יצא לכם להזמין מלון דרך אתר בוקינג?

michali36

New member
יצא לכם להזמין מלון דרך אתר בוקינג?

הזמנתי דרכם לילה אחד במלון תל אביבי ולסיכום החוויה החד פעמית, אני לא ממליצה לכם לעשות זאת.
קודם כל המחירים באתר לא כוללים מע"מ, הוא מתווסף עבור אזרחים ישראלים בשלב מאוחר יותר, הדבר מצוין באתר, באופן דו משמעי שניתן לפרשנות לכאן ולכאן.
שנית, עובדי המלון לא ממליצים לאורחים לבצע את ההזמנה דרך בוקינג. מי שמזמין את הלינה ישירות מהמלון זכאי לקבל ארוחת בוקר באותו מחיר, מי שמזמין דרך בוקינג - לא.
בכל הזדמנות, כל תקשורת עם אנשי המלון, נוצר הרושם שמי שהזמין דרך אתר בוקינג הוא אורח פחות רצוי במלון.

כעת, לאחר שהושלמה החוויה, קשה ליצור קשר עם אתר בוקינג. קשה ליצור קשר טלפוני, כשעונים לבסוף צריך לשוחח עמם באנגלית, אין אי מייל לפנות אליו ואם רוצים למלא טופס ליצירת קשר, צריך לכתוב באנגלית את פרטי הפניה.
אם יש לכם חוויות דומות או שונות מהזמנות דרכם, אשמח לקרוא.

anaty69

New member
מזמינה דרכם קבוע.

גם בארץ וגם בחו"ל. אף פעם לא היו בעיות. לגבי המע"מ - אם הם מציינים במפורש, אין פה הטעיה ואני לא מבינה מה הבעייה בזה. פשוט תוסיפי אותו בחישוב שלך לעלות החדר. לגבי ארוחת הבוקר - תלוי במלון ובתנאי ההזמנה. אני הזמנתי מלון ובתנאים נכתב שההזמנה כוללת ארוחת בוקר, ואכן קיבלתי אותה. בכל הזמנה שאת עושה דרך בוקינג כתוב מה כוללת כך שאין הפתעות. עד עכשיו, תמיד קיבלתי מה שהזמנתי.

michali36

New member
הטענה לגבי ארוחת הבוקר היא שמי שהזמין

דרך בוקינג לא קיבל אותה ומי שהזמין ישירות מהמלון כן קיבל אותה והם שילמו את אותו מחיר. זה סתם מעצבן, לא ממש קריטי.

anaty69

New member
כשאני עושה הזמנה, אני בודקת מה כוללת.

מתאים לי - מזמינה. לא מתאים - לא מזמינה ומחפשת חדר במלון אחר. :)

lauBSter

New member
מניסיון של 3 הזמנות של בתי מלון בארץ דרך האתר

יש לציין, כולם ברשת פתאל. שודרגתי לחדרים יותר טובים, שמו פינוקים בחדר. האמת גם אנשי הקבלה ציינו זאת שהזמנות דרך בוקינג משודרגות. וזה באמת הגיוני שכן לאתר הזה כוח קנייה גדול מאוד והשפעה (עם הדירוגים האמינים שבו).

לאונידס

Active member
הזמנתי לאילת לכן מע"מ לא היה רלוונטי

הזמנתי דרך BOOKNG כי המחיר היה כמעט חצי מהמחיר שבקשו ממני ישירות מהזמנה במלון או דרך סוכנים כמו איסתא ארקיע וכו' (ובדקתי הרבה).
לשלם שילמתי במלון עצמו את המחיר הנמוך ואת אף אחד לא עניין דרך איפה הזמנתי.
&nbsp
ראיתי שהאתר שואל את האנשים אם הם ישראלים ואומר שאם תשובה חיובית כנראה שהם יצטרכו לשלם מע"מ, לא יודע למה צריך פרשנות.
&nbsp
יצא לי מעט מאוד להתקשר אליהם ואז היה מדובר בלינה בחו"ל, תמיד ענו לי תוך דקה שתיים.
ניסיתי גם עכשיו, ענו לי תוך פחות מדקה. הלוואי והוט העירייה או חברת הביטוח היו עונים לי כל כך מהר.
מספר הטלפון ישראלי, אכן השיחה באנגלית.

למעלה