יצחק ולד הולך קדימה

יצחק ולד הולך קדימה../images/Emo69.gif

יצחק ולד שימש עד עכשיו כראש עיריית נהריה (לאחר שמונה ע"י שר הפנים לכך) החליט לעזוב את מפלגת ה"עבודה" שהיה משיוך אליה במשך שנים ארוכות מכיוון שלדבריו איבד את אמונו בדרכיה ובאנשיה. ההסכם בין ולד למפלגת "קדימה" הוא שולד יהיה יו"ר סניף "קדימה" בכפר סבא. מה דעתכם?

Super Chuly

New member
נראה לי שבסוף

כולם יעברו ל"קדימה" ובלי שנתכוון תהיה פה מדינת מפלגה... ליהי :)

האמת שולד אומר בעיתון

שהרבה מפעילי מפלגת העבודה בעיר עברו לקדימה. יש לי גם תחושה שרוב מצביעי שינוי יצביעו לקדימה.

ba r2 0 1 0

New member
שיהיה לו בהצלחה....

חח אין לי עוד מה להגיד.... חוץ מזה שכולם מנסים פתאום לעבור ל"קדימה" כדי לקדם את החיים הפוליטיים האישיים שלהם ולנסות ולקבל ג'ובים או להיכנס לכנסת.... גם כל מי שחושב שהוא מפסיד/הפסיד במפלגה שלו עובר ל"קדימה".... תראו למשל את שאול מופז, את שמעון פרס.... עוד דבר הוא שהמפלגה הזאת הייתה מבוססת רק על שרון ועכשיו אין לה מנהיג. היא לא כמו שהייתה יכולה הליות עם שרון. עבודה שהם מסתמכים עליו עדיין כל הזמן! השבוע אולמרט ניסה להראות שהוא מנהיג ולעשות שרירים כדי להוריד ממנו את הדימוי הרכרוכי יותר שלו.... בשביל מאחז מסכן של 9 בתים היה לו חשוב מאוד לפנות פתאום, לדאוג להורות לשוטרים לא לרחם ולא כלום, אלא פשוט לבוא להרביץ. אפילו ח"כ נפצע שם! 200 פצועים בשביל 9 בתים מסכנים
וזה לא שהיה כל כך דחוף לפנות שם! אלא פשוט אולמרט רצה להראות סמכותיות... וגם זאת מפלגה שמאלנית לדעתי ולא מרכזית.... אפילו לפני כמה זמן בחדשות בערוץ 2 השוו בין המצעים של "העבודה" ושל "קדימה" ושמו לב שזה פשוט כמעט אותו דבר! הם סתם מנסים לגרום לציבור לחשוב שזאת מפלגת מרכז. זאת בתמציתיות דעתי על קדימה. כולם פשוט סתם נוהרים לשם.... אין שם כלום. הם לא סגורים על המצע של עצמם ואפילו לא היה להם מספיק אנשים רציניים כדי לאכלס את מס' המנדטים שמנבאים להם בסקרים

Adidason326655

New member
אולמרט אשם בפציעות ?

האם מנהיג, תפקידו לא לשמור על החוק ולתת למתנחלים לשמור על המקום שם? לא, זהו לא תפקידו של מנהיג. המדינה התחייבה להתפנות מהשטח עד ה-13 בפברואר. האשמים האמיתיים הם המתנחלים (אלה שהיו מעורבים באלימות). הם עברו על החוק! לא אולמרט! האם מה שאתה מעדיף בר, זה לא לשמור על החוק? ככה כל אדם יבין שעם קצת תעמולה ועם קצת המולה, הוא יכול לקבל את מה שהוא רוצה, גם את זה נגד החוק. קדימה אמנם מאוד פונה לצד שמאל אך עדיין נחשבת ימנית, דבר זה יעזור לנו בהשגת המטרות שלנו : השמאל בשלטון עושה שלום - הימין מתנגד. הימין בשלטון עושה שלום - השמאל תומך. בתור מפלגה אשר פועלת בתחום הראשות, אני נגד קדימה. המצע של כולם ברשות הוא מאוד מאוד דומה ומה שבאמת משנה זה מי עומד בראש הרשימה הרשותית. מה דעתכם על תפקוד יהודה בן-חמו עד הלום?

ba r2 0 1 0

New member
לדעתי אם הוא באמת היה עושה את זה

למען המטרות שציינת, הוא היה דואג יותר במניעת האלימות. קודם כל לא לתת פקודה לשוטרים ישר לבוא באלימות.... אלא רק אם הם חייבים ותוקפים אותם. וגם כדי למנוע מצב כזה כמו שהיה, שנכנסו מלא קיצונים שהתפרעו, היה אפשר למנוע את הכניסה לשם ולהכריז על האיזור כשטח צבאי סגור, כמו שהיה בהתנתקות.....

ba r2 0 1 0

New member
הסברתי שם....

