יש לי רעיון גאוני שבטוח יפיל את הממשלה

Harrington

Well-known member
מנהל
כל מי שחפץ בהפלת הממשלה פשוט ממחר לא ללכת לעבודה
איך זה בדיוק יגרום להפלת הממשלה? כמה זמן יעבור מהיום הראשון בו נמען שלך יפסיק ללכת לעבודה עד ליום בו תיפול הממשלה? ממה תתפרנס משפחתו בתקופה זו? מה מבטיח לו שמשרתו תישמר אם יפסיק לאייש אותה?

dory30

Well-known member
אם מיליון איש יחליטו ביחד להישאר בבית עד להודעה חדשה הכל יקרוס מהר מאוד
יש לנו עסק עם קואליציה מגובשת מאוד ואופוזיציה מפורזת מאוד. זה מתבטא גם בדפוסי ההצבעה. לפיד וגנץ לא הוכיחו שהם מסוגלים להוביל גוש ביחד או לחוד. המסקנה היא שליברמן ובנט צריכים להיות בפרונט, או לפחות בעמדת השפעה- כדי שאפשר יהיה להחליף את הממשלה ולהתחיל בהחזרת המדינה לשפיות.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל מי שחפץ בהפלת הממשלה פשוט ממחר לא ללכת לעבודה
הממשלה כנראה לא תיפול בעקבות צעד כזה. מה שכן יקרה זה שהרבה מאוד ישראלים ייפגעו ממנו (כפי שהם נפגעים מרוב צעדי המחאה של השמאל/רל"ב). כך למשל חולים רבים שרופאיהם לא יגיעו לעבודה, מטופלים וצרכני שירותים שונים שספקי השירות לו הם נדרשים יישארו בבית, ועוד.

הממשלה? תגחך כלאחר יד, תקבע שהשובתים אינם זכאים לשכר בגין הימים בהם לא עבדו (מה שיחזור כמובן כבומרנג לאותם שובתים), ותוך מספר ימים סביר להניח שרוב השובתים יעשו 1+1 ויעדיפו לחזור להתפרנס מאשר לשבת בבית ולעשות אבו עלי.

dory30

Well-known member
נערך לאחרונה ב:

ai27

Well-known member
אנשים פה עובדים יותר מדי כסף. אבל תראה את זה:
זה שלב מקדים להפיכה הדיקטטורית שהם זוממים
הדבר היחיד שמנע את זה היה הריבים על הג'ובים

dory30

Well-known member
זה שלב מקדים להפיכה הדיקטטורית שהם זוממים
הדבר היחיד שמנע את זה היה הריבים על הג'ובים
ההפיכה הדיקטטורית היחידה היא ההפיכה המשפטית. אחת ההצעות הייתה שבעיקרון ניתן יהיה לבוא אליך הביתה ולעצור אותך, בלי צו נימוק או הגבלת זמן. אתה רוצה את זה? אני לא!

ai27

Well-known member
ההפיכה הדיקטטורית היחידה היא ההפיכה המשפטית.
|יעני|
אין שום הפיכה משפטית, לפידון
עבדו עליך
אחת ההצעות הייתה שבעיקרון ניתן יהיה לבוא אליך הביתה ולעצור אותך, בלי צו נימוק או הגבלת זמן. אתה רוצה את זה? אני לא!
זה המצב כבר היום.
בלי צו נימוק ובלי הגבלה

אם אתה לא רוצה את זה, אתה אמור לתמוך בביטול
לא בהנצחת הקיים

למעלה