יש לנו מטרות משותפות . יש לנו יעדים משותפים. אומר גלנט.

הוא מתכוון לישראל ולאמריקה.
באמת מטרות משותפות. חחחחחחחחח. בשביל מה נסע גלנט לאמריקה? כדי להפיל את ממשלת נתניהו. זוהי הסיבה היחידה.
כל המלחמה הזאת התארכה בגלל שהאמריקאים חסמו אותנו מלנצח את המלחמה הזאת. הסיוע ההומניטרי הלך לחמאס. כלכלת החימושים וצבא קטן מדי עצרו את הניצחון בקרב וגירוש העזתים מהרצועה.
לישראל יש את היכולת לגמור את המלחמה הזאת ב 10 דקות.
אבל האמריקאים לא מרשים.
הם לא מרשים לישראל לחסל את מצרים. שתי פצצות אטום אחת על אסואן והשניה על מעברי התעלה .
הם לא מרשים לישראל לחסל את לבנון. פצצה אלקטרו מגנטית אחת ולבנון חוזרת לתקופת האבן החיזבאללה משותק צה"ל יכול להיכנס לדרום לבנון ולחסל את החיזבאללה.
ואיראן שתי פצצות תרמו גרעיניות שולחות את איראן 100 שנים אחור.
אמריקה לא מרשה לישראל לנצח במלחמה כמו שהיא לא הרשתה לישראל לנצח במלחמת יום הכיפורים ובסוף כפתה על ישראל להיכנע לסאדאת ולחתום איתו על הסכם שביתת נשק בו ישראל שילמה מחיר כבד ומצרים לקחה את כל הקופה. האמירה של קיסינג'ר לדיין תנו להם לנצח קצת והם יחתמו איתכם על סכם שלום התגלתה כבלוף המאה.
ממשל ביידן השמאל האמריקאי והשמאל הישראלי רוצים את הראש של נתניהו. גלנט חושב שהוא יהיה המחליף של נתניהו האמריקאים ירימו אותו עכשיו כאילו ובזכותו האמריקאים משחררים את החימושים שבגלל נתניהו עוכבו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
באמת מטרות משותפות. חחחחחחחחח. בשביל מה נסע גלנט לאמריקה? כדי להפיל את ממשלת נתניהו. זוהי הסיבה היחידה.
כל המלחמה הזאת התארכה בגלל שהאמריקאים חסמו אותנו מלנצח את המלחמה הזאת. הסיוע ההומניטרי הלך לחמאס. כלכלת החימושים וצבא קטן מדי עצרו את הניצחון בקרב וגירוש העזתים מהרצועה.
אבל האמריקאים לא מרשים.
הם לא מרשים לישראל לחסל את מצרים. שתי פצצות אטום אחת על אסואן והשניה על מעברי התעלה .
הם לא מרשים לישראל לחסל את לבנון. פצצה אלקטרו מגנטית אחת ולבנון חוזרת לתקופת האבן החיזבאללה משותק צה"ל יכול להיכנס לדרום לבנון ולחסל את החיזבאללה.
אמריקה לא מרשה לישראל לנצח במלחמה כמו שהיא לא הרשתה לישראל לנצח במלחמת יום הכיפורים ובסוף כפתה על ישראל להיכנע לסאדאת ולחתום איתו על הסכם שביתת נשק בו ישראל שילמה מחיר כבד ומצרים לקחה את כל הקופה. האמירה של קיסינג'ר לדיין תנו להם לנצח קצת והם יחתמו איתכם על סכם שלום התגלתה כבלוף המאה.
ממשל ביידן השמאל האמריקאי והשמאל הישראלי רוצים את הראש של נתניהו. גלנט חושב שהוא יהיה המחליף של נתניהו האמריקאים ירימו אותו עכשיו כאילו ובזכותו האמריקאים משחררים את החימושים שבגלל נתניהו עוכבו.
תחליט: האם תהפוך לנביא זעם או שתהיה פרשן לאומי.

