יש למישהי כאן נסיון עם תפר צוואר הרחם...

יש למישהי כאן נסיון עם תפר צוואר הרחם...

בשבוע מאוחר? (חגיתלה הפנתה אותי לשאול פה...) אני בשבוע 21+3. הריון ראשון (שלישי בעצם, אחרי שתי הפלות טבעיות מוקדמות מאוד, בלי גרידה). עד שבוע שעבר הכל היה פיקס... לפני שבוע וחצי היה לי איזה וירוס (כנראה) עם המון שלשולים וכאבי בטן. הלכתי להבדק כדי לראות אם הכל בסדר, מסתבר שלא
... צוואר הרחם שלי מקוצר- זה נע בין 22-29 מ"מ. הורו לי על מנוחה מוחלטת לשבוע. אחרי יומיים הלכתי להתייעץ עם ד"ר ממט - מנהל מחלקת שים בלניאדו. הוא בדק אותי, ב US צוואר הרחם היה 31 מ"מ, ובבדיקה ידנית - מבחינתו הוא היה ארוך וסגור, והוא "שחרר" אותי מכל הדאגות ואמר לחזור רק למעקב הריון רגיל. עדיין לא הייתי רגועה, וביום ראשון הלכתי לרופא ה"רגיל" שלי, שאמנם פחות מתמצא בדברים כאלה (נראה לי) אבל עשה לי שוב US ואצלו זה שוב היה 23-25 מ"מ...
- עוד שבוע מנוחה... רציתי לשמוע חוות דעת של מישהי שמתמצאת בהריון בסיכון, הלכתי הבוקר לד"ר לנדסברג מרעננה. היא לא בדקה אותי אלא הסתמכה על תמונות ה US מלפני יומיים - אמרה שהן מדברות בעד עצמן, צוואר מקוצר עם פאנלינ בשבוע כזה - זה או מנוחה בשכיבה מוחלטת עד סוף ההריון (ממש שכיבה מוחלטת, לקום לשירותים/מקלחת וזהו) או לשקול תפר... ויותר המליצה לכיוון התפר... אני כבר ממש על הגבול מבחינת השבוע (לדבריה עושים עד שבוע 24...) ואני לא יודעת מה לעשות
(חוץ מלבכות כמובן...) מישהי מכירה את המצב? יש המלצות על בי"ח מסויים? (לאיכילוב אני כנראה לא אגיע - תל אביב זה מסובך לנו מדי, אז נראה לי שהאופציות הן די תל השומר או בלינסון...) תודה מראש על כל תשובה...

תפר צוארי

שלום לך, אני עברתי תפר צוארי בשבוע 13 וזאת לאחר הפלה בשבוע 21 כשהצואר היה בפתיחה מלאה.זה היה הריון מטיפול אז לא רציתי להילחץ,גם לקחתי שמירה. לדעתי אם יש אפשרות לתפור אני ממליצה. בהצלחה

הרמוניה

New member
אני עברתי תפר בשבוע 19

לאחר שהתחיל פאנלינג ומשבוע 22 שכבתי בבית במנוחה מוחלטת (פעם בשבוע ביקורת אצל הרופא, פעם ביומיים מקלחת-מזל שהיה חורף......וחוץ מזה רק לשכב) הצלחתי למשוך עד שבוע 32 בהצלחה הרמוניה

למעלה