יש האומרים:הביטלס זה ישמר/ישארו לנצח...-אז, זה לא בדיוק ככה:

rozgil

New member
יש האומרים:הביטלס זה ישמר/ישארו לנצח...-אז, זה לא בדיוק ככה:

אומרים שהביטלס הלהקה הכי טובה שהיתה בעולם והיא תישאר ניצחית ולתמיד כאחת כזאת!
אבל, אולי זה לא ככה?:
אולי ההיסטוריה שתבוא תראה לנו אחרת?
יש היום אנשים שלא יודעים מי זה פול מקרטני...ולהבדיל יש ישראלים שלא יודעים מי היה נשיא מדינת ישראל הראשון או איפה זה אוגנדה וכדומה...
פשוט לאט לאט הכול נשכח...בתודעה האנושית....

אז מי זה באמת פול מקרטני? (והאם באמת הביטלס ישארו לנצח? בזכרון האנושי.....?):
"מעריצי קניה ווסט לא ידעו מיהו פול מקרטני, האינטרנט איחל להם מוות - מוזיקה - הארץ" - http://www.haaretz.co.il/gallery/music/1.2529751
ומתוך הכתבה הזאת שכאן:
"זו לא הפעם הראשונה שטוויטר מציפה אל פני השטח בורות של מעריצי פופ צעירים. כאשר לאונרד כהן זכה בפרס אמן השנה של פרסי ג'ונו על חשבון ג'סטין ביבר, מעריציו של האחרון התמרמרו ברשת ותהו "מי זה לעזאזל לאונרד כהן". כשביבר ביקר בביתה של אנה פרנק ואמר שאילו היתה בחיים היא היתה "בליברית" (מעריצה שלו), כתבה לו מעריצה "מי זו אנה פרנק היא נשמעת כמו לוזרית". "

------------ אלו הם החיים ------------------

GH1943

New member
לקחתם קשה את מעריצי קנייה ווסט ברמות אחרות

ראיתי, קראתי, גיחכתי, המשכתי הלאה. יש באינטרנט אינסוף דברים שלא צריך להתיחס אליהם, אני עובר בעיניים שלי על דברים שלא שווים יחס.
&nbsp

rozgil

New member
אני לקחתי את זה לכיוון / דיון אחר !!!:

האם להקת הביטלס היא נצחית , בזיכרון, בתודעה, בהיסטוריה האנושית....והיא אפשר להגיד ישר כן, כי קם דור חדש ויקומו אחריו דורות רבים ואני שואל את עצמי האם בעוד 500 שנה ויותר ישאר איזה זיכרון מהם ...

שאדם מת ואפילו הוא מפורסם....כמה דורות אחריו יזכרו אותו? בסוף מאפר באתה ולאפר תשוב....אני לוקח את ה"זיכרון" כמו: עוד כמה דורות ישאר זיכרון השואה? ול"עולם זה לא יקרה שוב"....

מבחינת ההיסוריה האנושית עד מתי יזכרו את ה"ביטלס" (בלי שום קשר למה שקרה השבוע) - פשוט פתח לדיון אנושי...-כאן בפורום....

בסין ובהודו יש מילארדי אנשים....-מישהו יזכור מישהו מהם? (כדוגמה)

יש את התנ"ך , הברית החדשה, והקוראן....(ואולי עוד) - למשל עד מתי יזכרו בהיסטוריה? האם עד שכדור הארץ יתפוצץ? (ולא ישרדו פה אנשים?) והיה תקופת הדינוזאורים...- איפה הם היום...?

בתקווה שהבנת את כיוון הדיון שאליו אני לוקח אותו מכאן...
(וזה יכול להיות על כל אחד אחר....)

אולי הייתי צריך לשאול? : האם הביטלס יזכרו כמו מוצארט ודומיו (400 שנה כמדומני) ? וכדומה ....ובסוף כולם ישכחו ויחיו כאן רק רובוטים ....

MyLennon

New member
כבר טחנתי את הנושא של קנייה ווסט בפוסט הקודם שלי ו...

ובקשר לנצחיות הביטלס היא רשומה בדפי ההסטוריה של המוסיקה וקשה קצת לשנות עובדה זו

rozgil

New member
אם הייתה קורא טוב היית רואה שלא מדובר כאן על : קנייה ווסט

או דומיו ? והנושא הוא אחר ....

ומי אמר לך שהביטלס השארו לנצח?
איפה זה כתוב בהיסטוריה? הם אקטואלים ב-50 שנים האחרונות - אבל בעוד 100 או 400 שנה , מי אמר לך שהעולם לא ישתנה לכיוונים אחרים?
ושיש אפשרו שלא ישאר זכר כמו עם הדינוזאורים וכדומה....

(לדוגמא)

Nectarrison

New member
ראיתי את זה וכ"כ צחקתי....

וחוץ מזה שלא הבנתי את ההתלהבות ואת הבאז שהגיע עם השיר הזה. זה בסך הכל שיר לא משהו של קניה ווסט, עם קצת קצת פול מאחורה...

האמת היא שהאמירה " הביטלס היו ויהיו הלהקה הטובה בהיסטוריה "

די מדכאת אותי, כי זה אומר שהגענו לשיא המוזיקלי אי שם בשנות השישים של המאה הקודמת ומשם יש רק ירידה.
כן, התרומה של הביטלס למוזיקה הפופלרית היא עצומה ( וכמוה גם התרומה של אלטון ג'ון, האבנים המתגלגלות ואואזיס, ואתם מוזמנים להוסיף), התרומה של הביטלס בנפרד כמוזיקאים היא עצומה, גם אם זה כולל שיתוף פעולה עם אנשים בגיל של הנכדים שלהם ואמירות כמו שנאמרות על ידי מעריצי קניה. לא - זה לא אומר שהדור הצעיר מטומטם או טיפש ( בדיוק כמו שאנשים שלא הכירו את בטהובן ומוצרט והעדיפו ביטלס לא היו טיפשים), זה פשוט אומר שהם לא יודעים.

ושנורא קל לנו לצלוב אנשים שאומרים שטויות ברשת, אבל זה כבר שייך לדיון אחר.

Nectarrison

New member
וכרגע אנחנו בירידה.

אמנם יש אמנים עכשוויים נהדרים, אבל המיינסטרים מזעזע. מוזיקה היא כבר לא אומנות, לצערי.

שזה מאוד עצוב אם חושבים על זה

שחלק מהאנשים שעשו את המוזיקה הנהדרת של שנות השישים והשבעים עדיין איתנו, והטכנולוגיה השתפרה הרבה יותר.

Nectarrison

New member
מה עצוב?

לא הבנתי את כוונתך... עצוב שהאמנים מהסיקסטיז והסבנטיז כבר הפסיקו ליצור?

לא, עצוב שהם עדיין קיימים, עדיין פעילים.

עם כמות של כוח, השפעה וכלים טכנולוגיים שנראו כמו מדע בידיוני בשנות השבעים, ועדיין המוזיקה רק הולכת ומדרדרת.

למעלה