תחליט: האם תהפוך לנביא זעם או שתהיה פרשן לאומי.
אנחנו כאן בהלם טוטאלי.
שום דבר ממה שקרה ב7.10 לא לימד אתכם כלום.
נשארתם תקועים ב6.10. כל ההנהגה הממשלה שלכם והמטכ"ל שלכם אתם האזרחים היהודים אתם לא ראויים לדם של החייל שנפל היום בג'נין, לאזרח שנרצח בשבוע שעבר בקלקיליה.
אתם חברה עלובה רקובה אידאולוגית ותרשום מה שאני כותב לך ותעביר את זה לדורות הבאים אחריך.
ישראל תחדל להתקיים כמדינה יהודית ריבונית הרבה לפני שתגיע ליום ההולדת ה100 שלה.
אז לדעתי אתה יכול בהחלט לכנות אותי נביא זעם.
לפעמים אני מפרשן מצבים ולפעמים אני מכהן על תקן של נביא זעם אבל חשוב יותר מה אני אומר מהגדרת התפקיד שלי.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל המלחמה הזאת התארכה בגלל שהאמריקאים חסמו אותנו מלנצח את המלחמה הזאת.
נכון. אבל זה נעשה מתוך טיפשות אמריקאית, לא מתוך כוונות רעות (אין כל סיבה לחשוב כך). אלמלא היו מעכבים את הפעולה ברפיח המלחמה הזאת כבר הייתה מאחורינו.

בכלל, לא ברור מה פתאום ארה"ב מבקשת לייעץ לישראל בנושאים האלה. זה לא שאמריקה ניצחה כל כך הרבה מלחמות בחייה. ברוב המלחמות בהן השתתפה הסתבכה גם כשניצחה. זה שיש לה כוח רב (ובאמצעותו היא מצליחה לנצח מלחמות) לא אומר שהיא חכמה במיוחד בנושא.
ספק אם ישראל רוצה את זה בכלל, לא קשור לאמריקאים דווקא. אכן אין שום סיבה או עניין לעשות את זה. זאת התלהמות חביבה, אבל אין בה שום ממש.
הם לא מרשים לישראל לחסל את לבנון.
כנ"ל.
פצצה אלקטרו מגנטית אחת ולבנון חוזרת לתקופת האבן החיזבאללה משותק צה"ל יכול להיכנס לדרום לבנון ולחסל את החיזבאללה.
ישראל לא מעוניינת כלל להשתמש ב"פצצה אחת" וזהו. היא מאיימת על לבנון מתוך תקווה שזה ישפיע על החזבאללה. בעבר זה אכן עבד (נתניהו התחיל עם השיטה הזאת בקדנציה הראשונה שלו כזכור). בינתיים ישראל מתעקשת לא להגדיר את מה שקורה בגבול הצפוני כמלחמה, כך שהמצב מעט שונה. אבל לא ברור מה יוליד יום.
גלנט יודיע שהוא לא יחליף את נתניהו. הוא לא מספיק 'בחיר' מבחינת חברי הליכוד לתפקיד יו"ר המפלגה וגם לא להחלפה זמנית (רשמית) של היו"ר כראש ממשלה חלופי. לא חושב שהוא מספיק מפגר כדי לחשוב אחרת. אמנם היו מקרים בהם פוליטיקאים שוכנעו על-ידי התקשורת שהנה אוטוטו הם נבחרים לראשות הממשלה, והם שינו את דרכם ופעלו בהתאם לכך (ע"ע גדעון סער למשל). אבל גלנט עדיין לא זוכה לטיפול הזה מצד התקשורת ומצד עצמו הוא יודע בדיוק היכן הוא ממוקם.

נכון. אבל זה נעשה מתוך טיפשות אמריקאית, לא מתוך כוונות רעות (אין כל סיבה לחשוב כך). אלמלא היו מעכבים את הפעולה ברפיח המלחמה הזאת כבר הייתה מאחורינו.

בכלל, לא ברור מה פתאום ארה"ב מבקשת לייעץ לישראל בנושאים האלה. זה לא שאמריקה ניצחה כל כך הרבה מלחמות בחייה. ברוב המלחמות בהן השתתפה הסתבכה גם כשניצחה. זה שיש לה כוח רב (ובאמצעותו היא מצליחה לנצח מלחמות) לא אומר שהיא חכמה במיוחד בנושא.

ספק אם ישראל רוצה את זה בכלל, לא קשור לאמריקאים דווקא. אכן אין שום סיבה או עניין לעשות את זה. זאת התלהמות חביבה, אבל אין בה שום ממש.

כנ"ל.

