יש לסגור את קן צרעות השמאל המכונה מכון ויצמן

marabo

Well-known member
מסתבר שהמקום הזה הוא עוד מעוז שמאל שעולה מיליונים על חשבון הציבור.
מקום מיותר לגמרי.
אני עוד זוכר איך השמאלניות בתשקורת ספרו לנו שהם יביאו תרופה לקורונה אם רק נשקיע בהם עוד מיליונים....פחחחחחחחח

The Real Big Joe

Well-known member
מקום מיותר לגמרי.
אני עוד זוכר איך השמאלניות בתשקורת ספרו לנו שהם יביאו תרופה לקורונה אם רק נשקיע בהם עוד מיליונים....פחחחחחחחח
דגנרט פרימיטבי. היית עדיין אופה חלות לשבת בטבון גחלים, ומרפא מחלות עם עלוקות ללא המדענים שהובילו את המדינה להישגיה

evglev1

Well-known member
מנהל
מקום מיותר לגמרי.
ומי ייחפש תרופה לסרטן?

חנן44

Well-known member
מקום מיותר לגמרי.
בטח אתה רוצה שיפתחו שם ישיבה לבטלנים שלכם
לגבי החיסון לקורונה, זה היה בכלל במכון הביולוגי בנס ציונה הם היו מאד קרובים והחלו בנסיונות על אנשים אבל המדינה הפסיקה לממן אותם כי היה לה את פייזר ששלמו מליארדים לביבי כדי שיסכים להפוך את מדינת ישראל למעבדת הנסוי שלהם

רוב הזמן נח

Well-known member
בטח אתה רוצה שיפתחו שם ישיבה לבטלנים שלכם
לגבי החיסון לקורונה, זה היה בכלל במכון הביולוגי בנס ציונה הם היו מאד קרובים והחלו בנסיונות על אנשים אבל המדינה הפסיקה לממן אותם כי היה לה את פייזר ששלמו מליארדים לביבי כדי שיסכים להפוך את מדינת ישראל למעבדת הנסוי שלהם
לא מצאו שמאלנים שיתרמו להם בשביל להמשיך את הניסוי?

certified.woke

Well-known member
מקום מיותר לגמרי.
שוטה הכפר...

למעלה