יצא לי כבר כמה פעמים שהיגעתי לחדר מיון עכב פציעה

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ושם אני פוגש אחיות ערביות גם רופאים ערבים...
הם תמיד היו מקצועיים ועניניים במסגרת התחום שלהם
ואם להודות על האמת, מעולם לא חשתי מבוכה או אי נעימות בשל מוצאם.
עכשיו אני יודע שיש הרבה שלא נוח להם עם העובדה הזאת שרופא ערבי מטפל בו או באישתו..
אבל לשלוף אקדח? חחחחחח
אני חושב שצריך להיות פרנואידי בריבוע כדי לעשות צעד כזה.
טוב, אני באופן אישי לא סומך עליהם ב100 אחוז וסיבותיי עימי..
אבל אני לעולם לא אשלוף אקדח או חפץ אחר.
לא צריך ככה עד כדי כך להגזים, נו באמתתתתת.
האח הערבי נכנס לחדר הניתוח: הבעל הצביע על האקדח האישי (msn.com)

חנן44

Well-known member
ושם אני פוגש אחיות ערביות גם רופאים ערבים...
הם תמיד היו מקצועיים ועניניים במסגרת התחום שלהם
ואם להודות על האמת, מעולם לא חשתי מבוכה או אי נעימות בשל מוצאם.
עכשיו אני יודע שיש הרבה שלא נוח להם עם העובדה הזאת שרופא ערבי מטפל בו או באישתו..
אבל לשלוף אקדח? חחחחחח
אני חושב שצריך להיות פרנואידי בריבוע כדי לעשות צעד כזה.
טוב, אני באופן אישי לא סומך עליהם ב100 אחוז וסיבותיי עימי..
אבל אני לעולם לא אשלוף אקדח או חפץ אחר.
לא צריך ככה עד כדי כך להגזים, נו באמתתתתת.
האח הערבי נכנס לחדר הניתוח: הבעל הצביע על האקדח האישי (msn.com)
מזל שהוא לא זרק חול על הערבי
כי אז היו אוזקים ועוצרים אותו

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מזל שהוא לא זרק חול על הערבי
כי אז היו אוזקים ועוצרים אותו
למה שלא יאזקו ויעצרו אותו?
אתם מנסים לנרמל תקיפה של שר בכיר במדינת ישראל
ואתם רואים שזה כבר לא כל כך מצליח לכם, כמו שהיה בעבר.
המסכנה שהסיתו אותה, עכשיו נפתח לה רישום פלילי.
בגלל הרישום הפלילי הזה החיים שלה ייראו אחרת מעתה ואילך.
אגב, גם ה"גיבור על ילדים קטנים" ששבר את החלון האחורי של המכונית שניסתה לצאת מאיזור ההפגנה.
חוטף עכשיו רישום פלילי ולכן הוא צריך עכשיו לצפות לתביעה אזרחית מצד האם שנלחמת בהם בחורמה.
תביעה אזרחית אודות הנזק הכלכלי שהוא גרם וכמובן הנזק האישי שנגרם לילדים הקטנים שלה בעת התקיפה.
אתה מבין?
לאט אבל בביטחה ובעזרת פינצטה חדה מתחילים לשלוף אחד אחד את כל "החכמולוגים" שעשו אבו עלי
וכיום בפיקוחו של השר לביטחון לאומי הם מתחילים להבין שזה כבר לא משתלם להיות בריון.
בטח לא ביריון על אמא מבוהלת וילדיה הקטנים.

Harrington

Well-known member
מנהל
מהמרכז לנפגעי גזענות מייסודו של המרכז הרפורמי לדת ומדינה נמסר כי: "המרכז לנפגעי גזענות מייסודו של המרכז הרפורמי לדת ומדינה מזועזע ומגנה בחריפות את התקרית החמורה
מה הקשר בין מחט לת_ת? מרכז לנפגעי גזענות זה כנראה חשוב שיתקיים, אם כי לא ברור לי אם זה בעיקר כדי לצאת בהצהרה או שהמרכז היה באמת מסוגל לטפל ב"נפגעים" כאלו ככל שישנם בכלל ולסייע להם (ככל שיש להם בעיות מיוחדות בכלל).

