יצפאן

רפי2002

New member
יצפאן

מי שלא ראה אתמול יצפאן, פספס.....לאחרונה התחלתי קצת להשתעמם ממנו, אבל אתמול, תכנית ממש יפה... אז ככה, את האייטם העיקרי והגדול, תפס שר החוץ שמעון פרס... יתפאן ראיין אותו, לא בדקתי על השעון אבל כ10-15 דקוות.....זמן גדול מאוד לראיון ביחס לתכנית של יצפאן.....ולמרות, שיצפאן ידוע כמראיין לא גדול, אתמול היה פשוט ראיון יפה.... מה זה קשור לפורום הליכוד? שאלה יפה.... אז ככה, הגעתי למסקנה, הלוואי, וכל אדם בישראל היה מכבד את שמעון פרס, כמו יצפאן....ראו על יצפאן כמה הוא מכבד את שמעון פרס, הוא (יצפאן) פשוט יודע להעריך אנשים שנותנים את כל כולם למדינה (גם ם לדעת אנשים אחדים באופן מוטעה)...פשוט היה תענוג לראות את זה.... ככה אזרחי ישראל צריכים להתייחס לפרס!!!ולא כמו כאלה שאני רואה פה בפורום..... אבל, ב2 מקרים בראיון, פרס אכזב אותי קשות....: א. שלא הזכיר את אהוד ברק, אבל זה סתם כי אני ממש מעריך את האיש...
ב. וזה היה ממש חסר לי, כשיצפאן שאל מי האיש שהכי חסר לו, פרס אמר שבן גוריון, וכאן לדעתי הוא היה צריך להגיד שיצחק רבין זכרונו לברכה.... וזה, קצת אכזב אותי... לסיכום, תתחילו להעריך את פרס, לפחות כמו יצפאן!!!!

dorrn

New member
מה?!

פרס ורבין היו אויבים בלב ובנפש במשך כל חייהם,אז איך אתה רוצה שהוא יגיד שהוא הכי מתגעגע לרבין?? אתה לא חושב שזאת תהיה קצת צביעות,אפילו בשביל פוליטיקאי?? בכלל,לא הבנתי למה זה לא בסדר שיחסר לו מישהו אחר חוץ מרבין,רבין הוא לא אלוהים,אתה יודע.

shirdeb

New member
רפי:

סתם הערה שאני חושבת שתיקח לתשומת ליבך:אתה לא יכול להגיד לבנאדם למי הוא יתגעגע ולמי לא......... את פרס מכבדים בתור בנאדם גם כאן בפורום אבל מה לעשות שדעות שלו והמעשים שהוא עושה נוגדים את הדעות שלנו יש לנו חוסר כבוד למעשים שלו ולא אליו בתור בנאדם!!! בדיוק כפי שהיה לנו או לי לפחות כלפי רבין......

רפי2002

New member
לא לא, לא הבנתם אותי....

לא דרשתי מפרס שיגיד שהוא מתגעגע לרבין, בחיים לא אמרתי את זה.... מה שאמרתי, שאם הוא היה מזכיר את רבין, זה היה הופך, לדעתי, לראיון מושלם מבחינתו של שמעון פרס... כמו שאי אפשר להגיד לו מה להגיד, אי אפשר להגיד לי ממה להתאכזב וממה לא.... דבר שני, אני שמח לראות שיש עוד אנשים כמוך שמכבדים אותו, אבל לא חסרים אנשים, שלא מכבדים אותו....שלא נדבר על רבין ז´´ל, ורק אתמול מישהו כינה את מעשיו של בן גוריון באניית האלטלנה כ"שנאת אחים...."... אז מה שאני אומר זה דבר פשוט (ואני לא אומר את זה לך....) קצת כבוד לאנשים שבנו את המדינה הזאת....

מכבד את פרס- לא חוזר בי לגבי ב"ג

הענקתי כאן מספיק כבוד לפרס. תריץ חיפוש מתקדם על ההודעות שלי עם המילה פרס ותראה. לא פעם ולא פעמיים. אני מכבד מאוד את רבין וב"ג באותה המידה. לגבי אלטלנה, אין לי הסבר אחר. מי שמפציץ אניה שעומדת על שרטון ללא יכולת התנגדות, עושה זאת רק מסיבה אחת. אח"כ הוא הצטער על זה, וזה יאמר לזכותו.

למעלה