יש לי בשורות טובות(זה אוף אבל...)...

Digi Lista

New member
יש לי בשורות טובות(זה אוף אבל...)...

אחרי הכול אתם אלה ששיתפתי ובעזרתכם נתמכתי באחת התקופות היותר כאובות שעברתי
זה רשמי-התביעה יצאה לדרך,אתמול כתב התביעה הגיע ל"מורה",היא רצה למנהל כשכולה בוכה...שמעתי אתמול כבר חלקים אבל היום איתר את המספר שלי מישהו שעבד שם בשנה שעברה ואתמול בדיוק היה בשיחה אצל המנהל באותו הזמן כי רצו שהוא יחזור לעבוד שם והוא פשוט היה מבסוט (הוא אחד מאלה שהיו בעדי כול הזמן),עכשיו נשאר רק לנצח סופית...

OOOO0

New member
איזה יופי!אני נורא שמחה לשמוע!../images/Emo24.gif

רבה ששיתפת אותנו! תמשיכי לעדכן.

Digi Lista

New member
../images/Emo24.gif...

זה הולך ומשתפר... היא פנתה לפיקוח בתקווה שיתנו לה עזרה וגילתה שהפיקוח לא מגן עליה כי לא מדובר בפגיעה בילדים...,אתמול היא ניסתה להתקשר לעורך דין שלי ולהגיד שזו טעות ושאני צריכה לתבוע את הבית ספר על פיטורין(רק שלא שילמו לי ממש שם אז זה לא בדיוק פיטורים...) ולא אותה והובהר לה חד משמעית שזו תביעה אישית נגדה בגין לשון הרע(תביעת דיבה) ושאם יש לה מה להגיד היא חייבת לשכור עורך דין ולהעביר דרכו את האמירות שלה...היא בלחץ אטומי ואומנם עוד מוקדם לגמרי לשמוח(כשאזכה אשמח) אבל זאת התחלה טובה וכרגיל גם כול הצבועים שנטשו אותי החליטו פתאום לחזור(לא הולך להם) בהם,מזל שאני יודעת בדיוק מי תמיד היה איתי(המחנכת שעבדתי איתה 3 שנים ואנחנו בקשר מאוד טוב,העדה הראשית שלי שלא התקפלה,הורים מסויימים ועוד כמה לוחמים שתמכו כבר אז ולאורך כול התקופה) ורק איתו אני מוכנה להחליף פרטים.

Yuske

New member
אני לא מקבל את זה!

שרשור אוף נוסף על גבי הפורום שלנו! אני לחלוטין לא מקבל את זה ליסטה את מנודה מהפורום! עכשיו את לא מנודה מהפורום כי את שולטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111 וואו איזה חדשות טובות!! כל הכבוד!^_^ אני מקווה שתנצחי סופית כבר כדיי שזה יהיה מאחורייך, ומקווה שזה ילמד את כל האידיוטים והצבועים איך להתנהג! תמשיכי לעדכן!^__^ אגב בסוף זה יהיה בעיתון איכשהו או משהו?

Digi Lista

New member
אלה היו הנידוי והשיבה הכי מהירים בהיסטוריה../images/Emo3.gif

האמת שאין לי עדיין חדשות בנושא,אני גם מפחדת לשמוח לפני שממש תהיה זכייה אבל היא בלחץ וזו התחלה טובה... גם לגביי התקשורת אני שוב מתלבטת,כשזה קרה מאוד רציתי לפרסם את העניין ואיכשהו זה לא הצליח(כי הכתב אידיוט) אבל יכול להיות שעכשיו יש לי שוב הזדמנות אבל אני שואלת את עצי אם לא כדאי לחכות לזכייה ואז יהיה כיף הרבה יותר לפרסם...
על התמיכה התמידית שלכם

Yuske

New member
נו

זה כי את שולטטטטטטטטטתתתתתת!!!!~ בקשר לתקשורת אני חושב שאולי כדאי לחכות שתנצחי, לכל מקרה שלא יבוא את יודעת.. בכלמקרה תקחי את הכל ברצינות כי עכשיו זה הקרב הסופי, ואם לא תקחי את זה ברצינות וישר תחשבי על הזכייה זה עלול להיות בדיוק ההיפך:\ כמובן שתעדכני אותנו! יאללה סטטה בהצלחה!^_^

Digi Lista

New member
לא,אתה השולטטטטטטטטטטטטט מבין שנינו../images/Emo3.gif

גם אני חושבת שכדאי לחכות קצת בעניין התקשורת,מוזר אבל לא שמעתי הרבה מאז שבוע שעבר,המחנכת שעבדתי איתה ואיתי בקשר אמרה שאיכשהו הצליחו כרגע קצת להשתיק ולהעלים את זה מכלל בית הספר-זה כבר פחות מתאים לי אני רוצה שיראו אותה מתמוטטת וילמדו את כול הלקחים... אני בהחלט לוקחת את זה ברצינות,אני כבר חצי שנה לוקחת ברצינות הכול ואני לא אוותר.
כרגיל

Yuske

New member
לא לא ליסטה

את השולטטטטטטטטטטתתתתתת מבינינו!^_^ והאתר הנצחה כמעט מוכן^_^ שינסו להשתיק, אולי יש איזהשהי דרך לגרום להם לא להשתיק את כל העניין הזה? אולי דרך המחנכת או משהו?

Digi Lista

New member
לא,אתה../images/Emo123.gif

את המחנכת אני לא אערב,היא עושה לי מספיק יחסי ציבור (אמרה לעדה הראשית שלי ברוסית על התביעה שיצאה לדרך באותו היום וכו'),היא הזהירה אותי כול הזמן לא להגיד שהיא ידעה על התביעה ועודדה אותי כבר מההתחלה בגלל שהיא בכול זאת עובדת בבית ספר עדיין (עד שהיא תעזוב ונוכל לחזור לעבוד שוב ביחד כמו שאנחנו תמיד אומרות) ואני לא רוצה לסבך אותה... הנהג של ההסעה מהשלוש שנים האחרונות צילצל אליי ביום ראשון השבוע,מסתבר שה"מורה" אמרה לו במסדרון בסוף היום "אתה יודע שהחברה שלך תובעת אותי?" אבל זה היה ממש סוף היום והוא לא הספיק או רצה לשמוע אז לפי הדברים שלו הוא רק התקשר לבדוק אם הוא האחרון לשמוע ואמר לי בהצלחה(הציע בצחוק שנתחלק ברווחים העתידיים כי יש לו כמה מינוסים לסגור והוא בכול זאת שרד אותי 3 שנים...) ושהוא לא האמין שאני רצינית בעניין התביעה גם כשאמרתי לו כמה פעמים שזה מה שאעשה (האמת שלפני שקרה כול הסיפור אימה גם אני לא האמנתי שבגיל כול כך צעיר אתבע מישהו ובטח שלא אהיה במשטרה על משהו שלא עשיתי!)... זה אומר שלאט לאט השמועות מתפשטות,יש לי כמה רעיונות להמשיך בהפצה אבל בגלל שאני לא סומכת על אנשים אני מאוד נזהרת,מה בטוח כשאני אזכה הרבה פיות יושתקו(לא,אין מחילה גם לצבועים) ואני אוכל להמשיך בשמחה הלאה...

למעלה