אני חשבתי שהוא לא היה.... אין ספק שזה היה שטח שהיה אסור לבנות בו אבל נראה לי צבאי, כי זה היה שטח פלסטיני ולא צבאי, אם היה צבאי מן הסתם לא היה כל כך קל לעלות עליו ולבנות בו ולגור שם במשך זמן רב כל כך... בכל מקרה.... אם הוא היה צבאי איך הצליחו להיכנס כל כך הרבה אם היו שם רק תשעה בתים...? אבל סליחה.... אני העליתי (והאמת דיי בטעות) את הנושא הפוליטי לפורום שבכלל הנושא שלו הוא אחר.... אז אני מצטער על זה, ונסיים כאן כדי לא לסטות מהנושא של הפורום ושליאור לא תצעק עלינו
סתם ליאור....

ba r2 0 1 0

New member
חחחחחח

אז אולי ליאור תפתח פורום "פטפוטים פוליטיים"? חחחחחחח....

ba r2 0 1 0

New member
אני מכיר כאלה שיש להם ארבעה...

אז אם ליאור רוצה ליאור יכולה

ba r2 0 1 0

New member
אז ליאור תמיד יכולה לדבר איתי

בנושאים האלו במקום פורום..... נעשה פורום מדומה....!

Double U

New member
../images/Emo45.gif

אותו דבר לגבי המתנחלים מרצועת עזה: שנה ניתנה להם להתפנות ולהשיג בית חדש (אפילו עם תמיכה כלכלית של הממשלה). הרבה לא עשו את זה, ועכשיו הם מתלוננים שהממשלה הרסה להם את החיים.

ba r2 0 1 0

New member
חח שי זה לא היה קשור לדיון.....

בכל זאת אענה לך ואסיים עם הנושא.... קודם כל המילה אפילו לא מתאימה פה כי זה ברור שהם צריכים לקבל פיצויים מהממשלה.... אפילו (ופה זה כן מתאים...
) רבים טענו שהפיצוי הוא לא מספיק, וערך הבית שלהם שווה יותר. שנית, הם עמדו על העיקרון שלהם. תראה: הממשלה היא זאת ששלחה אותם להתגורר שם..... אריאל שרון בכבודו ובעצמו! הם אהבו את המקום. וגם תחשוב רגע אחד בקשר לפינוי... זה מעבר של בית, אתה מתנתק מהחברה שהייתה לך במקום, ההורים מתפטרים מהעבודה (כלומר נשארים מובטלים), הם צריכים לחפש בית חדש (הבתים שציעה הממשלה לא מספיקים למשפחות מרובות ילדים) והם גם מפסידים הרבה כסף.... הם גם חשבו על זה שמה יצא למדינה מזה שהם יעזבו? כלום... רק לגיטימציה לארגוני הטרור לעשות עוד פיגועים (להלן החמאס שעכשיו מצהיר שהוא לעולם לא יכיר בזכותה של מדינת ישראל בארץ ישראל), ולמדינה שלהם כביכול לא יצא כלום.... כי בתכלס הם אנשים שהרבה שנים דאגו למדינה.... שירתו בצבא, תרמו, אלו שלא שירתו מילאו שירות לאומי אחר... אלו לא החרדים שלא רואים לנכון קיומה של מדינת ישראל לפני בוא המשיח, אלא הם מאוד אוהבים ומחוברים אל המדינה. ולכן הם לא התלוננו שהממשלה הרסה להם את החיים, אלא שהממשלה עשתה טעות. ובזאת אני מסיים עם הוויכוח הפוליטי שאני העליתי בעצי (ומצטער על זה
) בפורום שלא קשור לעניין.... שבת שלום
בר

ba r2 0 1 0

New member
שכחתי להוסיף משהו במשפט האחרון..../images/Emo3.gif

המשפט אמור להיות: ולכן הם לא התלוננו שהממשלה הרסה להם את החיים, אלא שהממשלה עשתה טעות, ולא מתוך תלונה אישית, אלא מתוך דאגב כנה למדינה שהם דואגים לה ואוהבים אותה.

למעלה