות הסתתרה מאחורי עורכי דין ושפה משפטית, שכן כל התשובות לגבי עתידה של החברה כללו כידוע את הביטוי "חובת אמון". עמיתים דיברו בגלוי על האופן שבו טוויטר נמכרת מכיוון שלמנהיגות לא הייתה שכנוע בתוכנית שלה או ביכולת לתקן בעיות ארוכות שנים. למרות שלא ידעתי הרבה על אילון, הייתי אופטימי בזהירות - ראיתי בו את הבחור שבנה חברות מדהימות ומתמשכות, אז אולי הבעלות הפרטית שלו תוכל לטלטל את העניינים ולהפיח חיים חדשים בחברה. ההסתכלות שלי על מה שקרה מאז מלאה בניואנסים חיים. השלמתי עם זה שאין לי בטיחות פסיכולוגית בטוויטר וזה אומר שאפשר לפטר אותי בכל רגע, וללא סיבה בכלל. ראיתי את זה קורה שוב ושוב וראיתי עד כמה זה השפיע לרעה על המורל של הקבוצה. למרות שלא יכולתי לשנות את המצב, עשיתי כמיטב יכולתי להאיר אור על אנשים שעשו עבודה חשובה תוך כדי היותי מנהיג תומך רגשית עבור אלה שנאבקו להסתגל לתרבות האכזרית וההארדקור יותר. כשאנשים שואלים למה נשארתי קל לענות: אופטימיות, סקרנות, צמיחה אישית וכסף. מההתחלה ראיתי שחלק מהשינויים אילון הולך לעשות היו חכמים ואחרים היו טיפשים, אבל כשאני בצוות אני מקיים את הפילוסופיה של "לשבח בפומבי ולבקר בפרטיות" . הייתי רחוק מלהיות פרח קיר דומם. שיתפתי את דעתי בגלוי ודחפתי לאחור לעתים קרובות, גם לפני ואחרי הרכישה. המחליט לפתוח מסעדה בבית – והופך את חיי משפחתו לסיוט. בכיכובם של חנן סביון, שני קליין, אורנה בנאי ותיקי דיין.​

למעלה