יש לנו נספחים חדשים לבית

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

frige

New member
יש לנו נספחים חדשים לבית

ביום שישי במסיבת יומולדת בגן הראל קיבל דג זהב חמוד בקופסא קטנה. טוב, אז אחרי שעד היום התחמקנו מזה בנימוס, כבר אי אפשר היה, הרי לא נזניח ונפקיר את הדג המסכן והחמוד, אז אלי לקח את הראל אתמול והם נסעו יחד לקנות בית ואחים לדגיגון הקטן. אז עכשיו יש לנו אקווריום קטן עם 10 דגי זהב חמודים. ורק אני, האמא המשוגעת, או המשוגעת בכלל יכולה לעשות דבר כזה לבן שלה. לקחתי גזר וקילפתי אותו, לקחתי חתיכה מקולפת עשיתי כאילו אני מוציאה את זה מהאקווריום מול הראל והכנסתי לפה, בזמן שאני לועסת אותו אני מוציאה קולות הנאה מה"דג" הטעים. הראל התחיל לצרוח ולבכות, לא נרגע עד שהראתי לו שזה גזר. בסוף הוא דווקא אהב את הרעיון. משוגעת, או לא? לא נורא, ככה מתחשלים. יום יבוא והוא יבין שהעוף שהוא אוכל זה הקוריצה המסכנה. דווקא מדי פעם אני צוחקת ואומרת לו שזה לא עוף זו קוריצה והוא אומר שלא. מאותה סיבה הוא לא נוגע בביצה קשה. משום שהוא עדיין חושב שבצורתה זו יש שם אפרוח. אז תנו בכבוד וברוכים הבאים לדגיגים החמודים שהיצטרפו למשפחתינו. אולי... אולי יום אחד אשוויץ גם בהם
. שרית

dafgol

New member
../images/Emo19.gif ושמו וונדה ../images/Emo6.gif

גם לבר יש 4
י זהב שקיבל מההורים שלי כשגולן נסע לניגריה. באופן מפתיע הם עדיין לא שוחים גב ...... אז אני מטפלת עכשיו גם בהם
ים גם ב
חסר לי שיביאו לי עוד חיות הביתה....אווילדעא חייאס ממש

לולי72

New member
בוקר טוב לכווווווווווולם

אני בבית, כמנהגי מדי חודש בחודשו, התחילו הכאבים, אז לפני שאני אהיה מרותקת למיטה מכאבי תופת, נתנו לי זריקה וחופש בבית, איזה כיף. הולכת לישון קצת כי אני ערה מ - 4:00 לפנות בוקר אבל לפחות הכאבים פחתו.

dafgol

New member
או שלומלומות לך

בדיוק מכינה ליובלי חוברת של דורה

למעלה