המון מוצרים יקרים...............
אצלי קונים רק מה שניגמר ............. חלב או לחם או גבינה או סוג של ירק קונים בזמן הפנוי מישהו מבני הבית וזהו לא הולכים עם רשימה מעל ל 5 מוצרים רק למה, תסבירי לי למה "במבה לא לקנות"
איך אפשר לוותר על התענוג הזה?.....
בנושא של מוצרי ניקיון חזרתי ל בית אמא כמו פעם ........ קונים מוצר שיכול לשמש לפחות ל2 או 3 דרכי/ צרכי ניקיון מי זוכר את הג'ל הכחול ההוא ששימש גם לאמבטיה וגם לריצפה ומשאיר אחריו ריח מדהים ועולה 11 ש"ח או את הרם / חול לניקוי אסלות 5 . ש"ח שקל עולה במקום ואגב להחמיץ ירקות הרבה יותר טעים וזול מאשר לקנות מוכן ומאשל או יוגורט זול אפשר להכין לבד את הלבנה או הגבינה המלוחה הכי טעימה והכי זולה ביום שיש ללכת לשוק ולקנות פירות למספר סוגי ריבות יאמיייייי גם כיף להכין גם טעים יותר ומאוד זול......... פינת החיסכון לסוף שבוע שבת שלןם