יש ירושלמים?

צפוזו

New member
יש ירושלמים?

אני פוליקריסט ותיק אך חדש בפורום, יש במקרה ירושלמים/יות שרוצים ללכת ביחד להופעה של יודה ב-3/1?

ספי סול

New member
חיחי ההופעה לא בירושלים! פוליקר מופיע ב-3/1

בזאפה בתל אביבבבבבבבבבבב ואני שם!!!!!! ולא אני לא ירושלצי אילנה באה מירושלים דבר איתה..... אני בא מרחוק.........

יהורמי

New member
אוף...

ואני כבר חשבתי לחדש את ההערצה המתייבשת והולכת שלי עם איזו הופעה מרעננת... לא חזיתי בפוליקר בהופעה כבר....ואו, 3 שנים...

ספי סול

New member
דווקא פוליקר מופיע המון בביתו השני בזאפה

פשוט אנחנו נהיינו פדלאות יותר מפוליקר עצמו............. אם תחכה לו שיגיע לירושלים זה ייקח קצת זמן ניראה לי........... בטח ירושלים כבר תהיה בירתה של פלסטין...........

יהורמי

New member
הבעיה היא שאני לא נייד

ולהגיע לזאפה בשבילי זה קצת פרוייקט... ודווקא בפעם האחרונה שהוא הופיע בירושלים דפקו לי משמרת... (עוד עבדתי באבטחה אז) אבל כמו ששר זוהר ארגוב בהמנון שכתב צביקה פיק (אלוהים, הנוער של ימינו...) - עוד לא אבדה תקוותנו הוא עוד יגיע לירושלים ואז אצעד בגאון למשרד הכרטיסים הקרוב ואבקש כרטיס להופעה של יהורם גאון! אממ... סליחה, זה היה משהו עם יהו... יהו....יהודה פוליקר! :) עוד יבוא היום :)

ספי סול

New member
נו זה ההמנון שהתפרסם כשרנין יצאה מהבית

של האח הגדול.............. יהורם גאון עדיין מופיע???? ולמה לא תפסת טרמפ מירושלים עם אילנה.........?????

יהורמי

New member
יהורם גאון פצח במופע חדש

והוא אכן מופיע יש לו למען האמת הופעה בתאריך המדובר - 3.1 - בירושלים ומאחר ויהודה לא מופיע, כנראה שאלך למופע של יהורם הגאוני :) אם לא איכות אחת אז איכות אחרת :) ואני מתנצל אבל אני לא מכיר את אילנה (שבטח גם לא מכירה אותי).. בכל מקרה אמתין שהוא יחזור להופיע בעיר בירתנו הקדושה - טבריה אהה ירושלים , סליחה :)

איתן 990

New member
כבר יהורם גאון...

מופיע יותר מיודה. נראה לי שיודה חייב לעלות לירושלים בירתנו הנצחית עם פתק לשים בכותל ובו כתוב: אנה ה שיצא לי כבר הדיסק החדש לפני שהמאריצים שלי ירוצו להופעה של איתן 990. שיהיה לכולנו רק טוב ונהדר ונפלא ונעים וכייף { אבקש להבין את מצבי אני אחרי משמרת לילה באיזה חדר מיון איי שם בחיפה והיה ה מ ו ן אבל המון עבודה }

יהורמי

New member
מסכים בהחלט!

ומצבך לא רק מובן, אלא אני אפילו מזדהה איתך. עד לפני פחות מחודש עבדתי בלילות באבטחה ולקראת הבקרים הייתי מדבר שטויות בלי אבחנה. לא שלא הייתי מדבר שטויות בלי קשר, אבל העייפות פשוט הגבירה את הכמות :)

willo1

New member
../images/Emo6.gif

illani

New member
יש ירושלמים -

ליתר דיוק - ירושלמית - אני - אבל נוסעת להופעה שבעוד יומיים בזאפה - 24.12.

יהורמי

New member
נעים להכיר :)

אני ירושלמי (ואו, שם של סרט של יהורם גאון ואפילו לא בכוונה :) הבנאדם ממש רודף אותי לאחרונה! ) ולצערי אני לא אסע להופעה בת"א... אבל כשהוא יופיע בירושלים אני הראשון בתור לכרטיסים!!

למעלה