יריד תעסוקה

יריד תעסוקה

שלום לכולם מה שלומכם תושבי העיר מגדל העמק וסביבתה רציתי לדעת לפני שנה עשו פה יריד תעסוקה ובו חלקו חובורת שעזרות לאנשים למצוא עבודה ונתנו שם טיפים מה לעשות בראיון עבודה ומה לא שאלתי היא האם יש לנו בעיר גוף שמתעסק בזה וגם היכן ניתן להשיג חובורת מהסוג הזה כמו שציינתי מקודם כי זה יכול מאוד לעזור לי אני לומד כרגע מזכירות ממוחשבת לכן חוברת שבאה כתוב טיפים שיכולים לעזור לי במציאת עבודה יכולה לעזור לי בשלב זה כי אני לא יודע עם בקורס שאני לומד יתנו לנו כל מני טיפים או יעזרו לנו כמו שהם מציגים את זה אם משהו יודע על זה משהו אשמח לקבל הצעות ותגובות

הייתי בשנה שעברה ביריד הזה

גם קיבלתי איזה חוברת קטנה שלי אישית לא עזרה בכלום. אני אבדוק אם לא זרקתי אותה.נדמה לי שכן לא מזמן שעשיתי סדר. גם לא ממש יכולתי למצא לעצמי עבודה ביריד הזה. גוף שעוסק בזה בעיר זה אכשרת הישוב. לא זוכרת איפה הם יושבים .נדמה לי באגף החינוך ראיתי אותה. אתה יכול לבדוק בעירייה אולי. אולי לדפנה יש פרטיים עליהם. נדמה לי היא הייתה בקשר איתם פעם בהצלחה בלימודים ובחיפוש עבודה

dafgol

New member
פנה ל"הון האנושי"

נמצא בבניין של ביטוח לאומי , בקומה של מח' חינוך ( כשיוצאים מהמעלית , ההון האנושי זה בצד שמאל ). דאג שיהיו לך צילומים של קו"ח ותעודות על השכלה רלוונטית.

למעלה