יש ב"פרומו" של מעריב כתבה על

Magic Girl גל

New member
יש ב"פרומו" של מעריב כתבה על

סצינת הרגאיי בישראל. מומלץ מאוד מאוד לקרוא!!!

OceaND

New member
חחחחחחח מעצבןןן!!

לא אתה אישית.. בעבדוה שלי (מוכר עיתונים של מעריב) "אנחנו לא קוראים מעריב" "אנחנו לא סובלים מעריב" "אם אני מביא מעריב אשתי לא מכניסה אותי הביתה" וכו'..! חח אני אנסה לסרוק אם אח שלי יסכים - הסורק אצלו! :(

חחחחחח... הייי הקדמת אותי :)

הלכתי לדודים להביא מעריב
חחח... תודה צלילה

באמת כתבה מצויינת

מזכירה את הכתבה בלילה לפני חודשיים, לא מדובר בסקירה אישית אלא בעיקר בכותרות, ולמען האמת זה די מה שהרגאיי בארץ צריך-עדיין אין אלבומים שזכו להצלחה גבוהה ואומנים שזכו להכרה, חוץ מקרולינה אולי וגם היא לא מספיק. כשהייתי בג'מייקה אצל גברי סלאסי הוא הראה לי את אוסף הכתבות הרבות שנצברו עליו ועל מאליקוט בשלושת חודשי השהות שלהם בארץ. כל העיתונים דיברו על סצינת שנוצרה בת"א בדינמו דבש ובמחוגה בעיקר כתחליף לטראנס, כאשר בפועל מדובר בשטויות גמורות, שהרי הדאב הוא חלק בלתי נפרד מהרגאיי. באותה תקופה נקראו המסיבות "האקדמיה הגבוהה לדאב". היום המצב שונה, ועכשיו כשהרגאיי מתחיל לעשות רעש בארץ זהו זמנם של התקווה 6, איאם, קנגרו, סילברדון וצ'ולו לשלוח חומרים לרדיו ולנסות את מזלם. שיהיה בהצלחה אנחנו כאן עוקבים :))

Lagzieli

New member
קצת עיתונות חבר'ה

למי שיש מעריב של יום שישי (ה21) מוזמן ללכת למוסף "פרומו" ולמצוא כתבה ענקית על הראגיי בישראל,ואיך הוא מתפתח. עמ' 8-9. שווה הצצה

Lagzieli

New member
וננצל"ש את השירשור שלי לזיהוי

של שלושה שירים. הראשון הוא דיי קל למה פעם שאלו אותו איפשהו וזה הגרסאת ראגיי ל"לו הייתי רוטשילד" ששמעתי בבומבמלה בתקלוט של סוליקו השני הוא שיר שנטחן בבומבמלה הרבה.שיר ישראלי ונראה לי של תומר יוסף וכל הזמן תוקלט בין הופעות או סתם ברקע.למישהו זכור? והשלישי הוא שיר ששמעתי בעבודה והוא מעין ראגיי-רוטס (נראה לי) ובפזמון יש את המילים "tell me what u want,life is not so easy" או משהו בסגנון. כל מי שיש לו תשובה למשהו שיענה בבקשה

אה לא שמתי לב שיש שאלה--

אממ.. 'לו הייתי רוטשילד' נראה לי מישו זימזם את זה לידי- זה השיר If I was a Rich Girl של Lady Saw או של sister nancy לא זוכרת כרגע.. לגבי השירים הנוספים.. לא נראה לי הבנתי לאיזה אתם מתכון- או שפשוט אנ'לא מכירה =) שיהיה ערב מהנה ומלא סאטלות ציבעוניות ומחוייכות
-כשף!

אממ.. בקשר לשיר מהבוםבמלה-

נסה לכתוב איך הוא הלך.. כי לא זכור לי שיר ישראלי בין ההופעות.. אולי אם תגיד מי תיקלט אותו זה יהיה יותר קל לזהות!!!!! ובקשר לשיר השלישי.. נסה לתת עוד כמה מילים
-כשף!

Hashomer1

New member
השיר הישראלי

אני מאמין שהשיר הישראלי שאתה מחפש זה "נביא את הזריחה" שעלינו עם יונייטד פרידם הם שמו אותו..

Lagzieli

New member
זה לא נביא את הזריחה

יש שם את המשפט "אני זה אתם ואתם עייניי" ושיר השלישי באמת שאני לא יודע יותר...זה לא נשמע כאילו ג'מייקני שר אותו... בכל אופן תודה למי שענה ולמי שעונה ד"א מישהו יודע אם אקסום מופיעים באורבן ביום שישי עם סוליקו?

למעלה