יש לי בעיה שקשורה לכ"ס...

lee_1

New member
יש לי בעיה שקשורה לכ"ס...

אני מכירה מישהו מכפר סבא ולאחרונה התנתק הקשר וקיבלתי פלאפון חדש ואין לי את המספר שלו- הקיצר אני בבעיה אני אתן תיאור קצר - מי שחושב שהוא יוכל לעזור לי אני אודה לו מאוד! השם שלו הוא אלון הוא חייל בן 22 הוא משרת בקירייה הוא משהו כמו 1.70 יש לו משקפיים הוא עבר תאונה לפניי שנתיים הוא מבלה הרבה בפאבים יש לו סלקום יש לו אחות שקוראים לה מיכל ו...זהו אני חושבת... מי שיכול לעזור לי האיסייקיו שלו הוא 104437192 תודה

bodas18

New member
אני חושב שהיא התכוונה לכתוב "שלי"

ולא "שלו"... וחוצמזה... לא נראה לי סביר שהודעה עם כזה פירוט אודות פרטים על אדם מסויים תשאר על גבי הפורום. אם מישהו מזהה מישהו שקוראים לו אלון שיש לו אחות מיכל ועונה לשאר הפירוט אבל לא יודע שהוא עבר תאונה ומגלה את זה פתאום - זה פגיעה בזכות לפרטיות. אני מציע לך לשקול למחוק את ההודעה.

lee_1

New member
נכון, התכוונתי שלי ולא שלו...

וזה לא שום פגיעה בפרטיות התאונה הזו זה לא ביג דיל וזה לא איזה פרט אפל לגביי העבר שלו!

bodas18

New member
זה ממש לא משנה...

מה שלא ביג דיל בשבילך יכול להיות ביג דיל למישהו אחר... אני בטוח שאת לא היית מעריכה אם מישהו היה מחפש אותך באחד הפורומים וכותב את כל הפרטים שהוא יודע עלייך... נכון?

lee_1

New member
זה גם לא ביג דיל בשבילו...

זה לא מפריע לו- היתה תאונה- so what???? מה גם שלא פירסמתי חצי ממה שאני יודעת עליו זאת סתם קטנוניות הטיעון שלך כי אני בחיים לא אעשה דבר שעלול לפגוע בבן אדם הזה ופגיעה בפרטיות זו גם סוג של פגיעה

lee_1

New member
נורא נורא נורא נורא מצחיק...../images/Emo7.gif

אני פשוט על הריצפה מרוב צחוק...

למעלה