ירד לי האסימון על איתי

ירד לי האסימון על איתי

תמיד חשבתי שהוא אינפנטיל שזו לא מילה רעה זה מישהו שרוב הזמן מתנהג כמו ילד, מהשיחה עם ונסה הבנתי משהו מצמרר כנראה שהוא הלום קרב.. אני מהיום מחזק את איתי כי לא הבנתי איך בחור כזה מקסים חסר עמוד שידרה

קאראט

New member
הויכוח שהיה בין שי לונסה השפיע קשה מאד

לאיתי
הנוולה הזה של שי כנראה פתח איזה שהוא פצע שעדיין לא הגליד אצל איתי. אני מאחלת לשי שיהיה מישהו שיגבור עליו בחייו האמיתיים, שיהפך לסמרטוט כפי שעשה מאיתי. חרא של אדם, ואתם יודעים מה? במחשבה שניה, ייתכן מאד שההפקה היא זו שהדיחה את שי בגלל התרגיל המלוכלך שעשה. שיילך לכל הרוחות
, השאיר אחריו טעם רע מאד בבית האח הגדול.

daughter L93

New member
בדיוק..

קיללתי את שי כשראיתי את איתי בוכה ככה. עברתי גם דברים דומים ואני מתעבת[?] אנשים כמו שי.. חשים גיבורים על חלשים.. מאחלת לשי שמישהו גדול ממנו ידרוס אותו ויחזיר לו כפול ממה שעשה שם לדיירים.. אפילו שזה משחק יש גבול לאיך שאתה משחק! ולדעתי זה לא היה משחק אלא שי האמיתי.. כי מההתחלה הוא היה ככה, הוא בא ככה מהבית וזה לא שהיצרים הרעים שלו ייצאו כי הוא היה סגור 50 יום בבית.. זה היה עוד מהשבוע הראשון.

lightflake

New member
בדיוק צבר מאוד מלכלך על איתי עם לאון

אומר לו שאיתי מתחילת המשחק מתחמק להראות את דעתו האמיתית ורק מנסה לצאת בסדר מול כולם וככה אחרים נדפקים בגללו - ושהוא רוצה להתעמת איתו על זה ליד כולם

למעלה