יש לי הודעה חשובה!

°°NaTaLi°°

New member
יש לי הודעה חשובה!

לבן ואלעד אני יודעת שזה לא קשור אבל אני חייבת להגיד את את זה! אוקיי לפני כמה זמן הודעתי שאני רוצה להתאבד! זה לא ששיקרתי או משהו אבל אני רוצה להודיע שאני כמעט מחלימה בלי עזרה של החברים שלי או הפסיכולוגית שתקעו לי. אלא בזכות עצמי וכל חברי שהכרתי באינטרנט ובטח ובטח בזכותכם ותאמת ראש גדול נורא חיזקה אותי איך שהוא חח! אני גיליתי דברים חדשים על עצמי דברים שחשבתי שאני חלמתי. אני לא זכרתי א\בעצם כן אבל היתי בטוחה שזה סתם דימיון שלי בגלל שזה כל כך מושלם שזה לא הגיוני: מאז שאני קטנה אני רוקדת כל כך יפה אני עדין זוכרת בגיל 4 כל הזמן שהלכתי לבנות דודות שלי הן היו משאירות אותי לבד עם המוזיקה ואז היתי מתחילה לרקוד כל כך יפה שזה מפחיד היתי בחוג וזה. תאמת בהופעה בגיל6 או 86 לא כל כך הצלחתי היו לי פשלות פה ושם למרות שאף אחד לא שם לב. חח יש לי פחד במה והיתי עך במה בקניון אומנם עם הילדים היותר קטנים כי באותו זמן הפסדתי שיעורים ממספר סיבות שאני לא יודעת לא זוכרת.בקיצור עזבתי תריקוד. חוץ מי זה אני גם ציירתי אבל אחרי שהמורה לציור שהיתה לנו בחוג עזבה הביאו לנו מורה שלא ידעה ללמד אז עזבתי את הציור. אני גם ניגנתי באורגנית היתי בקונצרט ותוריום שקשה להגיע לשם אב אחרי שהחברה שלי עזבה עזבתי ביחד איתה כי היה לי קשה בטענה שנותנים יותר מדי שיעורי בית חח. ובקשר לחלומות הגדולים ביותר שלי: - אני שרה מסוף כיתה ב ניבחנתי למקהלה למרות שכל הזמן אני הברזתי כזה בטענות שאני לא מרגישה טוב שזה היה נכון אבל אני יכולה לסבול את זה בדרך כלל. רק בכיתה ד הבנתי כמה זה חשוב לי עזבתי בגלל שיר מטופש שחשבתי שאני לא יודעת התברר שאני יודעת אותו יותר מדי טוב. אבל בכיתה ה המורה החזירה אותי והיתי הילדה הכי מאושרת בעולם לא הברזתי אף פעם. אני מתה ללכת לחוג אני צריכה לפתח תקול שלי אבל אין לי זמן אני לומדת עד 5 וחצי 3 פעמים בשבוע. למקהלה של הבית ספר תיכון אני לא מסוגלת להיבחן אני מפחדת להיכשל אבל אני אף פעם לא מפסיקה לשיר יהיה אשר יהיה אני כל הזמן שרה. - בקשר למשחק: אני משחקת גם מאז שאני קטנה הופעתי בהופעות בבית ספר למרות שאף פעם מלא שמתי לב לזה אין לי מושג איך זכרתי תטקסט אבל שיהיה חח בטח בגלל שאנחנו אני וחברותי ולפעמים גם הבנים הצטרפו המצאנו את הטקסט לפי השיעורים חחח. היתי גם בחוג שבדרמה בבית ספר במחצית א המורה היה בשוק ממני (הוא אבא של ילד מהכיתה לשעבר שלי) תאמת לא רק בגלל המשחק היתי היחידה בשקט אבל שיהיה חחח היה איזה יום אחד שהוא אמר שהוא אוהב אותי הכי הרבה "ושאני הכי מוכשרת שם ושאני יצליח" זה חיזק אותי. היתי צריכה ללכת לחוג דרמה גם בכיתה ו המורה לאומנות שהיתה לי רצתה שאני ילך אבל כל הזמן שחכתי חבל... בקיצור מה שאני מנסה להסביר פה: אומנם אני עדין סובלת כי החברים שלי לא מבינים אותי אף אחד. לא מאמינים לי שאני סובלת לא רק מי זה אלה אני סובלת מכאבים חזקים 4 שנים בראש. היום נפגעתי נורא החברה הכי טובה שלי אמרה שאני ממציאה הכל, עם אני ממציאה אז איך זה שאמול כמעט התעלפתי לה ביידים? אבא שלי ילך לרופא ויבקש שתעשה לי בדיקה בראש נמאס לי. אחרי השנה הראשונה הפסקתי להתלונן אף אחד לא האמין לי הרופאים טענו שהמצאתי השנה סיפרתי הכל שוב כ היה לי איזה חודשיים שהכל כאב לי וזה... עשו לי בדיקת עיניים הוא אמר שמשהו מוזר בעיניים אבל לא מוצא בעיה. ובדקו לי בדיקות דם יש לי לחץ דם נמוך. אבל מי שמחזק אותי אלה אתם חברי באינטרנט אני לא שמתי לב אבל אני מתחילה להאהוב את עצמי ולרצות לקנות בגדים שזה סיוט חח וללכת למכון כושר אני לא מצליחה לעשות רבע סיבוב בספורט חח ואפילו שוב התחלתי לרקוד לעצמי ויפה חח שזה מפתיעה היתי גרוע לאחר שעזבתי. אני התחלתי לחייך ולהנות מהחיים. בקיצור עכשיו הבנתי שעם אני רוצה אני יגשים את חלומותיי סורי ששיגעתי אותכם תיקראו עם בא לכם כי אין קשר היתי חייבת לספר את זה סורי חחחח -נטלי-

