יש וידוא הריגה

modvdo

New member
יש וידוא הריגה

אבא שלי התקשר מהעבודה שלו זה פאקינג רעידת אדמה אנשים הפעם הראשונה בהיסטוריה של כפר סבא!!

badboy3919

New member
אמממ לא נראה לי שהיא ישבה 4 שעות

לכתוב את ההודעה...הלו, אנשים הולכים לבית ספר.... יוו היה כזה נחמד אצלינו בבית ספר, אני הייתי בכיתה באמצע בוחן ופתאום הרגשתי כאילו יש לי סחרחורת ואז שמתי לב שהשולחן זז וצעקתי "רעידת אדמה" ואז כולם נכנסו להיסטריה חחחחחחח איזה כיף היה.... ספרו את החוויות שלכם (אולי זה יעורר את הפורום)

SUPERLOVE

New member
לי היה עוד יותר שווה!!!

היינו באמצע מבחן מאוד מאוד מאוד קשה במתמטיקה שדרך אגב בקושי עשיתי חצי ממנו... קיצר פתאום כולם מתפרצים לכיתה (הכוונה לכל המופרעים למיניהם) ובאו כמה מורות ואמרו לנו שמיתפנים מביצפר... כולם התחילו לצעוק משמחה בגלל המבחן שמפסיקים אותו באמצע ואף אחד לא ידע כלום!!! זה היה ממש נס!!! (למרות שהמשכנו אותו אחר כך...:/)

Klinger

New member
חחח בריאן יא ערס...

בריאן, תשלח לי במסר את הכתובת אימייל שלך... יש לי איזה קטע ענק ששלחו לי שאני רוצה להראות לך...

Klinger

New member
הקטע הבא הוא מהתגובה שלך ממקודם

"...וצעקתי "רעידת אדמה" ואז כולם נכנסו להיסטריה חחחחחחח איזה כיף היה...." ואז זרקתי שולחן על המורה... והרבצתי למנהל... איזה כיף היה...

אני לא 24 שעות בפורום. לא הייתי בבי

ת ספר בכלל. אני לא אוהבת בית ספר אני הייתי בסלון וקלטתי תפסנתר זז זה היה מפחיד

Klinger

New member
דוד שלך אגבל !!!

לגבי הבדיחה עם הערס... תדמיין ערס צועק את זה ואז מוחא כפיים... ושר שירים וכאלה... ככה לפחות היה אצלנו...

למעלה