יריד תעסוקה לנוער
בואו בהמוניכם|!

יריד תעסוקה לנוער../images/Emo70.gifבואו בהמוניכם|!

יום חמישי ה- 17/6/2004 בשעות: 16:30 - 19:30 במרכז הנוער העירוני רח' דוד אלעזר 3 (מתחת לבמה בכיכר המרכזית) יריד תעסוקה לבני נוער מעל גיל 14 או מסיימי ט' (הקודם) יש להביא:
תמונה,
אישור רפואי
ותעודת זהות (אם אין אז את של אחד ההורים). יונפקו כרטיסי עובד ויהיו סדנאות לעובד הצעיר: איך לחפש עבודה, מיומנויות בראיונות, וזכויות בעבודה
לפרטים נוספים: מרכז הנוער 09-7419643

badboy3919

New member
דיייי עם זה....יש לי ניסיון בדבר

הזה ותאמינו לי לא שווה את במאמץ. קודם כל אתם צריכים לחקות מלא זמן בתור (כי אתם לא היחידים שרוצים להרוויח כמה גרושים בחופש) ותאמינו י שזה לא 10 דקות...אני לפני שנתיים חיכיתי איזה שעה וחצי בערך ובסוף אמרו לי שאני צריך להביא עו כמה דברים שלא הודיעו עליהם בכלל. ודבר נוסף,ם אין לכם 16.5\17עדיף אין לכם מה לחפש שם, תחשבו רגע אם מישהו צריך עובד לעבודה מסויימת הוא יעדיף מישהו בן 15 או בן 17.5? אז תחשבו טוב לפני שאתם עושים את השטות והולכים חמקום הזה... יום נעים שיהיה לכולם

השנה יהיה אחרת

בתור מתנדבת במרכז הנוער כבר כמה וכמה שנים אני יודעת שכל שנה לומדים את הלקחים משנים קדמו. אם זה בפתיחת יותר דוכני משרד הפנים, אם זה בפרסום מלא של כל מה שצריך להביא, אם זה בהקניית יותר מקום וכו. השנה חוץ מקבלת רישיון עבודה יהיו סדנאות כמו: מיומנויות בראיון; כיצד לדבר, מה לדבר וכו כדי שבכלל יהיה לך קל בחיים לגשת לראיונות. אנשים מבוגרים ממך ומנוסים ממך בהרבה הולכים לסדנא כזו כדי לדעת כיצד לגשת לראיון. זכויות בעבודה כדי שלא יעבדו עלייך. כדי שתדעי כמה את צריכה לשלם, כדי שתדעי מה זכותך לגבי ישיבה, שירותים או כל דבר אחר בעבודה. כיצד למצוא עבודה שזה הבראשית של לעבוד. אני מקווה שבני הנוער תבואו כי זה למענכם. באטריס

למעלה