יש לי שאלה מאד מאד חשובה!

~Gal~

New member
יש לי שאלה מאד מאד חשובה!

התעורר בפורום זוגות מעורבים דיון לגבי מיס פיגי וקרמיט כזוג מעורב. בקיצור - כרגע אני מאד מבולבלת ומקוה שמישהו יעזור - ברור שקרמיט שיחק לא רק בחבובות אלא גם ברח´ סומסום. אבל מה עם מיס פיגי? האם גם היא היתה ברח´ סומסום??? אם כן, אשמח לקבל הוכחות לכך אם יש. חוץ מזה, מישהו אולי מכיר את הסרטון הקטן שבו קרמיט מחכה מחוץ לחדר הלידה ללידת בנו, ואז האחות מביאה את העגלה עם התינוק - שנראה ממש מזעזע??? (מישהו ממש מזמן שלח לי בדוא"ל את הסרטון הזה) ואם כן - איפה אני יכולה להוריד אותו? תודה רבה רבה

DuckY

New member
לדעתי...

מיס פיגי אכן "שיחקה" ברחוב סומסום... חיפשתי הוכחות על כך ומצאתי בGOOGLE המון מסמכים בהם מיס פיגי ורחוב סומסום מוזכרים באותה נשימה, ולכן, לדעתי (ועד כמה שזכור לי) היא חלק מהSTAFF... יניב.

כמובן

הי גל, ברוכה הבאה .. מיס פיגי וקרמיט היו שניהם דיירים ברחוב סומסום. "הוכחה" אפשר למצוא בכתבה הכלכלית הזאת. לא מכירה את הסרטון.. ולא מצאתי אותו בחיפוש מהיר (אולי אני אחפש יותר אח"כ)... אבל בינתיים: "Time´s fun when you´re having flies." - Kermit the Frog קישה

~Gal~

New member
שיחקתם אותה

ותודה רבה אגב, מישהו זוכר איזה שהוא קטע מרח´ סומסום שבו מיס פיגי השתתפה??? כי אני ממש לא...
קישקשתא ונועם - אחלה פורום - בהצלחה

~Gal~

New member
אופס....

יש לי בעיה קטנה וסליחה על הבורות... אם אני רוצה לצרף את הלינק של הסרטון לפורום אחר, איך אני עושה את זה? ניסיתי לצרף את הקובץ שהורדתי אבל זה בלתי אפשרי לצרף קובץ מסוג זה להודעה... שוב תודה

הלינק

הנה הוא: http://www.atraf.co.il/program/fileDownload.asp?my_numOfOutput=415&my_fileName=Muppet.exe&my_fileId=213 או שתלצי כאן עם הלחצן הימני של העכבר ותבחרי ב "העתק קיצור דרך" נועם

למעלה