אבל מה הקשר בין זה ל"מרכז הרפורמי לדת ומדינה"? המרכז הזה קיים אך ורק כדי לשנות את פני המדינה ולהפכה למשהו שהיא לא ולא קשור ליהדות, לקדם את הדת הרפורמית ולקעקע את המסורת היהודית (וכן, גם הדתית) שמתקיימת במדינת ישראל היהודית. אז נניח שהמרכז הזה סבל מעודף תקציבי והחליט להקים איזשהו תת-מרכז נוסף, כדי להגביר את פרסומו ושמו בחברה. אוקיי. קצת חבל במקרה כזה שהוא ממשיך למשוך תקציבים מהמדינה ולקבל תרומות, אבל בסדר. אבל בשביל מה צריך לציין את זה כל אימת שמזכירים את המרכז החשוב (נניח) לנפגעי גזענות? זה הרי לא קשור תכל'ס בשום צורה.

אין הדבר אלא כדי ללמד בדיוק את סברתי מלמעלה, שכל מטרת הקמת מרכז המשנה לנפגעי גזענות היא לקדם את שמו של המרכז לדת הרפורמית. אין כל סיבה אחרת להזכיר את הקשר בין המרכזים בדיון שנוגע אולי למרכז לנפגעי גזענות, אך בוודאי שלא נוגע כהוא זה למרכז לדת הרפורמית.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מה הקשר בין מחט לת_ת? מרכז לנפגעי גזענות זה כנראה חשוב שיתקיים, אם כי לא ברור לי אם זה בעיקר כדי לצאת בהצהרה או שהמרכז היה באמת מסוגל לטפל ב"נפגעים" כאלו ככל שישנם בכלל ולסייע להם (ככל שיש להם בעיות מיוחדות בכלל).

אבל מה הקשר בין זה ל"מרכז הרפורמי לדת ומדינה"? המרכז הזה קיים אך ורק כדי לשנות את פני המדינה ולהפכה למשהו שהיא לא ולא קשור ליהדות, לקדם את הדת הרפורמית ולקעקע את המסורת היהודית (וכן, גם הדתית) שמתקיימת במדינת ישראל היהודית. אז נניח שהמרכז הזה סבל מעודף תקציבי והחליט להקים איזשהו תת-מרכז נוסף, כדי להגביר את פרסומו ושמו בחברה. אוקיי. קצת חבל במקרה כזה שהוא ממשיך למשוך תקציבים מהמדינה ולקבל תרומות, אבל בסדר. אבל בשביל מה צריך לציין את זה כל אימת שמזכירים את המרכז החשוב (נניח) לנפגעי גזענות? זה הרי לא קשור תכל'ס בשום צורה.

אין הדבר אלא כדי ללמד בדיוק את סברתי מלמעלה, שכל מטרת הקמת מרכז המשנה לנפגעי גזענות היא לקדם את שמו של המרכז לדת הרפורמית. אין כל סיבה אחרת להזכיר את הקשר בין המרכזים בדיון שנוגע אולי למרכז לנפגעי גזענות, אך בוודאי שלא נוגע כהוא זה למרכז לדת הרפורמית.
כן, הם גם ככה על הדרך לקחו על עצמם את התפקיד של השוטר נגד הגזענות.
שכן אילו הרופא לא היה ערבי, אזיי האקדוח היה נותר עמוק בתוך הנדן מבלי להיחשף.

תראה, אולי זה יישמע גזעני משהו
גם בי טיפלה פעם בבית החולים אחות ערביה והיא חיברה לי אינפוזיה לוריד
אני אשקר אם אומר שלא חלפה בראשי עננת דאגה שמא היא תטפטף לתוך העירוי כמה טיפות ציאניד
ואז הבית חולים עשוי שיגבה אותה כדי לא לקלקל את שמו הטוב.
אתה מבין?
לבית החולים לא איכפת ששמי הטוב ייצרב חלילה וחס על מציבה
ולו רק ששמו הטוב לא ייפגם.
לכן עכשיו בדיעבד אני קצת מבין את אותו איש שחשף את קצה האקדוח.
הוא רצה למנוע "תקלות ציאניד" בעתיד. ;-)

למעלה