יש איזה מחקר/סקר על דרך נכונה להפסיק?

grinberg

New member
יש איזה מחקר/סקר על דרך נכונה להפסיק?

יש היום אלפי שיטות לגמילה, וכל אחד טוען שהשיטה שלו יעילה. האם קיים איזהו מחקר רציני איזו שיטה באמת יעילה ולא רק ברמה התיאורטית?

אצרף מאמר בקרוב

ובכ"ז המחקר הכי טוב עבורך הוא נסיונך האישי. אני כן יכולה לומר שהשינוי התפיסתי לתופעה יכולה להקל בהרבה את התהליך, ואפילו להפוך אותו למהנה

grinberg

New member
אצלי ההתמכרות היא פסיכולוגית

הסיגריות מאזנות אותי, אני יודע שיש את הרגע פעם בחצי שעה/שעה שאני "יוצא" לסיגריה. זה פשוט מעסיק אותי קצת וזה כיף לי. עכשיו השאלה שלי אילו תחליפים היית ממליץ לי כתחליף להעביר את ה-10 דקות של העישון? אני מרגיש שזה צורך פסיכולוגי של "לצאת" לעשן. מה אני יעשה במקום?

grinberg

New member
איך אפשר להתקבל כאן בפורום

ולקבל קצת יחס? יש כאלו קרטיונים?

grinberg

New member
פוסיטון אני מתנצל

אם הרגשת זלזול מההודעה הקודמת שלי, מסתבר ששני האחרים לא מתייחסים אלי בגלל זה.

לא מתעלמים בכוונה או משהו כזה חלילה ../images/Emo140.gif.

זהו פורום חדש, עוד לא הספקנו ליצור קליקות וכדומה
.
!

נכון, בדומה לכל המעשנים

ההתמכרות מובילה לזה שאנחנו מפסיקים לדמיין את חיינו בלי מנת רעל קבועה. ראשית חשוב להבין שזה לא משהו אישי שלך אלא מהנסיון שלי, ואני פוגשת המון מעשנים שמפסיקים בעזרתי שמדברים על זה אותו דבר. ככה זה עובד, זה סם !!! עכשיו אתה יכול לבחור אם להתדרדר לעומק בור ההתמכרות או להפסיק את המנגנון אשמח לייעץ ולעזור

לך grinberg היקר

ההתמכרות מובילה לזה שאנחנו מפסיקים לדמיין את חיינו בלי מנת רעל קבועה. ראשית חשוב להבין שזה לא משהו אישי שלך אלא מהנסיון שלי, ואני פוגשת המון מעשנים שמפסיקים בעזרתי שמדברים על זה אותו דבר. ככה זה עובד, זה סם !!! עכשיו אתה יכול לבחור אם להתדרדר לעומק בור ההתמכרות או להפסיק את המנגנון אשמח לייעץ ולעזור

למעלה