1dana1

New member
שמחה שהכל שב להיות טוב...! ../images/Emo23.gif

אני בכל אופן.. תמיד יאהב אותך מאמי !! ואני מקווה שתצליחי בתחומים רבים !!!!!!

°°NaTaLi°°

New member
תודה דנדושש

מתה עלייך!
לבנתיים אני מתמקדת בשתי דברים אחותי הכי חשוב!! בזכותה אני מנסה להבריא כדי לעזור לה! ובלימודים שאני לא יודעת למה אבל כרגע הדבר היחיד שחשוב לי זה אנגלית חח בטח יש לי תמורה הכי מדהימה בעולם היא עוזרת לי נורא בזכותה אני 100 באנגלית עכשיו לא כמו פעם! נקווה שאני יצליח גם בשאר התחומים אמן כבר נמאס לי מהתגבורים האלה!

ט ו פ י 2

New member
אני לא מבינה משהו==> כנסי..

במה את חולה? אני מביהנ שיש לך בעיות אבל למה זה קשור בדיוק..?

ענבררר

New member
לנטוש המתוקה שלי!!!

אני בחיים לא אמרתי שהמצאת את זה!!!!!!!!! ותדעי ל שאני כן מבינה אותך ואני יודעת שכואב לך אבל אנחנו בכיתה לא יכולים לעשות כלום.... אבל תדעי לך שאני חולה עלייך ואני מבינה אותך מאוד!!! ושאת יכולה לסמוך עליי בקשר להכול!!!!!!

Aviad1987

New member
נטלי ../images/Emo24.gif

אני שמח שכל האנשים פה בפורום והסדרה עצמה עוזרים לך להתמודד עם כל הקשיים וכד'. את תמיד מוזמנת לכתוב פה, וגם אם זה לא כל כך קשור... אנחנו נשרוד
יש לך גם עוד פורומים בנושא שאת יכולה לשוחח בהם על העניין, אם את מעוניינת
לילה טוב לכולם, אביעד

b0nItA de MaS

New member
אביעד, שאלה קטנה...

הפורום ימשיך לפעול גם אחרי שהסידרה תיגמר? זה מזה חשוב לי אז תענה...

yellow cheese

New member
נטלי.

