יש לי סיוטים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שזה מצחיק, כי החלומות מבוססים על חיי היום-יום, לא בהכרח מה שקורה בהם אלא הלך הרוח הכללי, ככה שלאנשים עם חיים טובים יהיו חלומות טובים או ניטרליים, ולאנשים עם חיים רעים יהיו חלומות רעים, והחיים שלי טובים, אז כאילו, מה הקטע?

אני לא זוכר רצף כזה של סיוטים מאז...נראה לי כשהייתי בן 11? וזה אומר הרבה מאוד, כי כשאני הייתי בן 11, השנה הייתה 2009.

אולי זה בגלל מבחן המתא"ם, שאליו ניגשתי היום לקראת המשך לימודיי והתואר השני שאעשה בפסיכולוגיה קלינית?

אבל המבחן והלימוד אליו לא הלחיצו אותי, ריגשו אותי בכל צורה או דרך או היוו בעבורי גורם מעיק.

מוזר.

טוב, נו.

נקווה שזה ייפסק עכשיו 🤷‍♂️

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תרשם למועד ב
אין מועדי ב' במבחן המתא"ם. רק את המועד הבא. זה גם לא מעניין אותי להיבחן עוד פעם. אין טעם להיבחן עוד פעם כשאין מספיק זמן וכשמודיעים שנשארו חמש דקות עוד לא הספקת לענות על מחצית השאלות בכלל כך שמחצית הציון אפילו לא קשורה לידע, היכולות או הביצועים שלך, עוד מלפני מה שאת החצי של הניקוד שנשאר, גם את חלקו מפסידים על תשובות שגויות בכמות כזאת או אחרת. עוד אין טעם להיבחן עוד פעם כשגם בלי הבעיות הטכניות, המבחן ממילא לא שווה כלום, ולא באמת מודד שום דבר שאפילו מתקרב למדידת הכשירות או ההתאמה של המועמד לתואר שני להיות מטפל, וזאת בניגוד לאיך שהרוב הגדול של המועמדים לתואר שני בפסיכולוגיה מעוניינים להיות מטפלים.

לסיכום-לא מעניין אותי. פשוט לא מעניין אותי. העיקר שעברתי עוד משוכה בדרך אל התואר השני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר וברוך שפטרנו מהמתא"ם הזה.

ai27

Well-known member
אין מועדי ב' במבחן המתא"ם. רק את המועד הבא. זה גם לא מעניין אותי להיבחן עוד פעם. אין טעם להיבחן עוד פעם כשאין מספיק זמן וכשמודיעים שנשארו חמש דקות עוד לא הספקת לענות על מחצית השאלות בכלל
אם לא ענית על מחצית מהשאלות, הציון שלך צפוי להיות נמוך מאוד
לסיכום-לא מעניין אותי. פשוט לא מעניין אותי. העיקר שעברתי עוד משוכה בדרך אל התואר השני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר וברוך שפטרנו מהמתא"ם הזה.
אם נכשלת
לא עברת את המשוכה
אלא סוננת

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם לא ענית על מחצית מהשאלות, הציון שלך צפוי להיות נמוך מאוד
עניתי. ניחשתי הכול מעכשיו לעכשיו בחמש דקות שנותרו.
אם נכשלת
לא עברת את המשוכה
אלא סוננת
עצוב שגם לאחר ההסברים הרבים, עדיין אינך מבין איך הדברים האלו עובדים.

ai27

Well-known member
למעלה