ישראל לא מעוניינת כלל להשתמש ב"פצצה אחת" וזהו. היא מאיימת על לבנון מתוך תקווה שזה ישפיע על החזבאללה. בעבר זה אכן עבד (נתניהו התחיל עם השיטה הזאת בקדנציה הראשונה שלו כזכור). בינתיים ישראל מתעקשת לא להגדיר את מה שקורה בגבול הצפוני כמלחמה, כך שהמצב מעט שונה. אבל לא ברור מה יוליד יום.

גלנט יודיע שהוא לא יחליף את נתניהו. הוא לא מספיק 'בחיר' מבחינת חברי הליכוד לתפקיד יו"ר המפלגה וגם לא להחלפה זמנית (רשמית) של היו"ר כראש ממשלה חלופי. לא חושב שהוא מספיק מפגר כדי לחשוב אחרת. אמנם היו מקרים בהם פוליטיקאים שוכנעו על-ידי התקשורת שהנה אוטוטו הם נבחרים לראשות הממשלה, והם שינו את דרכם ופעלו בהתאם לכך (ע"ע גדעון סער למשל). אבל גלנט עדיין לא זוכה לטיפול הזה מצד התקשורת ומצד עצמו הוא יודע בדיוק היכן הוא ממוקם.
נכון. אבל זה נעשה מתוך טיפשות אמריקאית, לא מתוך כוונות רעות
את מי זה מעניין מה הסיבה שאמריקה חסמה וחוסמת את ישראל מלנצח המלחמה.?
אתה פטריוט אמריקאי או ישראלי? מה אתה מגן לי על הממשל? אובמה טיפש? ראשידה טאליב היא טיפשה? ביידן טיפש? סנדרס טיפש? הם אנשים רעים.
ישראל צריכה להפסיק לאיים על לבנון ולדפוק את לבנון עד העצם.
כלב נובח לא נושך. חיזבאללה חייה וקיימת בזכות לבנון. לכן על לבנון לקבל עונש קטלני.
לישראל יש יכולת לחסל את לבנון כלכלית ולהחזיר אותה לתקופת האבן. גם החיזבאללה יסבלו ולישראל תהיה היכולת למגר אותם.

אין לי מושג. אתה זה שבחרת לכתוב ארוכות בעניין.
אני שואל שאלות פשוטות. בתגובה לשאלתי למה ארה"ב חוסמת את ישראל מלנצח במלחמות כתבת בגלל טיפשות.
אז קודם כל אני לא מסכים איתך על הטיפשות. זה הכל עניין של אינטרסים כלכליים אבל נניח שגם אם אתה צודק עדיין העובדות חזקות מכל דימיון הדחקה והכחשה.
והעובדות מספרות סיפור פשוט. מלחמת ששת הימים הייתה ניצחון דרמטי תחת אמברגו נשק אמריקאי.
מלחמת יום הכיפורים הייתה אסון קולוסאלי תחת נשק אמריקאי.
כל המלחמות שלכם שניצחתם בהם ניצחונות צבאיים היו להפסדים מדיניים והתקפלות. חוץ משלום הגליל שם זרקתם את עראפתץ ואש"פ לטוניס הרחוקה. זה היה ניצחון צבאי ומדיני שהשמאל הישראלי לא קיבל כרגיל השמאל הבוגדני והתבוסתני.

SupermanZW

Well-known member
אתה פטריוט אמריקאי או ישראלי? מה אתה מגן לי על הממשל? אובמה טיפש? ראשידה טאליב היא טיפשה? ביידן טיפש? סנדרס טיפש? הם אנשים רעים.
כלב נובח לא נושך. חיזבאללה חייה וקיימת בזכות לבנון. לכן על לבנון לקבל עונש קטלני.
לישראל יש יכולת לחסל את לבנון כלכלית ולהחזיר אותה לתקופת האבן. גם החיזבאללה יסבלו ולישראל תהיה היכולת למגר אותם.
ישראל יכולה לחסל את החיזבאללה גם בלי לחסל את לבנון. יודעים איזה יעדים שייכים לחיזבאללה ואיזה לא.

