יש כתבה על אלמה במעריב לנוער

°°NaTaLi°°

New member
יש כתבה על אלמה במעריב לנוער

קטנה קטנה לקראת סיום כדי לראות חחחח

נכון..חחח..:) וגם:

יש כתבה בראש1 על כולם בגלל הסוף של הסידרה.. גם קטנה,אבל עדיין... :) קוראים לכתבה:"נגמר הראש"..

אלמה למה לא סיפרת לי שגם את תאומים?

אלמה??????????????????????? איך לא סיפרת לי שאת תאומים, אני גם נולדתי בשני!!!!! לא ידעתי שאת תאומים!!!

roey my prince

New member
תום!!

היי! חחח מה קורה?
נ.ב גם אני מזל תאומים נולדתי ב 20.6.91

אלמוש!!!!

זה תם מה העניינים? אני מקווה שקיבלת את ההודעה בפרטי כי זאת התשובה לשאלה שלך מה שלומך???

lilo the sexit

New member
אשכרה אתה רגילל!

הכי נורמלי חח... יש כאלו שכותבים לך כזה יפה ומהודר... פששש אתה יכול להציף בכייף!סכתיין!
תוסיף אותי ב-ICQ-276075572 או שתכתוב לי ל-אימייל- [email protected] בן כמה אתה 13?!

lilo the sexit

New member
נכון יש עוד כתבה!

יש עלייך גם כתבה שכתבו כזה- "אני אלמה בן זאב" וראו אותך כזה מתחת עם שער ]זור ונירא לי עם חולצה צהובה...

לאלמוש.... מה קורה?!

מה מתי ניגמרת הסידרה?! עוד מה פרקים?! לא נכון אני לא יכול בלי ליראות את הסידרה..... זה היה קשה מאוד... אז ככה אני צריך לדבר איתך עם ספיר ועם שרון דחוף... אז עם יש לך אי סי קיו תכנססי לשלי.. 288092649

mayailani

New member
מהלי - יא'מגעילה! ;)

למה לא אמרת לי שיש עליך כתבה, עכשיו אני ארוץ לעיתון!!! ודרך אגב: את מרגישה יותר טוב????? מאיה התולעת T המעריצה הכי גדולה של החברה הכי טובה שלי - מהלולה בן זאב!

היי מאיה!

אני רציתי להגיד אבל לא מתי שהיית כולכם ביום שני... ואני עדיין מרגישה די חרא אבל אני אגיע מחר.. אוהבת, K

mesl

New member
תם תמסור לי ד"ש בפורום

פליז אני מתה עליך אני נ ממש
בך אוהבת מאור

VIVIAN3

New member
תם

נכון אתה לומד בבן צבי בכפ"ס (או יותר נכון למדת עכשיו בן צבי עם אלון)

למעלה