ראשית, אציין שקראתי הכל, למרות שהיה ארוך ולא קל. ו..ממרומיי גיל 19, תני לי לנסות להגיב לך ותשתדלי להפנים את דבריי. אני אגיב על ההודעה הזו מהגרוע ביותר והכואב ביותר אל ה'קל' ביותר. הנסיון להתאבדות עם כל הכאב, הצער, האכזבה, הדכאונות, מצבי הרוח
תעיפי את המחשבה של לקצר לעצמך את החיים
אף אחד ושום סיבה לא שווים שתאבדי בגללם את החיים שלך. החיים הם המתנה הכי יפה שקיבלת, שאת מקבלת ושתקבלי. התאבדות זהו פתרון קבוע לבעיה זמנית. כל בעיה אפשר לפתור. כל בעיה. ברוך ה', ישנם מספיק אנשים מקצוע שיעזרו לך, מספיק אנשים שיהיו שם בשבילך ויתמכו בך בכל רגע נתון. [אנחנו לא מכירות, אך אני אהיה שם בשבילך אם תצטרכי
] החלומות שלך כל בנאדם נולד עם הרבה כשרונות, את חלקם הוא יפתח עם השנים ואת חלקם יזניח. אם את באמת אוהבת לרקוד, לשיר, לשחק ולצייר
תפתחי את הכשרונות הללו, תעשי משהו עם התחביבים הללו. אל תזניחי את החלומות שלך, תעזרי להם להתגשם. תאמיני בעצמך.
החברים שלך אם החברים שלך לא מאמינים לך, הפני את תשומת ליבם להודעה הנ"ל. תני להם לקרוא אותך. תני להם להבין את המצוקות שלך, תבקשי מהם להיות שם בשבילך. [למרות שבתור חברים זה צריך לבוא באופן טבעי, אבל מילא]. תחייכי, תשמחי, תרקדי, תשירי, תציירי, תהני והעיקר אל תוותרי על החלומות שלך. זה הכי חשוב, זה מה שמניע את האדם. ואת המחשבות על ההתאבדות, אנא, סלקי ממחשבותייך. להתאבד זה אנוכי ו..נכון שאנחנו לא אנוכיים?
ו
בדרך החדשה. -שירלי-

NaTaLi MiChAeLi

New member
נטלי

קודם כל,אני חושבת שאני מבינה אותך להרבה אנשים יש בעיות בחיים,ורובם נעשים בגלל בעיות חברה ולחץ חברתי.. אני שיחקתי ביסודי כל שנה בהצגות בית ספר,הופעתי מהחוגים שלי {ריקודים,מהמתנ"ס}ביום העצמאות בכל מיני מקומות,היה איזה פסטיבל מוזיקה כזה שנה שעברה בטבריה,הופענו שם,הופעתי גם בגרנד קניון..בהמון מקומות,הקיצר,החלום שלי זה להיות שחקנית,אני לא רוצה שום דבר חוץ מזה..!! אני כרגע בחוג תאטרון,ואממ...אין לי מושג מי ראה את הסרט:"2 דקות בפראדיסט" או איך שלא קוראים לזה,הקיצר המורה שלי בחוג תאטרון הוא היה השחקן הראשי והוא שיחק עם אפרת{חברה של יהודה לוי}, בקיץ קץ,נטלי,אני מבינה אותך,ולכל אחד יש בעיות בחיים, ד"א, יש לך אחלה שם!!

°°NaTaLi°°

New member
תודה רבה לכולם...

