יצאתי מהארון

ofir19929

New member
יצאתי מהארון

אתמול יצאתי מהארון וההורים שלי ידעו את זה אבל לא אמרו לי.. אתם יודעות למה? בגלל שהם הסתכלו בהיסטוריה של האינטרנט שלי וראו שיש לי מלא סרטים על לסביות.. הם גילו כבר לפני יותר משלוש וחצי שנים.. היה עדיף לי ככה... יש לי חברה מדהימה שעזרה לי לספר להם הכל... הם הבינו... אבל הם עדיין קצת מסוייגים ממני... מה אתן יכולות להציע לי כדי לפשר קצת את היחסים שלי עם ההורים שלי... תודה לעוזרות.

מזל טוב../images/Emo13.gif

כמה שאלות.. את בת 29 כפי שהבנתי..? איך יוצא שההורים שלך מגיעים אליך למחשב? מה זה אומר שחברה עזרה לך לספר? ממה הם מסוייגים? מהאינטרנט או ממה שסיפרת להם? מה בעצם סיפרת להם? מה היית רוצה להשיג בקשר שלך איתם?

שוב היי לך ../images/Emo140.gif

טוב, אתמול קיבלתי הודעה שאמרה כי "הפלתי עליך מבול של אלות" אז קודם כל ולפני הכל אם זה גרם אצלך לאיזושהי הרגשה של חוסר נוחות או אי נעימות קבלי את התנצלותי לא זו היתה הכוונה.. ועכשיו אחרי שניקיתי את זה מעליי אני רוצה (אם זה בסדר מבחינתך) קודם כל לומר לך שהצעד שאת עושה הוא אמיץ ועל כך כל הכבוד לך. יחד עם זאת אומץ , תעוזה, העזה או כל מילה אחרת שעולה לך בקונטוציה הזו נראות אחרת כאשר יש חוויה של שלמות במי שאת.. אני קראתי את שורותייך ומה שמשתמע מכך זה כי את בפתח של תקופה חדשה של חשיפה, התמודדות מול קבלה. תמיכה ואהדה הם חבלים עיקריים בתוך שזירת רשת הביטחון שאנו שוזרים לנו להליכה בדרך בה אנו הולכים וכמובן יש איזשהו צורך בסיסי בקבלת התמיכה בראש ובראשונה מהתא הראשוני הלא הוא התא המשפחתי. ממה שקראתי מדברייך ניכר כי יש בך מחוייבות לדרכך ולמשפחתך ואולי לעוד כמה דברים אל מול זה נשמעת דאגה לגיטימית. אני מברכת אותך ומתרגשת בשבילך על נקודת ההתחלה בה את נמצאת. כבר כתבתי כאן לא מזמן שהתחלות חדשות אצל אנשים תמיד מעוררות בי התרגשות. השאלות ששאלתי באו ממקום של באמת לפתוח מולך את סמני השאלה שעלו בראשי. פנית עם הסוגייה שלך החוצה וזה בהחלט עוד צעד בדרך שאת הולכת בה. מה שאני רוצה להעביר לך זה קודם כל שהכל בסדר -אה?? קצת לא מוכר, קצת חדש, שונה יחד עם זאת הכל בסדר!! שיהיה לך בהצלחה .. תשתפי הלאה ושוב אם גרמתי לך לאיזושהיא אי נוחות קבלי את התנצלותי הכנה. בלחישה..

למעלה