ישראל 2002

אהוד_

New member
ישראל 2002

היי פעם ראשונה שלי בפורום האירוויזיון הזה שנראה רציני משהו.... מי שמכיר אותי יודע שאני "תותח" אירוויזיון...עם חיים! המממ...שמעתי מחחבר שהסיפור על אישתאר הוא נכון ושממקור בכיר בערוץ אחד היא הסכימה לייצג אותנו באירוויזיון ואני מאוד נוטה להאמין למי שסיפר לי את זה... נו, ואם זה לא אז תמיד יש את שרית חדד, אבל אם היא זאת שבסוף תעשה את הטובה אז לפחות שתציע שירים טובים כמו האלבום מסטיק בזוקה האחרון שלה (תלך כפרה עליי מתאים לאירוויזיון כמו כפפה) ולא שירים מתחנפים שהיא שלחה בעבר: "לעשות מה שבא לי" ב 2000 שהוועדה לא סבלה והוא לא הגיע לעשיריה או "וולקאם יא סאלאם" הנוראי שזכה במקום ה - 4 ב 1999 מה גם, שאחרי השחיתות של 2000 קשה לי לסמוך על הוועדה, כבר ב 1999 הם שלחו את השיר הלא נכון, היה להם שירים כמו "תפילה לאלף הבא" של אפרת רותם, ו"עדן" של להקת עדן...פי כמה יותר טוב מ"יום הולדת"... ב ה צ ל ח ה ל נ ו....וכמו שאומרים אצלנו בבית (כולנו אוהבים במשפחה אירוויזיון) בברכת בשנה הבאה בביניניי האומה

Yaniv-DC

New member
שלום אהוד

ברוך המצטרף אלינו, נראה אותך פה הרבה, הא?!

דניSH

New member
צודק משהו......

הבעיה היא שגם ארקדי דוכין מועמד וזה מ פ ח י ד !!!!!! הבן אדם אמר שהוא רוצה לעלות על הבמה עם פסנתר כנף ולבצע את שירו שבטח יהיה מרדים ללא פלייבק ו....עזוב נורא ואיום.

אהוד_

New member
נו..ארכדי דוכין

לא רוצה לחשבו על זה אפילו.... לפחות פורוטוגל השנה בחוץ, נקבל 12 מצרפת ואולי עוד איזה 3 נקודות ממדינה מזרח אירופית...

למעלה