תודה שקראתם את הכל. וכן אני מתחילה להפנים את זה שהחיים שלי בסדר ושאני בסדר והכל בשביל אחותי, לאחותי יש מעיין מחלה היא תולשת שערות וכולם מתרחקים מימנה אין לה חברות יש כאלה שחושבים שיש לה סרטן בקיצור אני היחדה שנשארתי לה.היא התחליה עם זה מתי שעזבתי תבית ספר כי אני עזרתי לה בבית ספר עם הבעיות שלה. הכיתה שלה התייחסה עליה ממש רע. היא גם רצתה להתאהב היא ניסתה לחנוק את עצמה שבוע שעבר היא כמעט קפצה מהמדרגות בבית אמרתי לאמא שלי היא לקחה אותה לפסיכיאטרית אחרי זה היא הלכה לבית החולים כי היא פגעה בעין שלה אז עשו לה בדיקה גם גילו שיש לה משהו בראש כנראה מהתרופות התברר שהם מאוד מסוכנות גרומות להתאהבדות כאבי ראש וכו.. עשו לה בדיקות והיא חזרה אתמול. ורק בשבילה אני מנסה לחזור לעצמי להורים שלי יש מספיק בעיות!. אני אפשר להגיד כבר לרוב חזרתי לעצמי. וענברושש אין קשר לבעיות שלי את יודעת טוב מאוד אל מה אני מדברת אתן לא מקבלות אותי כמו שאני וזה מה שמפריע לי. אני ילדודית תפנימו וחוץ מי זה רק שתדעי אני עושה לכן את זה בכוונהה לראות עם תקבלו אותי כמו שאני חוץ מי זה זה אחד הדברים שעוזרים לי להחלים מהדבר הזה.למעשה את היחידה בכיתה שיודעת עלי את מה שסיפרתי לך קשה להבין אותי לפעמים את מבינה לפעמים לא. ולא לכולם יש תאפשרות להבין אותי כמו שהיה שנה שעברה כולם צחקו עלי על מה שסיפרתי אתם צחקתם לי בפרצוף לא את אבל הרוב כן. ואחרי זה שחזרתי יומיים לאחר מי כן התייחסתן עלי כאילו מישהו מת שזה הדבר שהכי הציק לי לקח לי זמן להרגיע אותכם ולהשכיח את זה מימכם כדי ששתיחסו עלי רגיל. או שוב אני מוציאה הכל חחח טוב עפתי למקלחת אני יחזור ב5 וחצי הרגע סימתי טיול בשלח. אני חייבת ללכת למקלחת ואז לחזור לבית ספר יש לי תיגבורים ביי מתה על כולכם!!!!!!!!

יווו... מסכנה...

אבל למה היא עושה את זה לעצמה
היא לא חשה את הכאב
והיא מתנהגת כרגיל ולפעמים עושה את זה, (ואני נורא מצטערת אם לא תביני נכון את מה שאני כותבת עכשיו>>>) או שתמיד יש לה התנהגות "מוזרה"
אהה ודרך אגב, עצה לך ולאחותך : אם ה"חברות" שלכן שופטות אותכן בגללכן (אותך, נטלי, בגלל אחותך, ואת אחותך בגללך [כאילו שאת רוצה להתאבד {חס וחלילה} וזה...]) אז הן ממש לא חברות אמיתיות
אם הן היו חברות אמיתיות אז הן היו תומכות בכן
אני מציעה שתעברו בצפר ותצאו יותר לבלות אחת עם השנייה או לבד וככה תמצאו חברות חדשות
ואם המצב הכלכלי של המשפחה שלכן טוב, אז אולי גם תעברו עיר
ודרך אגב, איך ההורים "מתמודדים" עם המצב שלך ושל אחותך
ואם השאלות שלי פגעו בך (ממש לא בכוונה
) אז את לא חייבת לענות ולא להתייחס
אוהבת
, אלינה...

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif נטלי....

המשיכי כך... אל תשימי על החברות שלך... החברים האמיתיים שלך שתמיד יאהבו אותך וייתמכו בך זה אנחנו.... מקווה שתרגישי יותר טוב ואני מאוד מקווה שתיהייה עונה שנייה של ראש גדול {גם בשביל שתוכל לשמח אותך וגם בשביל שיהייה לי מה לראות בטלוויזיה... חחחח} באהבה גדולה מאוד, תמיד איתך- רותם.

toxic babe

New member
~נטלי~

אני מאוד שמחה שהחלטת את ההחלטה הנכונה, להתאבד זו לא דרך, את לא פותרת בזה שום דבר את רק נפטרת מהבעיה. אם יש לך בעיה עם חברות תמיד אפשר לדבר, יש הורים, מורים, יועצים... ותחשבי על זה שחברות עם כל הכאב שבדבר זה משהו זמני, את לא נשארת איתם כל החיים, עם חלקם הגדול תאבדי קשר ותכירי אנשים חדשים. עוד לא התחלת לחיות באמת, והחיים האמיתיים קשים אבל עם כל הקושי תאמיני לי שזה כיף לחיות. וחוץ מזה עד שאלוהים לא קובע שאת צריכה ללכת, את לא הולכת לבד, הבנת?!.. קראתי את כל מה שכתבת, וחייך כל כך מעניינים ויש לך כל כך הרבה תחומי עניין, תפתחי את זה ותעשי מה שאת אוהבת!!! אל תחשבי על דברים רעים ועל כמה קשה לך, תחשבי חיובי!! =) בהצלחה בהמשך!!

