יש עונה שנייה לראש גדול וזה קבוע!

יש עונה שנייה לראש גדול וזה קבוע!

עכשיו זה כזה ב-ד-ו-ק-! שיש עונה שנייה... ואני בטוח... מי שסקרן כל-כך מאיפה אני יודע שיתאפק...חח לא עניינכם... בכל אופן יש עונה שנייה!!!!!!!

ישששששששששששששששששששש../images/Emo6.gif

איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף איזה יופי
שוב נראה את אהוביי רועי ובלילי על המסך

אני כבר אמרתי את זה אלףף פעמיםם!!

ואתםם לא מקשיבייםםםם!!!!!!!!!.. יהיה עונה שנייה 100% תשאלו אפילו תשחקניםם!!! <<<א!ה2ת... 0פ*7!ששש<<<

חחחחחחחחחחח הילוששששששששש

כמהה זמןןןןןןןןןן... חחח מה קורהה יפתיייייי?? יש חדש? א!ה2תת... 0פ*7!שש!!

חחחח....שניםםם!!ספו'ש...

אוך הלימודים...!!!!!!!אוך החרשונות אוך!!!חחחחחוואלה....שורדים את יודעת...מצאתי אהבה חדשה...דרך הפורמים גם כן...כמו אושרי...איזה כיף לי..!!!!!!שרופה עליו!!!חחחחח...ואצלך?ספו'ש נסיכה...איך את רוצה שלא נדסקס שנים אם אין לי תאיסייקו/תמסנ שלך אע??יאללה יאללה רשמי לי פה אותו מיד....!!!שרופה עלייךהילו'ש חחחח

היילוש כננסיי כפרה..

אהבה חדשהה?? יפהה... גםם לייי יישש!!! אמרתי לך כבר שאנחנו נשמות תאוממותת?? חחח... אייסי=>200311456 מסן=>[email protected] מתה עלייךךך... 0פ*7!שש!!!

חחחחחחחחחחח הילוששששששששש

כמהה זמןןןןןןןןןן... חחח מה קורהה יפתיייייי?? יש חדש? א!ה2תת... 0פ*7!שש!!

אפרופו שחקנים...

מה נסגר עם המפגש מעריצים
סליחה, ממש סליחה, אני לא מתכוונת לפגוע, אבל זה כבר ממש מעצבן
כן, גם לנו יש לימודים ולחלקינו יש בגרויות, אבל כמה אפשר
בתכלס, נראה לי חלק פה נמצאים פה רק כדי לדעת מתי יהיה מפגש מעריצים (אני לא אחת מהם)
למה המעריצים של נינט עושים אירוע מפואר ומיוחד ומזמינים את נינט והיא מופיעה וזה, ואנחנו כבר עוד מעט עונה שנייה, ואין כלום
נראה לי לשחקנים מבוגרים יש קצת-הרבה יותר עיסוקים משחקנים צעירים, והם מפנים יותר זמן מהשחקנים הצעירים למעריצים שלהם
די כבר
אני לא צריכה להגיד את זה כל הזמן
אתם צריכים להבין את זה לבד
ובכלל, זה לא קצת מביך אותכם
עונה שנייה, ואנחנו עדיין תקועים באותו המקום
יאללה....

ניצלו"ש ניצלו"ש ניצלו"ש...עזיבתי...

שימעו...הפורום מדרדר...אדוה צודקת במאת האחוזים...הפורום רק פורום off של שטויות וטימטומים...ועכשיו גם בשיא השיגוע ארגן מפגש אינטימי בין כמה ילדים ספציפים בעוד שכמה ילדים לא הוזמנו.ץ..וזה ךלא הכי נחמד... בהתחלה מזה נגנבתי להיות פה אפילו שמתי את זה דף הבית שלי....הכרתי פה מלא מאמים טיפוסיים,אבל זה כבר לא זה...ואני נכנסת לפורום והכל שרשורי שטויות...אז בתכלס...אפשר לשנןותץ את שם הפורום...ואנל'א יודעת מה יותר...אניוואי אנל'א עוזבת לנצח כי אז באמת הגעגועים יהרגוני... אני יבקר פה פעם ב...סורי...יש לי מספיק עומס לימודי...ואני גם מנהלת אתר...ויש לי גם בוי פרנד שגוזל לי מהזמן,וביה"ס וחברות וידידים ואימוני שחייה והדסה שקרב אליי...הקיצור...קשה לי...ולכן אני אומרת שאני יכנס ממש מעט לפורוםן...מלבד זה לכל המתוקים יש את האיסיקיו שלי...!!אז זו לא בעיה...אוהפתותכםםםם!!!!!!!!! האיסיקיו שלי למי שרוצה במקרה ואין לו: 302521508 כל אחד יכול להוסיף...!!!!!ספו'ש במיוחד את..!!!לכל הזוגות הווירטואלים החדשים בפורום!!!!בהצלחה ומזל"ט...!!!!! לוב יו אולללללללללללללללללללללללל

הילוש אני מסכימה איתך במאהה אחוז1

את כל כך צודקת אלוהים... גם אני חשבתי לעזוב אבל לצמיתות,אבל אני לא יכולה אני מכורה לתפוז..אולי כשהסדרה תתחיל עונה שניה אנשים יתחילו להפנים שאם הם רוציעם פורום אוף שימצאו אחד..שימציאו אולי.. בלי |איט|בפורמנו בקשע הילוש חכמתי
אדווה גמאת צודקת!!

מתי מצלמים??? ב...

מצלמים ת'עונה ה-2 בחופש הגדול... ואתם תראו את זה חודש אחרי החופש... אם לא קצת יותר... וזה בדוק! (זה ממש ממש לא שקר!) אני אפילו מוכן להשבע... (אני מאד מאמין!) בכל אופן פסח שמח לכוווווווווווווולם!

למעלה