יש לי שאלה..בגלל שהגיע החורף אז אני

יש לי שאלה..בגלל שהגיע החורף אז אני

כבר לא יכול לשתות 8 כוסות מים ויותר כי זה פשוט קר ומים פושריעם לשתות זה פשוט מגעיל אז אני שותה פשוט יותר מ8 כוסות תה ביום..זה בסדר? *אני שותה תה בלי סוכר מן הסתם

1 6

New member
לא!!!

לא כדאי לשתות יותר מ2-3 כוסות תה ביום כי זה לא בריא!!! תה גורם לאיבוד נוזלים וגם קפה.. ככה שאתה בעצם משיג את התוצאה ההפוכה... אולי תנסה מים חמים עם נענע ולימון או משהו כזה..? אני עושה את זה לפעמים וזה לא רע בכלל..

1 6

New member
נו זה בערך..

ידוע שלשתות הרבה תה זה לא בריא

אלי ו.

New member
ידוע למי? ולמה זה לא בריא?

בפורום הזה אנחנו אלרגיים למילה "ידוע" שמשמעה בד"כ "שמעתי פעם ממישהו".

1 6

New member
יאא איזה תגובה מזלזלת...

תעשה מה שאתה רוצה מצידי תשתה 50 כוסות תה ביום אם אתה חושב שזה בסדר. למה לחפור??
אני לא אגיד "ידוע" על משהו ששמעתי פעם ממישהו. תה לא בריא אם שותים כלכך הרבה ובטח שלא במקום מים, זה גורם לאיבוד נוזלים ומונע ספיגה של ברזל. זה כמו שתגיד לי שאסור להגיד ידוע שלא בריא לאכול 10 חפיסות שוקולד ביום. צריך לחשוב 10 פעמים לפני שכותבים הודעה בפורום הזה...

אלי ו.

New member
כן, צריך לחשוב לפני שכותבים הודעה

בפורום הזה. רצוי שההודעה תהיה מנומקת וכדאי להביא סימוכין מדעיים להצהרות. הצהרות כמו "אסור לשתות יותר מ 2-3 כוסות תה" המלוות בסימני קריאה רבים אינן תורמות לידע של הקוראים.

1 6

New member
אולי תהרוג אותי וזהו???

אז כל דבר שכותבים צריך לנמק ולחפור לעומק גם אם זה דבר שברור מאליו אחרת מתנפלים על מי שרק מנסה לעזור.. סבבה תהנו לכם לא פלא שכמעט אין אנשים בפורום הזה

תשובה שנהוג לתת כאן בקשר

לצריכת נוזלים. כל עוד יש לך 5 פעמים ביום שתן צלול ולא עכור, סביר להניח שזה בסדר. אם לא, שתה עוד.

למעלה