יש פה אנשים שהיו בהופעות חיות?

הופעה אחת, זו שהיתה בארץ

במסגרת סיבוב ההופעות פופ, 30 בספטמבר 97' האמת היא שבהופעה הייתי כל כך באופוריה, כל כך בסוג של טראנס שאני לא זוכר יותר מידיי, זה היה מדהים, השיאים היו כמובן, WHERE THE STREETS, I WILL FOLLOW, HOLD ME KISS ME, NEW YEARS DAY, PRIDE, את ONE בונו הקדיש ליצחק רבין ז"ל, קטע מרגש במיוחד, בכל מקרה לקח לי זמן "לנחות" אחרי ההופעה, ברור שאיבדתי את הקול, נכון שהקול של בונו לא כמו פעם, לא בגבהים, לא בעוצמות, לא בצלילות אבל הוא נתן את הנשמה כמו כל הלהקה וזו היתה פשוט חוויה מדהימה.

dr evil1

New member
יש תמונות מאותה הופעה?

או קצת יותר פרטים עליה, משהו?

dr evil1

New member
תודה רבה!

אני מאוד מופתע שכמעט הופעה שלמה יש באינטרנט, ועוד באיכות נסבלת. מרגש לשמוע את בונו מקדיש את One ליצחק רבין ז"ל.

OrlyNL

New member
היתה אחלה הופעה!

זאת היתה ההופעה הראשונה שראיתי, ולקח לי זמן לקלוט שבונו עומד ממש מולי ושר. ההופעות האחרות שראיתי - שתיים מהם בשיקאגו, ואחת בסן חוזה (ליד סן פרנסיסקו). ההופעה הראשונה שראיתי בשיקאגו היתה לטעמי הטובה ביותר. אולם עם 30,000 איש, כולם צועקים בטירוף ושרים ביחד עם בונו - זרמה שם אנרגיה שאי אפשר לתאר בכלל. ההופעה השניה שראיתי בשיקאגו - היתה קצת אחרי האירועים של 11 בספטמבר, אז רוב ההופעה סבבה סביב זה, והיה די מדכא. לא באתי להופעה של יו2 בשביל לראות את השמות של הקורבנות....זה באמת היה מיותר לדעתי. ההופעה שראיתי בסן חוזה - לפני כמה חודשים, כללה כבר את האלבום החדש. היה נחמד, אבל היו לנו מקומות לא ממש טובים, אז זה קצת ביאס אותי. חוץ מזה, שבונו יותר מדי שם דגש על המטרות ההומניות והפוליטיות שלו. מה שאני אוהבת בהופעות - זה שהם שרים את כל הלהיטים הישנים שלהם. הרבה פעמים הולכים להופעה של מישהו, ורוב השירים הם מהאלבום האחרון שלו. יו2 נותנים לקהל מה שהוא רוצה - ואף פעם לא מאכזבים. האנרגיה של בונו על הבמה מדהימה. הוא פשוט מלך! האינטרקציה שלו עם הקהל, המבנה המיוחד של הבמה, האינטרקציה בין חברי הלהקה...פשוט חוויה בלתי נשכחת. אני מנסה עכשיו להשיג כרטיסים להופעה בספטמבר, אבל הם נוראאאא יקרים, אז לצערי בינתיים לא נראה לי שזה הולך לקרות.

Hieros Gamos

New member
אחח... סיפור האהבה בין זמר לקהל

*שלללללמממממממממה
* אוף זה לא פייר שהייתי קטנה מדי כשהם היו בארץ!
שיבואו שוב!

OrlyNL

New member
אני שילמתי בין 100-130 דולר

כל הופעה קניתי כרטיסים בנסיבות שונות. צריך להבין שהכרטיסים להופעות האלה נמכרים מראש, ונגמרים חצי שעה אחרי פתיחת הקופות. המכירה לפעמים מתחילה חצי שנה מראש, ואם אתה לא יושב על הטלפון ממש ברגע שהיא נפתחת, אז אין סיכוי להשיג כרטיס. להופעה הראשונה באמת ישבתי על הטלפון, והצלחתי להשיג כרטיסים. להופעה השניה קניתי כרטיסים מדוד שלי, שהיו לו כרטיסים משוריינים כי היה לו מנוי להופעות באולם הזה. להופעה השלישית נאלצתי לקנות כרטיסים מספסר, ושילמתי הרבה כסף על מקומות לא ממש טובים. אבל היה שווה את זה
כרטיסים מספסרים יכולים להגיע לאלפי דולרים למקומות הטובים. זה פשוט מטורף.

Confessions

New member
130 דולר זה יחסית זול

אצל מדונה הפקיעו מחירים עד 750 דולר לכרטיס!!! וגם את זה אי אפשר היה להשיג אנשים קנו את הכרטיסים להופעות שלה תוך 5-10 דקות מחורפנים לגמרי

nuchu

New member
../images/Emo45.gif מסכימה

קשה לתאר במילים את האנרגיות המטורפות שרצות בהופעות שלהם, כולם שרים יחד והקהל ממש מרגיש חלק מההופעה.

nuchu

New member
הייתי בשתי הופעות../images/Emo70.gif../images/Emo168.gif../images/Emo70.gif

שתיהן היו באמסטרדם -
הראשונה לפני 4 שנים בסיבוב הופעות הקודם
השניה לפני כמעט חודשיים שתי ההופעות היו מ ד ה י מ ו ת כמובן.... נהנתי קצת יותר בהופעה השניה. יש הרגשה של היי מטורף בנסיעה ברכבת לפני ההופעה וחצי מהאנשים לובשים חולצות מההופעות הקודמות.. אין מה לומר, יו 2 נותנים הופעה שמצדיקה כל שקל (
או כל אירו כמובן!!

itayr22

New member
אני הייתי בלייב 8

אהלן, אני הייתי גם בשתי הופעות - פה בארץ ולפני חודשיים בלייב 8 ! אין מה להשוות אפילו - המופע בארץ היה הרבה יותר טוב בשביל להקה כמו יו 2. הבמה מעוצבת אך ורק לצרכים של יו2 כך שההנאה והאכות רק נהיים יותר עצומים. תתחדשו על הפורום ! איתי

a Warming Sign

New member
../images/Emo12.gif

איך היה בלייב 8? כמובן שלהיות ממש שם זה הבדל שאי אפשר להשוות אבל בעיני זה היה אירוע פשוט ענק.מבחינת אמנים,פשוט רשימה מושלמת
..ומבחינת ההשקעה והקהל וכל המטרה הענקית הזאת זה היה ממש מרגש וכיף להיות חלק מההיסטוריה הזאת(שוב,גם אם רק ראיתי את זה מהבית
)

psychocandy

New member
פריז, Elevation Tour, בונו ואני

אומנם היינו קצת רחוקים באותו לילה, אני ובונו, אני מהשורה העשירית והוא על הבמה אבל למי איכפת מהפרטים הקטנים...? :) אי אפשר לתאר את ההתרגשות הזו, מאותו ערב חם ביולי הקהל הצרפתי המשתולל והנהדר, הסטליסט הנפלא של אותה ההופעה, האורות, המוזיקה כמובן, התיאום הנפלא בין חברי הלהקה, המסכים, האהבה העצומה שהייתה באוויר, והידיעה שאני באותו מקום שבונו נמצא בו... :) כמו שאמרו לפניי, סוג של טראנס. לפעמים עדיין קשה לי להאמין.

למעלה