יעוץ בחינם

מתוסכל6

New member
יעוץ בחינם

טוב
אני חושב שאת הסיפור שלי פירטתי פה מתישהו, והאמת שנמאס לי סתם להתחפר בזה, אז אני מעלה פה שאלה פרקטית.
מישהו פה מכיר יעוץ חינם לכניסה לעולם הזוגיות והמין בגיל מאוחר (26 במקרה שלי)? רוצה מאוד להימנע מלבקש כסף מההורים לפסיכולוג\ קואצ'ינג שאני גם ככה סקפטי לגבי היכולת שלהם.
תודה מראש

נ.ב. אם ישפה מישהו\י שהצליח לצאת מהמצב בגיל קרוב ויכול לספר קצת על התהליך זה גם זהב מבחינתי.
שבוע טוב

cancer3009

New member
ייעוץ בחינם

יצא לי לראות לא מעט סרטונים ביוטיוב של קואצ'רים שמדברים על הנושא הזה, אבל בגדול אם אתה מחפש משהו איכותי ומשמעותי סביר להניח שתצטרך להוציא על זה כסף.
&nbsp
גם אני סקפטי לגבי הצורך בקואוצ'ר / פסיכולוג, אלא אם כן זה כבר מגיעה לרמה ממש קיצונית. אני אישיתי מעולם לא הוצאתי כסף על הנושא הזה, אבל אם אתה מרגיש שזה יכול לעזור לך אין סיבה לא לנסות.
&nbsp
לא ברור למה בתור אדם בוגר בן 26 נק' המוצא שלך לכסף היא לבקש מההורים, איך אפשר להיכנס לזוגיות כשאתה בסטטוס כזה מבחינת חוסר עצמאות כלכלית?
&nbsp
מבחינת התהליך, אתה צריך לבנות את הביטחון העצמי שלך ולנסות כמה שיותר.
שמתי לב לגבי עצמי שברגע שאני קונה בגדים חדשים + מתאמן ברציפות כמה חודשים, זה מקנה לי את הביטחון ואת הרצון לפחות לנסות, אולי זה יעבוד גם בשבילך.
&nbsp
בהצלחה
&nbsp
&nbsp

מתוסכל6

New member
תודה על ההתייחסות

קודם כל אשמח להבין למה אתה מתכוון ב"רמה קיצונית".
ולשאלתך, אני סטודנט לקראת סיום התואר שכרגע נמצא רק במלגות ומסודר באופן כללי בחיים, אבל עדיין 1500 ש"ח לחודש (הטווח מחירים שאני מכיר) זה קצת גדול עלי בטווח הארוך, ובין השחרור ללימודים עבדתי תמיד במשרה מלאה ככה שדווקא בקטע הזה לא דואג.

cancer3009

New member
רמה קיצונית

הכוונה למישהו שלא מצליח אפילו לדבר עם בנות, שלא לומר להתחיל איתן.
גם עניין של גיל יכול להגיע לקיצון
(לא 26 לדעתי למרות שביחס לנורמה זה נחשב יחסית מאוחר)
&nbsp
&nbsp

למעלה