ירון וענבל.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
ירון וענבל.

נשארנו עם 5 הזוגות האחרונים בהחלט(בתקווה שלא יהיו עוד גלגלי הצלה או "עירבובים" ) ומתוך כל הזוגות שהתחילו את המשחק הם הזוג המקורי היחיד ששרד מהתחלת המשחק(אני לא לוקח את שגיא ולימור בחשבון, כי הם כבר הודחו פעם אחת) ורציתי לדעת... מה אתם חושבים על הזוג הזה? אותי הם הפתיעו בגדול(וסביר להניח שגם את ההפקה). ומכל מה שהיה לנו עד כה, אני לא אתאכזב אם הם ייזכו בסוף. הם יודעים בדיוק מה לעשות כדי לשרוד - לקחת משימות והכי מפתיע בהם, לטעמי, זה שהם לוקחים דווקא את המשימות שנראה לי שאף אחד לא ציפה מהם לקחת, אומנם אני לא ממש אוהב את ענבל, בגלל האישיות שלה שההפקה מציגה בתוכנית(בין השאר של "חופרת הזהב") אבל רק בגלל ירון, אני מוכן "לקבל" את זה. עכשיו....כשאני נזכר בעונה הראשונה של "היפה והחנון" (וב-2 העונות האחרונות של "היפה והמרובע" בארה"ב, למען האמת) ולוקח בחשבון את ההתרשמות שההפקה כנראה רק מחכה להיפטר מהם, אני לא יכול להתעלם מכך שבכל פעם שהמשימות של הזוגות נעשו במקום רחוק מהווילה(ולאו דווקא מבחינת מרחק), ההפקה הכניסה את טוויסט ה"ההדחה במקום", משמע המנצחים במשימות מקבלים את הכח להדיח זוג אחד במקום, בלי שום חדר ניפוי. האם אתם חושבים שזה מה שיעלה בגורלם של ירון וענבל בתוכנית הבאה? אני חייב להגיד שאם אף אחד מהם לא יצליח לזכות במשימות בתוכנית הבאה, נראה לי שזה מה שייקרה (וכנראה שייקרה, וחבל.)

מעדיפה את אלכס וליטל

או אור ונלה. אני חושבת שירון ממש חמוד, אבל הזוגות האחרים עשו יותר שינוי מאשר הם... אשמח אם סהר ומאור ילכו, מאור מעצבן אותי, לא יודעת למה, דביק מדי.

is00

New member
ספויילר?

אם לא ראית את התוכנית האחרונה, אז אני כבר מתנצל מראש, אבל... אלכס וליטל הופרדו וכך גם אור ונלה. הם כבר לא יכולים לנצח במשחק כזוג. הזוגות כעת הם - 1. ירון וענבל. 2. שגיא ולימור. 3. אור וליטל 4. אלכס וסהר. 5. מאור(ברברבאום) ונלה. בכל מקרה, ירון וענבל הם לא המועדפים עלי, אבל אני לא אתנגד אם הם יינצחו. האמת מהזוגות הקיימים אני כבר מעדיף ששגיא ולימור יינצחו, אבל לא נראה לי שזה ייקרה.

אני יודעת שהם התחלפו

אבל אני חושבת שהם התחלפו רק למשימה אחת ואז פיני יחזיר אותם למקורות כמו שאומרים. לא חושבת שבגמר הם יהיו מעורבבים... לפחות אני מקווה... איך אלכס יסתדר עם סהר או יותר נכון איך סהר תסתדר עם אלכס
מעניין לראות בשלישי...

is00

New member
האמת...יש מצב.

אם אור באמת מובהל לבית חולים, כפי שמנסים לרמוז בקדימונים לפרק הבא, וכתוצאה נאלץ לפרוש מהתוכנית, יש מצב שנלה פרשה איתו, ואז ההפקה תוכל להחזיר את הזוגות למצבם הקודם. חוץ מזה... אז לאף אחד אין דיעה על ירון וענבל ככצמד בתוכנית ועל התפקוד שלהם?

גם אני6

New member
מנצ"לשית-

איזה כיף לראות שיש עוד מי שצופה ב"Beauty and the Geek" למישהו יש אולי את העונות/פרקים? היו שם רגעים שקשה לשכוח.

is00

New member
ברור.

לא סתם התחלתי לצפות ב"גירסא העברית" של התוכנית. אני לא צרכן של ריאליטי, אבל במקרה נתקלתי ב- "Beauty and the Geek" ב- HOT לפני איזה 5 שנים והייתי חייב לבדוק ו... מאוד נהנתי, סך הכל. ניסית לבדוק אם אפשר למצוא את הפרקים ב- VOD של HOT או YES? אם אין... לצערי לא נראה לי שיש סיכוי שנראה אותם בארץ שוב. הייתי שמח לראות את 3 העונות הראשונות של המקור האמריקאי שוב, כי הפרק הראשון שראיתי של התוכנית היה אחד הפרקים האחרונים של העונה השנייה ב- HOT, וגם את העונה ה-3 לא ראיתי במלואה(אני מחובר כבר שנים ל"יס") והייתי שמח לקבל הזדמנות לראות את מה שהחמצתי. אגב... אין כלום ב"יוטיוב"? אולי יש מצב למצוא את זה באתר של CW(התוכנית שודרה שם, אם אני לא טועה) או באחד האתרים באינטרנט שאפשר למצוא בהם פרקים שלמים של סדרות שונות מכל הזמנים.

למעלה