יש לי ילד בן 5 יש לי פצע בלב

• פותח הנושא q.
  • פורסם בתאריך

q.

New member
יש לי ילד בן 5 יש לי פצע בלב

יש לי ילד! זה 3 שנים שאני לא רואה את בני -- התגרשנו -- מאבק מכוער של כסף רכוש וכבוד עם הרבה מאוד אמוציות שגרם לי לתנתק מגע באופן מוחלט דמותו ותמונת התלתלים שלו רודפות אותי יום יום ודקה דקה במרוצץ המטורף של החיים הצפופים בן פרנסה וניהול חיים שוטף הפצע של בני ממשיך לדמם ולא מגליד עם השנים הוא ניפתח למראה של ילד ברחוב הוא נפתח לקול צחוק של ילד בגן שעשועים הוא ניפתח לכל מראה של אופנים קטנות וקורקוניט של ילדים וכל מראה של הורה וילד שאוחזים יד היד כשאני שומע את המילה אבא אני נידרך יש לי ילד אבל אין מי שיקרא לי אבא כשהוא נולד חשבתי שאחזור לילדות שגזלו ממני כשהיתי ילד ועכשיו גזלו את ילדותו ממני יש לי ילד בן 5 יש לי פצע ``מדמם``

גרא.

New member
הילחם על זכותך לבנך...

qיקר.דבריך יוצאים מהלב,מרגשים ומזעזעים עד למאד.איך יכול להווצר מצב בו אב אינו אינו יכול להפגש יותר עם בנו?..אלא אם כן,מפריד מרחק של אוקיינוס ביניכם.נוכח דבריך,חשתי בעצמותי את החסך,והעוול הנורא שנגרם לבנך,שנאלץ לחיות בלא אב,דווקא בתקופה כה קריטית בהתפתחותו.לא ברור לי איך,ומה קרה,וזה גם לא משנה כרגע.אתה אוהב את בנך,כמה ועורג אליו,מתגעגע,וזקוק לו,והוא לך.אז,קח עצמך בידיים.הפסק להכות על חטא,לך והילחם על זכותך להיפגש עימו.למיטב ידיעתי,חוקית,יש לך זכות לראותו, להפגש לחבקו,לבלות ולהיות עימו שעות,וימים במשך כל שבוע. כמובן,לפי הסדר פגישות שיעשה ע``י עו``ס דרך בית המשפט.חבל על כל רגע.יש לכם השניים,כל כך הרבה על מה לדבר,ומה לעשות יחדיו.. אז q יקר,קדימה..צא להאבק על זכותכם להיות יחד,אתה ובנך..ואין ספק כי בסופו של מאבקך הצודק,תהיו שוב יחד..

סמדר*

New member
פצע מדממם - תגובה

q שלום... אני נמצאת בהליכי גרושין וכל כך מטרידה אותי העובדה כי אביהן של בנותי נשאר בלי בנותיו... יוצא לי הרבה להרהר בבקרים שהוא מתעורר בבית ריק, ואני הולכת כל בוקר לנשק את ילדותי.. חשוב לי יותר מכל רכוש כסף או ממון שישאר קשר עם האבא שלבנותי יהיו שני הורים אמנם נפרדים אבל זמינים... אל תוותר על הילד שלך !! סמדר

runa5

New member
ואיפה הילד........

תראה, כשאני קוראת את המכתב שלך, שוב ושוב אני פשוט , לא מסוגלת להבין את הסבל שנגרם לך ולילד. עצם המחשבה של ניתוק ילד מאחד ההורים (גם אם אנחנו לא מסתדרים)גורמת לי לפחדים נוראיים רק מההשלכות של כל הצדדים בעניין. אסור לנו לשכוח שישנם ילדים באמצע. אז אוקיי, אנחנו לא מסוגלים לחיות בשיתוף, בדיוק כמו שידעת לקחת את עצמך ולהתגרש. מה שלדעתי היית ואתה עדיין צריך לעשות הוא - לאסוף את עצמך ברצינות, ולהילחם על מה שמגיע לך. המלחמה הזו כפי שאני מבינה מהמעט שקראתי ברקע, תהיה לא קלה בכלל, מה שצריך לעמוד לנגד עיניך הוא הילד בלבד - ומשם בעצם תשאב את הכוחות להמשיך, ולהגיע אל המטרה שלך. אני בטוחה שאם תתמיד , בסוף תצליח - כי מה שבטוח הוא - שהילד זקוק גם לך. בכל אופן, אני מאד מקווה שתצליח ותראה אותו כבר בהקדם. בהצלחה זהבה

למעלה