לנטלי!!!

אני רוצה להגיד לך שאני ממש שמחה בשבילך!!! את חייבת להבין שבחיים,מה לעשות,יש לפעמים משברים ודברים קשים..אבל למרות הכל צריך להגיד תמיד תודה על מה שיש לנו..! מה לעשות?החיים לא ורודים..החיים הם מתנה
שניתנה לכל אחד ואחת מאיתנו..ולמרות כל המשברים והדברים הקשים תמיד צריך ללכת הלאה..ולהתקדם במסלול שלנו.. גם אם אין לך חברים בכיתה וגם אם אף אחד בכיתה לא מאמין לך ולא עוזר לך..תמיד תדעי שיש לך אל מי לפנות.. זה טוב לפרוק את הלב
..ואנחנו תמיד נשמח להקשיב לך ולעזור לך!!! ולסיום..את חייבת להאמין בעצמך ולהראות לכל אחד ואחת בעולם הזה מה את שווה וכמה את שווה!!! בהמון המון אהבה
,מורן..

לנטלי..

אני מאמינה לך! אני מקווה שתצליחי בכל החלומות שלך ושתאמיני בעצמך! אוהבת, אלמה

shirel 1211

New member
לנטלי המדהימה../images/Emo70.gif

כל הכבוד לך, את מדהימה
הנה כמה סיבות לכך שאת מדהימה ושהכל יהיה בסדר:
מי שעושה טוב מקבל טוב- ואת עושה הכי טוב שיש
את מוכשרת בטירוף ואין סיבה שלא תצליחי
את יפהפייה
את
אני מאחלת לך את הכי טוב שיש, מגיע לך

°°NaTaLi°°

New member
תודה לכולם ותשובות על השאלות חח:

טוב קודם כל: זה לא שאין לי חברות יש לי אפילו יותר מדי אבל לפעמים הן לא מבינות אותי. וזה מה שמפריעה לי אני רוצה שיקבלו אותי כמו שאני לא שיכריחו אותי להתבגר. תאמינו לי סבלתי מההכרחות שלהן מספיק. דבר שני לאלינה: אלינה אני לא מתכוונת לעבור בית ספר כי עוזרים לי שם אומנם החברות שלי לא מבינות אותי כי זה די באשמתי אני נפתחת רק באינטרנט למרות שזה הכי הרבה באשמת החברות הכי טובות שלי(שירי מריה לא להעלב חח אתן יודעות את זה) כי כל פעם שדיברתי איתן הן התעלמו. והיום הן שואלות אותי "למה להם את מסרת ולנו לא"? אז הסברתי להן בגלל שאתן לא הקשבתן התעלמתם והפכתם אותי לבן אדם סגור אז איתם אני לא יכולה להיפתח משהו שלא אמרתי להם חח: בקשר לזה שלאט לא אני הופכת להיות בן אדם פתוח שיתעפקו. ובקשר לאחותי היא שנה הבאה בתיכון וחוץ מי זה השנה היא עברה כיתה למחנכת לשעבר שלי אין מורה יותר טובה מימנה מירי את מדהימה! אז היא עוזרת לה מתי שצריך. הינה עכשיו באים עליה כמה ילדים מהכיתה לבקר הגיעו שניים יגיעו כנראה עוד יותר מאוחר. והיא כבר לא תנסה להתאהבד אני מקווה שיפסיקו לה תכדורים והיא תיהיה בסדר.

Gc FaN

New member
נטלייייייייייייי!!!!!!!!

שלא תחשבי אפילו על להיתאבד!!! תאמיני לי שאני מבינה אותך...ההיתי במצבים כמו שלך... ומה שיש לי להגיד לך זה רק שתשימי זין על אלה שלא מתייחסים אלייך..או אלה שלא מאמינים לך...ובלי להעליב אותך אם החברה הכי טובה שלך אומרת לך שאת ממציאה אז היא לא חברה!!! אז זהו שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך!!!ושתצליחי להגשים את החלומות שלך!!! ואם בא לך לדבר... 289057406 אוהבת המוןןן, אלונה

למעלה