יש כאן אנשים בגיל 25 30? רווקים

shiran21NY

New member
יש כאן אנשים בגיל 25 30? רווקים

אני יודעת שזה לא אתר שידוכים חחחח אבל בכול זאת אני מחפשת מישהו בגיל 25 -30 אמריקאי שמעונין בקשר רציני ויודע מה הוא רוצה מעצמוווווווווווווו אז .... דברו איתי ב- אייסיקיו מספר 178048128 או מסנגר .. ביי ביי

darklighter

New member
חמודה פתחת כבר עוד שני שרשורים על

זה למטה באותו עמוד.... אני יודעת שזה למען מטרה חשובה (להכיר אמריקאי חמוד) אבל בכל זאת... פתיחת שרשורים חדשים דוחקת שרשורים אחרים למטה ואז לעמוד אחר... דרך אגב את רוצה מישהו אמריקאי שגר בארץ או בארה"ב?

shiran21NY

New member
תשמע אם זה כן מענין אותך

אם זה כן מענין אותך צור איתי קשר במסנגר ואז תקבל תשובה למה אני רוצה להכיר אמריקאי.................. יש לי המון סיבות אז.... כן אני רוצה ומעונינת בקשר רציני עם אמריקאי 25-30 גבר שיודע מה הוא רוצה מעצמו בוגר חמוד משכיל... ותאמין לי הוא יזכה בגן עדן אני והוא יחד

darklighter

New member
אני בכלל בחורה../images/Emo6.gif../images/Emo121.gif

But thanks

enwhysea

New member
לא פרסמת את המסנגר שלך...

אז איך אפשר לדבר איתך שם?

newKiticat

New member
מצחיקה, אבל מותק

כל הרעיון של היכריות הוא שהאדם ידע לתוך מה הולך.... מעבר לעובדה שאת פשוט מחפשת אמריקאי (ואני נוטה לחשוב שאת מחפשת בגלל זה אחת מ2 סיבות: אזרחות אמריקאית, או בגלל שזה "מגניב"), אי אפשר להבין כלום מההודעה שלך... את גם נורא צעירה.... כאילו 21? ואת מחפשת מישהו מעל גיל 25?

enwhysea

New member
כמה שזה ../images/Emo32.gif טופיק

אני מכיר לא מעט זוגות של בת 19-22 ובן 25-28 (טוב ארבע) וזה מצליח לא רע בכלל... הכל תלוי באנשים כבודדים. הפוך האמת יותר קשה לי לדמיין... (והיינה באים התגובות...)

newKiticat

New member
בת 19

ובן 28 זה הפרש ניכר ומאוד קיצוני. בת 22 עם 28, למה לא? יש הפרשים שהם בהחלט קיצונים... בכל מקרה- הבחורה הזו... אני לא אגיד מה שאני חושבת, כי זה פשוט יהיה גס מדי.....

imjeane

New member
../images/Emo98.gif נכון מאוד

הנה תגובה: יצאתי במשך 5 שנים (אני בת 28) עם מישהו שהיה צעיר ממני ב-4 שנים. אני מכירה מישהי שעומדת להתחתן עם מישהו שצעיר ממנה ב-4 שנים (היא 32 והוא 28). אני חייבת לציין שבמבט לאחור- עדיף שהגבר יהיה יותר מבוגר. מ-מ-ש לא מטעמי נישואין וכו' אלא כי זה פשוט יותר סבבה (כן, נימוק מאוד צולע, אבל זה ככה...) לכן לא הערתי לגבי זה שבא לה על מישהו הרבה יותר מבוגר ממנה. אבל שתזהר קצת, לדעתי. לא עדיף לה לחכות למפגש של הפורום ולראות מי האנשים, ולקבל מושג?

imjeane

New member
לגבי התגובה שלפני:

אני לא יודעת אם היא "משהו גס"... אולי היא תמימה (למרות שבגיל 21, אם זה גילה, לא סביר כל כך...)

enwhysea

New member
הנוער של היום

בני/בנות 21 של היום נראה לי פחות תמימים מבני ה-30

newKiticat

New member
הבעיה היא

שנדמה להם שהם לא תמימים כמו בני 21 לפני עשר שנים. זה לא אומר שהם באמת פחות תמימים.

imjeane

New member
לא יודעת

אני זוכרת את עצמי בגיל 21, לא הרגשתי כל כך תמימה, וגם אז המבוגרים לידי אמרו ש"הדור שלי" יכול ללמד אותם. זה תלוי בבן-אדם. אבל אין ספק שהיום יש גישה יותר נוחה לדברים לא תמימים. מעניין אבל לראות אם יצא לה משהו מהבקשה שלה...

newKiticat

New member
אני בת 20.

ולמרות שאני מרגישה הרבה יותר בוגרת מבני ה20 שפעם, אני עדיין מבינה שזה לא אומר שהתמימות נעלמת. התמימות עדיין קיימת וזו בעיה- כי עכשיו אין בגרות באותה רמה- ונוצר קוניפלקט פנימי.

enwhysea

New member
עידן ההתמימות

האמת שאני בן 27 ונראה לי שאני עדיין תמים במובנים מסויימים. אולי אני פשוט צריך להפסיק למדוד תמימות לפי בלוגים...

למעלה