יפתח יש לי עוד שאלה בנושא בושם

יפתח יש לי עוד שאלה בנושא בושם

קלטתי אותך כמו איש יצירתי שהוא חושב לא כמו כולם אני לא צריך את זה לעסק רק מתוך סקרנות אבא שלי קנה לאמא שלי בושם מתנה וסתם חשבתי איזה רעיון יצירתי אפשר לעשות כדי שהבושם יהיה יותר מיוחד כל האריזות מאד יפות וגם הריח משתנה מבושם אחד ובושם השני מענין אותי לדעת מה אתה היתה עושה אחרת תודה מראש ותודה על הפורום אבירם

רעיון לבושם חדש עבור אבירם לוין

אבירם ערב טוב אני לא מבין בכימיה ולכן אני לא יודע אם הרעיון הזה אפשרי אבל אין ספק שהוא "לא רגיל" אם הייתי הממתג של חברה ליצור בשמים הייתי מציע לה לפתח בושם או אפטר שייב הבנוי על העיקרון הבא: 2 בקבוקונים באריזה או שלושה כל בושם מכיל חומר פעיל אחר (כמו בדבק אפוקסי) ושם המשחק הוא יחסיות בין החומרים 50% מבקבוק מס' 1 ו- 50% מבקבוק מס' 2 ייתן ריח מסוים 80% ממס' 1 ו- 20% ממספר 2 ייתן ריח אחר וכך הלאה כל כוח הבושם נוצר ע"י שימוש יצירתי באחוזים בין 2 הבקבוקונים או שלושתם החברה תיצור מספר המלצות לאחוזי חלוקה על בסיס התזה 2 התזות ממס' 1 בצירוף 3 התזות ממס' 2 יובילו לריח כזה וכזה אבל קהל הצרכנים יוכל לנסות ולהרכיב שילובי ריחות מעניינים ויצירתיים מבחינה מיתוגית - אין לי ספק שהרעיון הזה ייצור באזזז שכולם ידברו עליו שבוע טוב

אהבתי מאד תודה רבה ושאלה

מותר לי לבקש ממך עוד בקשות? אני לומד ממך המון אם זה בסדר תודה אבירם

בשמחה אבירם

הפורום הזה הוא של כלל הציבור כל מי שרוצה מוזמן לשאול שאלות ואני אשתדל לענות ולהרחיב בנושא אנא רק נסה לכוון את השאלות שהתשובות יתאימו לאינטרס של כלל הציבור לדעת ולהשכיל מקצועית בנושאי המיתוג

למעלה