יצירה לתחרות

zman3d

New member
יצירה לתחרות

ראיתי שהיצירה שפרסמתי מקודם לא התקבלה בעמוד הרישמי של התחרות אז הנה אני מפרסם פה שוב. שם היצירה - שומרי העיר הנסתרת מה שלא הצלחתי להבין זה כמה יצירות צריך בשביל שהשיפוט יתחיל, וגם לא מצאתי איפה מצויין מה הפרסים. תודה.

ברכות זיו

קודם כל היצירה מקסימה לשאלתך כמה יצירות לשיפוט לדעתי כדי שלא תהיה עוגמת נפש אנחנו מעדיפים שיהיו יותר מ3 יצירות שזה לא הגיוני שכזו כמות תשתתף אם לא יהיה ברירה אנחנו נשפוט וניתן את הפרס אבל כרגע אני מעדיף לדחות את הסיום, לגבי היצירה שלך ראיתי שמדובר ביצירה בת כשנתיים פלוס וחושבני שזה די ברור שתחרות עכשיו יותר מקובל שיהיו יצירות מזמן התחרות ולא משהו שיצרו לפני כמה שנים, אך כרגע נוותר לך ויצירתך תיכנס לתחרות אלא אם כן לשפטות ולאחרים יהיה התנגדות נחרצת, ועניין הרשיון שלך, האם ברור לך הכללים של התחרות? שתמונתך גם תוצג באתר דרקונים בקלחת כחלק מהתחרות. חג שמח וכשר

zman3d

New member
תודה

עברתי על הכללים, שמתי לב שטרחתם לציין כל עניין שאולי יהיה בעייתי ולא ראיתי שום איזכור לגבי "גיל" היצירה. השתתפתי כבר בתחרויות דומות בעבר וחלקן לא הגבילו את גיל היצירה אז לא חשבתי שזה תהיה בעייה (הרי דיי בקלות יכלתי להסיר את התאריך ולטעון אחרת) כי לא צויין כלום על כך בתקנון. מה לגבי הפרסים ? ממה שיצא לי להכיר, נהוג להחליט עליהם לפני שמחליטים על הזוכים ולא אחרי ... לגבי הרשיון - אין לי בעיה שתמונה זו תוצג באתר כחלק מהתחרות.

הפרסים באחריות תפוז

כרגע נראה שאין הענות גדולה לתחרות אחרת הפרס היה הרבה יותר שווה להשקיע זה לא שאתה או אחרים שכבר משתתפים לא השקיעו אבל תחרות זה לא רק 3 משתתפים

GraySnowflake

New member
אני מקווה שתוהבו את התמונה...

תפתחו את הקובץ השם של היצירה הוא "דרקון מרקורי"

GraySnowflake

New member
מישהו יכול להסביר על התחרות בבקשה

(אני רוצה לשלוח לשם את התמונה)

היי גריי ../images/Emo13.gif

הנה אתה בתחרות
עצם העלאת התמונה לכאן היא בעצם השתתפות בתחרות
בהצלחה.