יקומים מקבילים.

StriX Starlight

New member
יקומים מקבילים.

אספתי את המשפט החמוד הזה אצל חבר מהפייסבוק: אני חושב שהרעיון של יקומים מקבילים הוא כמעט כמו הרעיון של אלוהים. משהו כדי לעודד אותנו, שאנחנו לא לבד, שלפעולות שלנו יש משמעות. מה דעתכם?

matanbil

New member
לא הייתי אומר

מה מעודד ביקום מקביל? איך הפעולות שלנו משפיעות על יקום מקביל אחר? לפעמים באמת מעקמים את ההיתכנות של קיום יקומים כאלה לצורך מילוי חורים כמו שבפעם שמעתי על תיאוריית מיתרים אחת (באותה הזדמנות הבנתי שגם יש איזה מלא תיאוריות מיתרים) שלפיה הכבידה מקורה ביקום ספציפי ש"מקרין" לשאר היקומים לא יותר קל להגיד "לא יודעים מאיפה הכבידה"?

stagadish2

New member
?!

לא רק שזה לא אותו הדבר - זה בדיוק ההפך! אמונה באלוהים היא ניסיון לתת משמעות לחיינו, בלה-בלה-בלה, יקומים מקבילים רק גורמים לכל להיות חסר משמעות אפילו יותר! הרי זה לא באמת משנה מה אעשה, האני של היקום המקביל כבר יגשים את עצמו או משהו.

matanbil

New member
דווקא לא

עפ"י היהדות יש עולמים נוספים של רוח שכעקרון משפיעים ומושפעים מהעולם הזה

stagadish2

New member
מה, העולם הבא כאילו?

כי אם לזה אתה מתכוון, זה לא נחשב עולם מקביל

matanbil

New member
לא, ממש לא

עולמות של מלאכים שקשורים לעולם הזה בספר דניאל יש קטע שהמלאך גבריאל אומר לדניאל שהמלאך מיכאל שהוא נציג העם היהודי, עסוק במלחמה נגד המלאך של בבל כדי לעזור לפרס בצורה רוחנית מזכיר משהו את הluck שיש בהירוס

Saladin

New member
עם כל הכבוד, "משמעות" היא אוברייטד.

הרעיון של יקומים מקבילים מעודד אותנו מן הסתם מכיוון שהוא אומר שביקום אחד אני יכול להיות מת, אבל ביקום מקביל חי ולמעשה אני חי לנצח. אני באמת לא מבין יותר מדי בתיאוריית היקומים המקבילים, אבל אני כן מבין בדבר ביחיד שמעניין את האדם ושבגללו הומצאה הדת, וזה ממש לא משמעות אלא חיים ומוות.

אתה כהרגלך דרמתי להחריד, בובה ../images/Emo140.gif.

תתחבר רגע לתהיה הבאה: כיצד הייתה מתפתחת אישיותך לו היה אביך רוטשילד, אמך כוכבת פורנו בעברה המשודרגת נכון ליום חגיגת בר מצוותך לזמרת בעלת שם עולמי, היית גדל עם משרתים aka סוג של פאריס-סלדין-הילטון
. זהי התפיסה הרווחת של חיים במימד אחר, סוגיית המוות כבדה, מעיקה, עמוקה ולכן משנית
.

Saladin

New member
ברם, תהייה מהסוג שהעלית

לא היתה מביאה לי נחמה, אלא חתיכת כאב ראש. וברצינות, לדבר על אלוהים או חיי נצח בנשימה אחת עם רוטשילד לא עובד, לדעתי, בחשבון אחרון. גם אם זה נשמע דרמטי ומעליב כלפי רוטשילד.

Lion_Heart

Well-known member
דעתי

שSLIDERS התחילו להתדרדר שארתורו מת...וחזרה לעניננו לדעת ש(תיאורתית)איפהשהו שם ביקום מקביל יש גרסה נשית שלי(כרומוזום אחד זה כל מה שזה מצריך) זה משעשע ומטריד...וממש ממש מענין

צלהגשם

New member
וואו, לגמרי - ארתורו עשה את הסדרה

ברגע שהם הרגו אותו זה נהיה חסר טעם כבר.

Lion_Heart

Well-known member
אבל../images/Emo58.gif

הם המשיכו והמשיכו...ובסוף זה נעשה כל כך גרוע

In Red

New member
לגמרי!

ממש בכיתי בפרק בו הרגו את ארתורו..מאז זה נעשה יותר ויותר מפגר..אנשים לא יודעים לסיים סדרות בזמן..

למעלה