יש לי אירוע בקורב - והייתי רוצה

יוהנה

New member
יש לי אירוע בקורב - והייתי רוצה

להתאפר לבד בבית - איפור שיחזיק מעמד כל הערב ויהיה מרשים. יש לי עור בהיר ומעט מנומש, עיניים ירוקות ושיער אדמוני. על מה הייתן ממליצות? תודה

expert

New member
ההמלצה שלי -

קודם כל מבחינת צבעים- לכי על גוונים נטרליים, כמו חומים- זהובים או שחורים ואפורים- אחרת תיהי צבעונית מדי (בגלל הבגד וצבע השיער והעיניים). על מנת שהאיפור יחזיק מעמד- במידה ואת משתמשת במייק-אפ, תקבעי אותו בעזרת פודרה שקופה, כך הוא יישאר כל הערב. איפור העיניים יישאר לאורך זמן אם תשתמשי בבסיס כלשהו (מייק אפ או קונסילר) ושוב שכבה של פודרה- ומעליה הצללית (כך הצללית תחזיק מעמד וגם לא יופיעו חריצים באיפור). לפני מריחת האודם- שכבה של מייק אפ ופודרה, ומילוי שטח השפתיים בעזרת עיפרון תוחם, והאודם יחזיק מעמד שעות (אלא אם כן תשתמשי בליפ-גלוס- שבכל מקרה נעלם מהר). בהצלחה ותהני

יוהנה

New member
קודם כל -תודה. שנית - יש לך המלצה

על פודרה שקופה מסוימת (אני בחיים לא התאפרתי)? וגם - איך כדאי לאפר את העיניים? (אני אשמח גם לקבל המלצות למוצרים ספציפיים). תודה

אני ממליצה לך על....

מסקרה שחורה- של ווליום אקספרס של מייבילין ניו יורק או קאסטרו. איליינר שחור- של ג´אד, קאסרו, פנינה רוזנבלום או מיס ברברה. צליליות אדום ולבן- של קאסטרו, פנינה רוזנבלום או ג´אד מייק אפ-של קאסטרו, ג´אד או פנינה רוזנבלום סומק חום בהיר נוצץ-של פנינה רוזנבלום או קאסטרו. אודם חום בהיר- של קרליין, קאסטרו או ג´אד. עפרון שחור- של קאסטרו. תוחם שפתיים חום כהה- של קאסטרו. פודרה שקופה- של מיס ברברה או קאסטרו. תשימי לב שאני תמיד ממליצה על קאסטרו! שימי צללית לבנה על כל העין בתור בסיס בעיקר מתחת לגבה, אחר כך שימי צללית אדומה מעל הלבן אבל שיהיה עדין ושימי גם מתחת לעין פס דק של צללית אדומה, אחר כך שימי פס דק של איליינרותשתדלי לעשות שפיץ כזה בצד דק ועדין כלפי מעלה, אחר שימי את המסקרה ותשתדלי לעגל את הריסים כלפי מעלה ולהפריד אותם... ואחר הכל שימי עפרון שחור בתוך העין. רעות

יוהנה

New member
צללית אדומה?!!!!../images/Emo151.gif יש לי עיניים

כחולות - אני אראה כמו רמזור!!!

MaYo0sH

New member
חח חזרתי!

אחרי שלא הייתי פה די הרבה..:) טוב יוהנה לא נראה לי שהיא התכוונה לאדום-אש אלא לאדום אדמה מין חום כזה. אני דווקא לא הייתי ממליצה לך להתאפר עם גוונים של אדום בעיקר שהעור שלך בהיר. לדעתי צבע "נטרלי"של צללית כמו שאמרו פה כמו למשל צבע גוף ומעל קצת נצנצים יהיה מאוד יפה. בהצלחה!!

יוהנה

New member
כן - נצנצים ../images/Emo47.gif נשמע טוב - איפה

בדיוק אני משיגה כאלו? זה בא בשילוב עם צללית או בנפרד?

יש ויש

יש צלליות שכבר מכילות את הצנצים, אבל זה מוגבל בצבע הצללית והוצאה מיותרת כל פעם מחדש. אני ממליצה לקנות רק נצנצים בניפרד בצבע עדין (כמו האולטרה)שיכול להתאים לרוב הצבעים. בכל חנות קוסמטיקה. בהצלחה

למעלה