ישראל יכולה לחסל את החיזבאללה גם בלי לחסל את לבנון. יודעים איזה יעדים שייכים לחיזבאללה ואיזה לא.
כדי לחסל טרור אתה חייב להשמיד את המארח שלו. לבנון היא התשתית . היא מאפשרת לחיזבאללה להתקיים.
בכל בית ספר לטרור הדבר הראשון שאתה לומד זה קודם כל לפגוע במארח שלו בזה שנותן לו את התשתית .
תראה מה קורה ברצועה. היום התבשרתם שיש קרבות קשים בסג'עיאה לפני שלושה חודשים צה"ל הכריז סג'עיאה בידנו. כבשנו אותה . והוצאתם את צה"ל משם והנה זו לה הפעם השלישית שצה"ל חוזר להילחם בשכונה הצפונית הזאת שקרובה ליד מרדכי
הם ברחו דרך במנהרות וכשצה"ל יצא הם חזרו דרך המנהרות לסג'עיאה.
אז הרגתם עשרות מחבלים .זה מעניין אותם כמו השלג דאשתקד. יש עוד עשרות מחבלים שמחכים לקבל נשק .
זה לא נקרא הבסנו את החמאס. היכולת הצבאית שלהם נמחקה. אולי הם כבר לא מתפקדים כצבא מסודר אבל הם אירגון גרילה שמטרתו לרצוח יהודים, לזנב ביהודים. אספקת הנשק שלהם דרך המנהרות ממצרים לא נפגעה. ישראל אולי הרסה ואטמה כמה מנהרות אבל יש עוד 60 מנהרות לפי דובר צה"ל שמשם החמאס מקבלים נשק .איך אמר לפני הרבה שנים פרשן כדורגל ידוע כשנבחרת ישראל חטפה גול . אמר "ככה לא בונים חומה" ואני אומר לכם ככה לא מחסלים טרור.
אתם פשוט לא יודעים ולא מבינים איך להביס טרור ולהביא לתושבי ישראל שקט ללא טילים רקטות פצמ"רים וחדירות וחטיפות.
כדי להרוג טרור צריך להרוג את המארח שלו . מצרים הייתה צריכה להיות מושמדת בשתי פצצות אטום ולבנון הייתה צריכה להיות מושמדת וכמובן איראן.
ישראל אינה יכולה להשמיד את מצרים לבנון ואיראן בלחימה קונבנציונלית ולכן ב8.10 היה צריך להשתמש בפרחי השלום מדימונה.
בן גוריון קבע מתי על ישראל להשתמש בפרחי השלום.
שלוש סיבות הוא נתן.
הסיבה הראשונה. אם חיל האויר יושמד.
הסיבה השניה . אם כוחות צבא , גרילה של האויב חוצים את הגבול.
הסיבה השלישית . אם האויב משתמש באטום יש להשתמש במכה השניה.

ובכן כוחות צבא גרילה אכן חצו את הגבול שלכם ורצחו אנסו חטפו שרפו .
תרשום ותעביר לילדים לנכדים שלך. אם אתה מבוגר כמובן אבל תרשום . ישראל לא תחגוג את שנת ה100 שלה כמדינת ישראל. היא תושמד הרבה לפני זה.

כדי שתבין מה אני כותב לך אז תרשום. בעוד שנה מהיום החמאס ימשיך לשלוט ברצועה ויזנב בכם קשות מלוחמת גרילה רקטות פצמ"רים בלוני אש ומה לא. בישראל יקום אירגון ארבע אימהות שילחצו על הממשלה להוציא את חיילי צה"ל מהרצועה בגלל כמות ההרוגים לשווא. בישראל יבינו שגם האזרחים סובלים וגם חיילים לוחמים נהרגים.

ככה מפסידים נגד הטרור. במטכ"ל שלכם יושבים דגנרטים עם הרבה ברזל על הכתפיים אבל בין האונות יש וואקום.

SupermanZW

Well-known member
אולי אתה לא יודע, אבל רוב תושבי לבנון לא תומכים בחיזבאללה.

אולי אתה לא יודע, אבל רוב תושבי לבנון לא תומכים בחיזבאללה.
מה זה קשור? אני כן יודע. או לא יודע גם אתה לא יודע כמה מתושבי לבנון לא תומכים בחיזבאללה . אבל מה שאני כן יודע שרוב תושבי לבנון כלומר 100% מהם לא רוצים לאבד את המים שלהם את החשמל שלהם ולחיות בעלטה מלאה ימים רבים בלי מזון . ואז הם בעצמם יעיפו את החיזבאללה מלבנון.

אבל האמריקאים לא מרשים.
תגיד חוחי: מה עדיף? מונית הברידית, דיזל או חשמלית?

למעלה