יש לי סיפור

roeeko levi

New member
יש לי סיפור

זהו סיפור עצוב וכל פעם שאני חושב על זה בא לי להתאבד.. אז ככה - זוכרים את החידון על U2 שהיה ב- Ynet? אני הייתי מיחידים שפתרו הכל נכון ונקראתי להשתתף בחידון שנערך בתוכנית "המצעד" שבערוץ ביפ יחד עם עוד 3 שענו נכון, הפרס לשניים הראשונים הוא כרטיס טיסה ללונדון להופעה של U2, במהלך החידון המתחרים עומדים מאחורי דלפק עם זמזמים ונשאלים שאלות, בשלב הראשון כל תשובה נכונה מזכה בנקודה, בסוף שלב זה סיימתי ראשון ונסיעתי מובטחת, בשלב השני כל תשובה נכונה מזכה ב -2 נקודות. לפני השאלה האחרונה אני הייתי במקום השני, אחרי בהפרש נקודה - מתחרה אחר,שאלה אחרונה נשאלת..אני זימזמתי...וכמו מפגר ...עניתי לא נכון...אותה מתחרה שהיתה אחרי בנקודה ענתה נכון...והפכה להיות במקום השני...אני נותרתי במקום השלישי. ארוע זה מופיע לי בלילות בצורת חלום בלהות - ועד היום אני לא מבין איך זה קרה לי.. ליאם גלאהגר - סולן אואזיס - אחד שלא נוטה לפרגן לאף אחד ותמיד אומר שהם הלהקה הכי טובה בעולם ושכולם זבל - אמר שאותה הופעה היתה פיצוץ ושזו היתה ההופעה הכי טובה שראה בימי חייו - זה בכלל גרם לי לשברון לב ולדיכאון אינסופי

:&acute../images/Emo7.gif אני משתתפת בצערך

בתור מי שראתה את המודעה הזו רק אחרי שהמבצע ההוא נגמר, אני מבינה את כאבך. אני מקווה שנוכל לעשות פעם איזה התארגנות של אוהבי יו2, בtour הבא, ולטוס לנו להופעה של ארבעת הגדולים
(זה חלום שיש לי המון זמן)

Tabasco

New member
אוי אלוהים ../images/Emo108.gif

איזה חר* של מזל... אבל אם אתה באמת רוצה לשמוע את דעתי, תסתכל על הציטוט בחתימה שלי ותבין מה העמדה שלי בקשר לזה- אתה אף פעם לא יכול לדעת מה יהיה! בכל אופן, אל תאכל את עצמך, או כמו שאומרים: לא בוכים על חלב שנשפך! זה שייך לעבר. וכמו שניצן אמרה, מי יודע אולי יום אחד (אם תהיו ילדים טובים) נאסוף את החפצים שלנו ונטוס כולנו להופעה! ברוך הבא רועיקו!

night hawk

New member
אני הייתי המיתחרה השניה....

זוכר אותי? עבר הרבה זמן מאז התחרות,ואת האמת הייתי בטוחה שאני מפסידה אבל הופתעתי והייתי בשוק ואל תהיה עצוב אני בטוחה שיהיו עוד סיבובי הופעות שתוכל לראותם אני מסכימה עם גאלאר זו באמת הייתה הופעה טובה...אבל ההופעה שלהם בארץ הייתה גם טובה.... היית בה?

למעלה